2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar bugün kontrolüm vardı bebekler iyi çok şükür muayeneden sonra doktorumla doğumu en az bir ay sonra olarak konuştuk hatta sonrasındada ne kadar kalabilirlerse kalsınlar içeride dedi ama nst de sancı çıktı benim hiç bir ağrım sızım yok o yüzden yatış verdi bir iki gün takip edelim dedi akşam tekrar nstye bağladılar yine sancı çıktı çok ilginç bir şekilde sonra başka bir doktor açılma var mı diye baktı Allah’a şükür açılma yok rahim uzunluğu 30 muş birde sabah kendi doktorum ölçtüğünde bebişlerin kilosu 1900 küsüre 1800 küsür çıktı akşam başka bir doktor baktı 2200 küsüre 2100 küsür çıktı

Sonuçları kendi doktorumla paylaşacak inşallah güzel haberler alırız en azından birkaç hafta daha içeride kalsınlar dua edin bize

Birde bu arada tedbir amaçlı ciğer geliştirici vurdular yarın bir doz daha vuracaklar

Kilolae pozisyona baglida belki degisir igne olmakta iyi bnce her ihtimale karsi insallah bebisler dayanirlar biraz daha dikkat et kendine

Geçmiş olsun cnm. kontrol altında olman,ciğer geliştirici vurmaları iyi olmuş..
Şükür açılmanda yok inşallah bir kaç hafta daha dayanır bebişler dualarımız sizinle

Haklisin valla sonlara geldikce illa biseyler cıkıyor galiba sen gönlünü ferah tut Allah ın izniyle bisey olmaz insallah az daha sabır cok az kaldi
Herşeyi hazır tutmak lazım kuzum Kilya nın dediği gibi muayeneye geldim yatış verdi iyiki dün eşimi dinleyip valizi yerleştirdim bugün burada giyeceğim kıyafetleri almaya giderken o valizide arabaya koymuş ne olur ne olmaz dedi

Cbaım benim hastanede asin ha şimdi. Üzülme bak en baştan. Ciğer geliştirici yi biliyorsun artık hep önlem amaçlı. Bol boö yat kalkma inşallah ennn en az 36yı görürsünüz

Valla dogru diyosun bugün bende bebeginkini hallettim kendime de ic camasiri vs kaldi pzt kontrole giderken bavuluda yanıma alıyim nolur nolmaz dedigin gibi

Kızlar ıyı aksamlar
Gecen aksamda gelmıstım buraya
Bu aksam da geldım sagolsunlar bana kendımı ıyı hissetmem ıcın hep soruyolar bende buraya gelıp dua etmek istiyorum
Ve burda aklıma gelen tüm isimleri zikrettim unuttuklarım varsa da dıe tekrar ettım
Gecen aksam kı resım bu bu aksam cekmedıım bunu attım
Benım aklımdan zıkrımden arkadaslarım şu şu kişide gectıgı nı bilin bu zorlu yolları hep bırlıkte gectık gecıyıruz da
Sızden uzak olsam da sevgınız hep ıcımde ve dualarımdasınız
Rabbıme emanet ederek hergun dua edıyroum
Sıze manevı enerjı yuklemek ıstedım İstanbulbdan hıc tanımadıgınız birinden
Düşününce Rabbımın buyuklugunu burda bıle ölculemez kılıyor
Mahmud hudai hz kapısında adınız gectı
Insallahhh saglık sıhhat le bebeklerınıze kavustursun

Rabbım en dogru zamanında gelmelerini nasıp etsın kuzum hersey onun ekınde bızden dua etmek ınsallah korkma herseyın en ıyı seklı ıle gelsınler

Amin insallah canım benim agzına gönlüne saglık Rabbim insallah seninde sıkıntılarn bitmesini nasip eylesin prensesine kavusup huzur dolu günleriniz olsun insallah

Amin insallah canım benim agzına gönlüne saglık Rabbim insallah seninde sıkıntılarn bitmesini nasip eylesin prensesine kavusup huzur dolu günleriniz olsun insallah
Aminnn insallahh
Ya süt bırakıp gerı döneceğimi bıldıgım halde ondan bana bı haber veya yakınına kadar gıtmek bıle bana huzur verıyor
Kim bilir kollarıma gelınce nasıl olurum
Insallahh hayırlı vakıtte kavusmak nasıp olsun

Allah razı olsun canım Allah tüm dualarını kabul etsin

Kuzum bebekler şükür iyiler açılma filanda yokmuş serumla bol su içme ile kasılmalar kontrol altına rahatlıkla alınıyor. Önemli bir şey olmayacak Allah ın izni ile bekleyecekler kuzum. Kiloları da çok iyi o da etkili oluyor çünkü aksi bir durum olduğunda. Yarın iğneni yapar gönderirler bile kuzum. Banada doktor 1800 küsür demişti burada 2000 e yakın çıkmıştı. Bugün sordum doktora ultrason vardı ama burada ultrasonda sadece solunuma ve hareket ediyor mu ona bakıp yolluyorlar. Kilo ölçer misiniz merak ediyorum dedim. Dedi ki ikizler artık bu haftalarda hangisi hangisinin kolu bacağı onu bile zor seçiyoruz birbirine girmiş oluyorlar sizin için zor olduğu gibi bizim içinde zor bir hamilelik türü. En az iki hafta ara ile ölçüm mantıklı yoksa ultrasonun yanılma payı alması gereken kilo kadar zaten çok anlamlı değil dedi. Sonuç olarak baraj olan 2000 de ya da en azından ona yakın diyorum bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…