2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzum sana bi link atıcam burda istediğin ölçüde var ben de kendi park yatağımıza alıcam çok memnun kalan var. İstersen yüksekliğini de yine satıcının hesabında aratabilirsin belki işine yarar kuzum 😘

Çok güzel görünüyor. Çarşıda bir araştıralım da bu daha uygun gelirse bunu alırız. Alez de lazım sonuçta, buradan bakarken alez de soracağız.

Kızlar bugün kontrolüm vardı bebekler iyi çok şükür muayeneden sonra doktorumla doğumu en az bir ay sonra olarak konuştuk hatta sonrasındada ne kadar kalabilirlerse kalsınlar içeride dedi ama nst de sancı çıktı benim hiç bir ağrım sızım yok o yüzden yatış verdi bir iki gün takip edelim dedi akşam tekrar nstye bağladılar yine sancı çıktı çok ilginç bir şekilde sonra başka bir doktor açılma var mı diye baktı Allah’a şükür açılma yok rahim uzunluğu 30 muş birde sabah kendi doktorum ölçtüğünde bebişlerin kilosu 1900 küsüre 1800 küsür çıktı akşam başka bir doktor baktı 2200 küsüre 2100 küsür çıktı

Sonuçları kendi doktorumla paylaşacak inşallah güzel haberler alırız en azından birkaç hafta daha içeride kalsınlar dua edin bize 🤲🏻

Birde bu arada tedbir amaçlı ciğer geliştirici vurdular yarın bir doz daha vuracaklar
Sancı kaç çıkıyor acaba? Yani birim değeri kaç? Bende 40a ulaştığı oluyor da son zamanlarda. Ama doktorum çok önemsemiyor.

Günaydınlar kızlar dün giremedim odayı topladım yerleştirme işlerini yaptım tabiki yorgunluktan bittim bu kadar agirlasacagimi düşünmemiştim yorgunluk diz boyu şükür belim biraz daha iyi Allah hepimizin yardımcısı olsun...🤲🤲🤲

Günaydınlar kızlar dün giremedim odayı topladım yerleştirme işlerini yaptım tabiki yorgunluktan bittim bu kadar agirlasacagimi düşünmemiştim yorgunluk diz boyu şükür belim biraz daha iyi Allah hepimizin yardımcısı olsun...🤲🤲🤲
Bel agrısı adım attırmiyor ya kahvaltilikları dolaba zor koyuyorum Allah yardimcimiz olsun☹

X