2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hep lazım valla da lohusalığı var daha bu işin diyorum azıcık o zamana kalsaydı hepiciğini şimdi tüketiyorum 😐
Rabbım hepımıze yardım etsın
🤲
Ben kendıme konusma yasagı getırıdm bu konu ile ilgili yoksa gerıye goturruyor benı
Bıraz kendım bıraz ılac destegı ıle hamd olsun bu surecte gecıcek dıyorum
Sende sımdıden olumsuz düsünme bırak oralar kırılsın yıkılsın

Rabbım hepımıze yardım etsın
🤲
Ben kendıme konusma yasagı getırıdm bu konu ile ilgili yoksa gerıye goturruyor benı
Bıraz kendım bıraz ılac destegı ıle hamd olsun bu surecte gecıcek dıyorum
Sende sımdıden olumsuz düsünme bırak oralar kırılsın yıkılsın
Amiin kuzucum. İnşallah hepimiz daha iyi olalım. Çok şeyler yaşadık. Bazımız biraz daha fazla bazımız biraz daha az ama asla kolay değildi. Rabbim tez vakitte feraha erdirsin 🤲🏻

Bugün başıma ne geldi biliyomusunuz tükürüğümden boğuluyodum beş on saniye resmen nefessiz kaldım su içmek geldi aklıma hemen öyle açıldım sonra yüzümü falan yıkadım ama ödüm koptu boğulcam diye hııık hııık diye diye gidiodum Allah a emanetiz kuzular hepimiz valla ne diyebilirim ki 🧿🤷🏻‍♀️😂

Hayır kolestaz da var ikisi de var. Ondan bu kadar harlı kaşıntım. Gebelikte ortaya çıkan bir cilt hastalığı.
Merhaba forumda araştırırken yazınızı gördüm. Önce göbek bölgemde sonra ise göğüs ve vücudumun diğer bölümlerinde kaşıntım başladı. Bu gebelik kolestazı nasıl teşhis ediliyor. Benim gibi erken haftalarda böyle bir durum yaşanabilir mi?

Dimi ya teyzesi ben de gördüğümde çok sevdim hazır gibi yapmış kadın dedim size atmayı unutmuşum 😍
Aminn inşallahhh kuzum 🤗
Valla hazır gibi ben bu model model ören hatunlara hastayim valla helal olsun🥰Bizimde anneannemiz kıslık puset örtüsü örmüs hirka yelek vs oda inadina kaynananın yaninda acacam diye getirmemis🤣🤣🤣

Merhaba forumda araştırırken yazınızı gördüm. Önce göbek bölgemde sonra ise göğüs ve vücudumun diğer bölümlerinde kaşıntım başladı. Bu gebelik kolestazı nasıl teşhis ediliyor. Benim gibi erken haftalarda böyle bir durum yaşanabilir mi?
Merhabalar çok nadiren etken dönemde de olabiliyormuş ama belki gebelik alerjisi olabilir. Kolestaz için karaciğer fonksiyon testleri yaptırın aç karnına Alt ast ggt billurubin ler mümkünse safra asitleri. Sonra olmadı cildiyeye giderseniz alerji olup olmadığını kontrol eder. Geçmiş olsun

Merhabalar çok nadiren etken dönemde de olabiliyormuş ama belki gebelik alerjisi olabilir. Kolestaz için karaciğer fonksiyon testleri yaptırın aç karnına Alt ast ggt billurubin ler mümkünse safra asitleri. Sonra olmadı cildiyeye giderseniz alerji olup olmadığını kontrol eder. Geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim cuma doktor kontrolüm vardı mutlaka doktorumdan isteyeceğim.

Valla hazır gibi ben bu model model ören hatunlara hastayim valla helal olsun🥰Bizimde anneannemiz kıslık puset örtüsü örmüs hirka yelek vs oda inadina kaynananın yaninda acacam diye getirmemis🤣🤣🤣
Allaaahh 😂😂😂 gör sen cümbüşü Benim annem de getirdi yaptıklarını kayınvalidem de. Gerçi kv kendi yapmamış yaptırmış da. Olsun 😂😂
Hepsini attım yıkamaya

X