2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İki gündür uyku yok benim gözümde. Ben çok kötüyüm valla.kv annem bende şuan mutfakta kahvaltı hazırlıyolar bnde durum böyle. Dün korkuma bebelerin valizi tamamen kapattım annemle benim valize Bi iki eksiğim var onları halletmem kapatmam lazım. Annemle kv nin ördüğü getirdikleri bişeyler var onların yıkanması lazım ve dün makinam bozuldu. Bende durumlar böyle
Tam zamanında bozulmuş makina neyseki asıl lazım olanları yıkayıp kaldırmıştın artık onlarda ne zaman olursa yıkanır. Benimde herşeyim hurcun içinde ama yerleştirmedim daha valize sanki yerleştirince hemen doğuma gidecekmişim gibi geliyo ☺️

nurselek nurselek kızz bu aralar film şerifi gibi bir sürü rüya görüyorum,sende girdin rüyama😅topiği açıyorum,fotoğraf atmışsın yüzünüz gözükmüyor ama bebiş yanağına yaslanmış üstten çekilmiş bir foto🥰🥰Yazmışsın ki oğlum çok hareketliydi daha fazla beklemeyemedi,ben doğurdum diye😍 içimden diyorum ee İkizdi bunlar kız nerede 🤣 o da yatağında yatıyormuş 🥰🥰 hayırlara vesile olsun inşallah 🙏🏼🙏🏼

Ağrılardan mı yavrum. İyi yapmışsın valla ben kapatmadım pişman oldum. Annem sağ olsun yaptı ama kendim ıvır zıvır koymak istediklerimi koyamadım sonra da amaaan dedim olmasa da olur 😬 makinenin bozulması kötü olmuş. Haftasonu bir de ama nöbetçi uygulaması vardı en son biz de buzdolabından çekmiştik ya
Olmasa da olur boşver valla sağlık olsun. Zaten ağrılardan konfırsuzdu uyku ama bu sefer ekstra kaşıntı eklendi. Yani hep negatif de konuşmak istemiyorum burda ama inleye inleye gün ışığını görüyorum yarı kapalı göz yarı açık 7den 10a kadar uyuyorum hep böyle. Eşim de gece kalkıyo napim kalkimmi bazen kalkıyo yataktan ayaklarımı sarkıtıp öylece oturuyorum. Ağrınmı var diyo ama bunu tam ağrı olarak da tarifleyemiyorum ne olduğunu anlamıyorum yani

Tamda gününü bulmuş bozulacak . Bu uykusuzluk ne yapacak bize böyle bebeler gelmeden dinlenin diyorlar hani nasıl olacak o uyku yok ki gözümüzde 🙄

Hepsi geçer ins doğumlar olsun da cnm 🤲🤲☺️
Sabah valla eşim uyanır uyanmaz gülüyo o da tam uyuyamadı ya benle. Sabah sabah artık başlıuz aşkım uykular yalan oldu diye şarkı söylüyor güldürdü de beni. İnsanın siniri bozuluyo😂

Tam zamanında bozulmuş makina neyseki asıl lazım olanları yıkayıp kaldırmıştın artık onlarda ne zaman olursa yıkanır. Benimde herşeyim hurcun içinde ama yerleştirmedim daha valize sanki yerleştirince hemen doğuma gidecekmişim gibi geliyo ☺️
Tek teselli o oldu da puset örtülerim var yılanacaklar arasında kullanacak olduğum işte. Yıkayıp kalksa iyi olurdu. Neyse Bi yarın bakar olmadı eşim makina işine.
Ama kuşum koy sen gene de. Allah sağlık versin elbet de ne olcağı belli olmuyor

nurselek nurselek kızz bu aralar film şerifi gibi bir sürü rüya görüyorum,sende girdin rüyama😅topiği açıyorum,fotoğraf atmışsın yüzünüz gözükmüyor ama bebiş yanağına yaslanmış üstten çekilmiş bir foto🥰🥰Yazmışsın ki oğlum çok hareketliydi daha fazla beklemeyemedi,ben doğurdum diye😍 içimden diyorum ee İkizdi bunlar kız nerede 🤣 o da yatağında yatıyormuş 🥰🥰 hayırlara vesile olsun inşallah 🙏🏼🙏🏼
Şaka yapıyosun 😲😍
İnsanın görmediği birini rüyasında görmesi de ayrı Bi değişik. Kız sıradaki ben miyim ki Allah hayırlara yazsın çıkarmı rüyaların 🤭

Olmasa da olur boşver valla sağlık olsun. Zaten ağrılardan konfırsuzdu uyku ama bu sefer ekstra kaşıntı eklendi. Yani hep negatif de konuşmak istemiyorum burda ama inleye inleye gün ışığını görüyorum yarı kapalı göz yarı açık 7den 10a kadar uyuyorum hep böyle. Eşim de gece kalkıyo napim kalkimmi bazen kalkıyo yataktan ayaklarımı sarkıtıp öylece oturuyorum. Ağrınmı var diyo ama bunu tam ağrı olarak da tarifleyemiyorum ne olduğunu anlamıyorum yani
Kaşıntı geçmedi mi ☹️ Ay kuzum öyle artık bundan sonraki süreç uyku konusunda maalesef. Hiç bir şey olmasa bile sağa sola dönemiyorum. Uykum bölünüyordu. Hayırlısı sağlıkla kavuşalım inşallah 🤲🏻

Minnoşları sağ salim kucağına aldıktan sonra inşallah kaşıntılarında geçecek kuzum az kaldı ☺️ Yoo bende öyle birşey olmadı
Ayy inşallah kuzum inşallah 🤲🏻 Umarım ameliyatımız konforlu geçer hemencecik toparlarız kendimizi. Nasıl karmaşık duygular korku özlem merak endişe minnet. Rabbim hayırla nihayete erdirsin 🤲🏻 Benim sesim baya değişti ya 🤔 sorsam mı önemsemedim ama hormonlardan ya da bebeklerin baskısından filandır dedim.

Kaşıntı geçmedi mi ☹️ Ay kuzum öyle artık bundan sonraki süreç uyku konusunda maalesef. Hiç bir şey olmasa bile sağa sola dönemiyorum. Uykum bölünüyordu. Hayırlısı sağlıkla kavuşalım inşallah 🤲🏻
Yok gece azıyor iyice. El daha çok. Allah yardımcımız olsun valla 🤲🏻🤲🏻

Şaka yapıyosun 😲😍
İnsanın görmediği birini rüyasında görmesi de ayrı Bi değişik. Kız sıradaki ben miyim ki Allah hayırlara yazsın çıkarmı rüyaların 🤭
Yok benim çıkmaz rüyalarım,çok çok nadir bazen😅 Genelde yaşadıklarım,bildiklerim rüyama girer.. hayırlısı cnm benim,zamanında gelsin bebişler😍😍

X