2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yok kızz hıc bındrnkendı dıkmez kı
Ben ne gordum ne duydum tum amelıayt lar da hatta filmlerde bıle öyledir dr kese alır vs son dikişler asıstanlarda oluyor ameliyat hanede veya o gorevı edınende
Ben oyle bılıyorum 😅
Amann kuzu onlar gunde kac kısıye yapıyor ıslem
Tıktık yapıp kaldırıyorlar gırıs cıkıs toplam yarım saat ıste 🤲🥰
Ay doğrudur da ne bileyim 🥴 inşallah sağlıkla atlatırız yavrum 🤲🏻

Ay doğrudur da ne bileyim 🥴 inşallah sağlıkla atlatırız yavrum 🤲🏻
Insallahh canımm
Bızım evde oglan yıne grıp korkudan teate goturdu babası
Bende dedım normal grıpte olsa napcaz bem amelıaytlı kendıme bakamıyroum bebege gıdıyroum hergun alsam enfekaıyon allah korusun zatem cıgerlerım halen tutuk
Rapor al 1 hafta babaannesi ne gecsın dedım yanı yapabileceğim hıc bısey yok
Bem ne zamandır kendı cocuklarama bıle sarılamıyroum korkudan okul vs oluyor dıkıslerım daha yara allahtan benım kızlarda bılınclı de cok şükür

Yok kızz hıc bındrnkendı dıkmez kı
Ben ne gordum ne duydum tum amelıayt lar da hatta filmlerde bıle öyledir dr kese alır vs son dikişler asıstanlarda oluyor ameliyat hanede veya o gorevı edınende
Ben oyle bılıyorum 😅
Amann kuzu onlar gunde kac kısıye yapıyor ıslem
Tıktık yapıp kaldırıyorlar gırıs cıkıs toplam yarım saat ıste 🤲🥰
Valla sadece kesmeye mi 7.000 vercem ben şimdi dikişi o atıcak diye biliyorum öyle söylemişti

Valla sadece kesmeye mi 7.000 vercem ben şimdi dikişi o atıcak diye biliyorum öyle söylemişti
Belkı bırebbır dr dan hizmet ıcın anlastıysanız kuzum o ayrı ben dırek normal hastaneden randevu aldıgım dr tarafından operasyon oldum son dk bu tür ıslemlerde amleıyat ekıp vs helaının gorevı farklı
Sen zTen bı hekımden ozel hozmet alıyorsun

Insallahh canımm
Bızım evde oglan yıne grıp korkudan teate goturdu babası
Bende dedım normal grıpte olsa napcaz bem amelıaytlı kendıme bakamıyroum bebege gıdıyroum hergun alsam enfekaıyon allah korusun zatem cıgerlerım halen tutuk
Rapor al 1 hafta babaannesi ne gecsın dedım yanı yapabileceğim hıc bısey yok
Bem ne zamandır kendı cocuklarama bıle sarılamıyroum korkudan okul vs oluyor dıkıslerım daha yara allahtan benım kızlarda bılınclı de cok şükür
Ah kuzum ya iyi olur uzak kalması çok haklısın. Geçmiş olsun 🙄

Benim şuan en kötü sorunum hemoroid 😓 mahvetti beni çok canım yanıyor ☹️☹️☹️ Kantoron sür derdi anneannem onu denicem ama öyle çözülecek durumda değil gibi var mı bnm gibi olan 😪 kabızlk durumu da yok. Rahim büyüdükçe yaptıgı baskıdan da olurmuş 🤧 inşallah daha da ilerlemez
Geçmiş olsun kuzum aklıma bir şey gelmiyor ama kötü bir ağrı olduğunu biliyorum. Böyle solüsyonlu suya filan oturuyorlar ama hamile olunca olmaz sanırım 🙄

Geçmiş olsun kuzum aklıma bir şey gelmiyor ama kötü bir ağrı olduğunu biliyorum. Böyle solüsyonlu suya filan oturuyorlar ama hamile olunca olmaz sanırım 🙄
Sağol canım. Evet gebelikten önce de oluyordu öyle yapıyordum ve bir kremi vardı hemen geçiyordu. Dr a sordum da gecen gittiğimde doğumdan sonra tedavisine bakıcaksın artık dedi 🥺

İki gündür uyku yok benim gözümde. Ben çok kötüyüm valla.kv annem bende şuan mutfakta kahvaltı hazırlıyolar bnde durum böyle. Dün korkuma bebelerin valizi tamamen kapattım annemle benim valize Bi iki eksiğim var onları halletmem kapatmam lazım. Annemle kv nin ördüğü getirdikleri bişeyler var onların yıkanması lazım ve dün makinam bozuldu. Bende durumlar böyle

Günaydınlar uykusuz gecelerin ardından bel ağrısı ile güne başladık bu günüme hamdolsun
Bugün eşim evde kızın odası silenecek bir kaç yikancak var onlar halollacak artık odayı bitirmem lazım benimde valizde eksiğim var bugün ins tammalayacagiz.. ağrılarım kasigima indi hergun vakit yaklaşıyor hepimiz bir avazda ins kurtuluruz

İki gündür uyku yok benim gözümde. Ben çok kötüyüm valla.kv annem bende şuan mutfakta kahvaltı hazırlıyolar bnde durum böyle. Dün korkuma bebelerin valizi tamamen kapattım annemle benim valize Bi iki eksiğim var onları halletmem kapatmam lazım. Annemle kv nin ördüğü getirdikleri bişeyler var onların yıkanması lazım ve dün makinam bozuldu. Bende durumlar böyle
Ağrılardan mı yavrum. İyi yapmışsın valla ben kapatmadım pişman oldum. Annem sağ olsun yaptı ama kendim ıvır zıvır koymak istediklerimi koyamadım sonra da amaaan dedim olmasa da olur 😬 makinenin bozulması kötü olmuş. Haftasonu bir de ama nöbetçi uygulaması vardı en son biz de buzdolabından çekmiştik ya

Tamda gününü bulmuş bozulacak . Bu uykusuzluk ne yapacak bize böyle bebeler gelmeden dinlenin diyorlar hani nasıl olacak o uyku yok ki gözümüzde 🙄
Hafiflemekle birlikte kaşıntılara devam. Ay vücudumda her yer yara olmuş 😐 inşallah azalarak kaybolur doğuma kaşınarak girmem 😬
Hepsi geçer ins doğumlar olsun da cnm 🤲🤲☺️

X