2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Amin kuzum inşallah dualarımızdasın Senin için gerçekten zor bir süreç oldu inşallah bundan sonra herşey çok daha güzel ilerler en azından bebişlerin haftasıda iyi bunu düşün
Aynen tek tesellim o zaten daha erken yaşamakta vardı. İnşallah güçlü bebekler olurlar ve sıkıntı yaşamazlar doğunca. Doğum korkusu da saldı. Burada her şey çok kuralcı. Özel de yine de hasta konforuna daha dikkat ediliyor burada olması gereken ne ise sadece onu uyguluyorlar. Biraz ürkütüyor ama bebeklerim için buranın imkanlarının daha iyi olacağı kanısında doktorum. Hayırlısı böyle imiş. Yeter ki sağlıkla kavuşalım

Hayirlisi olan olsun insallah bebeklerin icin katlancaksin birazcik sonra insallah hep beraber evinize donceksinizz insallah iki ciktiniz dort kisi donceksiniz herkes sok olcakk babyyy guzelliklere odaklan lutfen ya safi adiyla sifa dagitsin size allahim butun melekleri korusun sizi

Allah ım mübarek cuma günu yar ve yardimcin olsun canım benim hic korkma Allah ın izniyle cok güzel gecer ilk doguran degilsin hep oyle düsün insanlar nasıl kendine geliyorsa sende öyle toparlayacaksn Allah ın izniyle dualarimiz seninle

Onlar iyi olsunda şu zamana kadar nelere katlandık. Rabbim beterinden korusun. Sağlıkla doğsunlar inşallah Erken doğum için de onlar adına buruk içim. Kendi düzenimi filan geçtim. İnşallah güçlü bebeler olurlar sağlıkla tutunurlar hayata Allah razı olsun kuzum güzel duan için

Amiiin Allah razı olsun kuzum öyle bir sürü hasta var burada. İnşallah kazasız belasız atlatırız

Çok güçlü annesi onlar ne yollardan geldik geçtik çok şükür aslan parçası gelio iki taneee ayy bakalım akrep mi yay mı olcakk çoook heyecanlı

Çok güçlü annesi onlar ne yollardan geldik geçtik çok şükür aslan parçası gelio iki taneee ayy bakalım akrep mi yay mı olcakk çoook heyecanlı
Öyle çok şey yaşadık gerçekten. Onları nasip eden Rabbime şükürler olsun. İnşallah iyi olurlar Demi ya o var. Yay olmalarını tercih ederim açıkçası

Suan onlardn haber mi bekliyorsunuz kadin dogum bisey dedi mi
Bebeklerde aksi durum olmazsa inşallah kuzum önümüzdeki haftaiçi bir gün olacak diye tahmin ediyorum. Gastro artık uygulayacağım tedaviyi uyguladım durum budur etkileri şudur diye karar gönderecekmiş. Doktorum değerlendirecek ona göre gün netleşecek. İnşallah acil bir şey olmaz da bu sıralamada geçer işlemler. Benim durumum için değil kaşıntı için filan değil bebeklerin sağlığı için artık düzeyler sıkıntı oluşturmasın diye bu kadar yüksek çıkmasa devam edecekti tedaviye

Canım benim hayırlısı olsun inşallah.
Rabbim senin için de bebeklerin için de en uygun zamanı bilir.
Cuma vakti, dua edelim inşallah.

Amin inşallah canım benim Rabbim her zaman bizler için en hayırlısını verir demekki bunları görmen yaşaman gerekiyormuş inşalla sağ salim kuzuları kucağına alacaksın Kendi doktorunda orada zaten içinde rahat eder hem bazı durumlards üniversite hastaneleri daha iyi oluyo kuzum onu düşünüp birde ona canını sıkma

İnsallah hersey yolunda gider canim benim doktorlarda sende elinizden geleni yaptiniz cok sukur haftan iyi kilolar da iyi insallah cabucskta toparlanip evinize donersiniz hep beraner

Öyle kuzum. Bir de özelde olsun derim yapar doktorum ama Allah ım korusun aksilikler çıkarsa bu hastanede yer bulmak çok zor olur sadece İzmir değil bölgeye hizmet ediyor daima kalabalık dolu. Doktoruma güveniyorum. İnşallah gerek kalmaz bir şeylere evimize giderizde. Zaten en büyük mutluluk o olur benim için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…