2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlarrr bebelerin burun tıkanıklığı için ne aldınız, ilk etapta burun aspiratörü onerilmiyirmus.
Yani su bakim setinin icinden cıkan bisi var ya vok tikalı degilse onunla alirim diye dusunuyorm yoksa aspirstörle mecbur cektiririm baska nasıl olacak ki nerde bizim yenidogan hemsiremiz nurselek

Aspiratörler güçlü olduğu için zarar verebilir diyorlar, o yüzden bende bilemedim, yani bi şekilde temizlememiz lazım

Yavrularım çıktım Dr dan

34+4
Kilo 2400 g boy 49 ölçüldü. Karın çevresi geri kalmış biraz, drun olarak yemeni rica ediyorum artık dedi. 25 günde 300 g almışım, bebek 700 g almış. Son ay artık 1 kg alması lazım ama sen kilo almıyorsun küçük kalacak dedi. Bakalım neler olacak şimdilik yolunda her şey nst de normal çıktı.

Hep olumlama yapıyorum ama bazen düşünmüyorda değilimyaa çok iyi cnm üzerinde durması çok iyi oldu.bende doktoruma söyledim Hocam testi yapmadan ilaç tedavisini yapabilir misiniz (bazı doktorlar Yapıyor) dedim. Cd56 testini yapmadan sana tedavi uygulayamam dedi.biz aşı yaparak tedavi uyguluyoruz..benİmde çok beklemek istemediğimi bildiği için bence hiç birşey yapmayalım transfer tedavisine başlayalım dedi öyle de başladık cnm halkımızda hayırlısı olsun.hanerdar et bizi transfere giderken

Oh oh, çok şükür canım.
Hadi gözün aydın.
Bebeğe kilo aldıranlar:
Muz, kaşar peynir, tahin pekmez, yeşil mercimek, avokado, kefir...
Başka ne vardı Kilya ve Yasamademek123 ?

Oh oh, çok şükür canım.
Hadi gözün aydın.
Bebeğe kilo aldıranlar:
Şeker yüzünden sadece son 3 lüyü yiyebiliyorum kuzum onlar da limitli sorun şeker yani kadın şekeri aş dedi artık

Asi yaparak tedavi nasıl oluyor kuzum? Ben onu bilmiyorum sana cd56 testi yapmadı mı? Bana direk hasimato olduğundan serum verecekmis test sanırım yapmayacak. Ben hasimato hastası olan hastalarıma değeri çok yüksek olmasa dahi uyguluyorum serum dedi. Çünkü artık genetik faktörlerden daha çok hormonal hastalıklar bizlerin gebe kalmasını engelliyormus

B
Oh oh, çok şükür canım.
Hadi gözün aydın.
Bebeğe kilo aldıranlar:
Bana denılen boll protein lı ye ic yat soluna vallaa midem fulll mesaide artık ye iç yat kalk bırde uyurken bebek daha ıyı kılo alırmış bakalım salı gunu nasıl cıkacak iştr benımkı sımdıden 2 kusur olucktı yavrum ama napalım bu halimize hamd olsun sırada kılo aldırmak bırde dogumumu atlatmam ıns..

Ben döndüğüne inanmıyorum ama bir umut 10 gün var randevuya bakalm

Çok iyi kzuum gözünaydın

Oh oh, çok şükür canım.
Hadi gözün aydın.
Bebeğe kilo aldıranlar:
Yulaf ezmesi hem şekere de iyiymiş kuşum ben onu yemeye başladım bir kaç gündür. Önce düzenli yemiyordum açıkçası. Tansiyon sorunu yoksa günde bir soda fazla yüklememek ile birlikte kırmızı et ekstra aklıma gelenler. İşte benimde karın çevresi sıkıntılı görmüşlerdi Birumuttuyasataninsani ama kilosu haftası için çok şükür normal sınırda kuzum artık ben de diyorum muz özellikle yiyeceğim diye. Diğer grupta kızlar hep yerdi. Kabızlık varsa ama ona göre de tüketmek gerekiyor. Hatta şey yapayım diyorum nasip olursa eve gidersem muz yoğurt yulaf ezmesi bir öğünüm bu olsun

Kilya canım, sen ne yapıyorsun?
Sıkılmadın mı bir başına?
Ne anlatıyo hemşireler?
Sorma haftasonu ya çok sakin hemşirelerde konuşmuyor sıkıldım da elden bir şey gelmiyor işte bol bol telefon trafiği duyanlarda arıyor ya. Gerisi nst kan şeker ölçümü tansiyon ateş ölçümü rutini ile geçiyor. Bir de yemekler çok erken geliyor ya sabah erkenden kalkıyorum gğn daha da uzuyor

Aspiratörler güçlü olduğu için zarar verebilir diyorlar, o yüzden bende bilemedim, yani bi şekilde temizlememiz lazım
Canım o dediğin elektrikli olanlar. Nefes ile çekileni sen çekiyorsun ağzınla dolayısıyla şiddeti az oluyor. Yenidoğan için özellikle o ağızla olanı öneriyorlar öncesi de serum damlatırsan rahat olur diye okudum

Cnm senin dediğin elektrikli olan herhalde ben ağızdan xekileni aldım yenidoğan elektrikli zarar verir zaten
Masaallah büyür o karinn cevresi buyur ins

Bende kabızlık sorunu da olsa yıyorum vallaa sırf kılo alsın dıe

Ohh masallahh daha da buyur annesiii
Yiyin için yatın kızlar

İçine muhakkak 20 fındık ya da 4 ceviz çekip ekle, 4 kaşık yoğurt 2 kaşık yulafla yoksa şeker şov yapıyor kuzum. Ben elmayla denedim 170 çıktı yağlı tohum muhakkak ekle yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…