2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar şimdi anlaşma yapalım doğuma giderken mi yazıyoruz buraya doğurduktan sonra mı
Sezeryan olacaklar önceden yazar da..
Düşünsenenize sancı başlamış telaş içerisinde telefonum neredeeeeee kızlara yazmam lazım dediğimizi

Birde acaba aynı gün doğuran olacak mı çok merak ediyorum

Kız o sancı kaç saat çekiliyor diyorlar en hızlısı bile pat diye olmuyor o arada vakit olur inşallah çok hızlı gelişirse ne yapalım doğurduk diye yazılırsa da olur

Çok şükür canım kanama alank genelde burdan da biliyoruz çoğu kişide oluyor sen hiç kafana takma sağlıklı olsunda evet hasimatoyla alakalı bu drum inanılmaz dikkatli ve asla hasimato değeri düşmeden hiçbir hastasına tedavi yapmıyor ve bana da transfer öncesi ve sonrasında cd56 serumu vererek değeri düşüreceğini söyledi. Umarım işe yarar

Kilya canım sen puset örtüsünü ve puset için bel desteğini denedn mi benim aldıgım pusete ikisi de uymadı üzdü. Senin aldıgı pusette bel desteği varmıydı benmkinde var sanırım ondan olmadı. Puset örtüsünü de taktım ama gergin durmuyor bi ara fotolayayım. Sana sorayım dedim sen denedin mi acaba diye

Yeri daraliyor kuzumuzun ins vukuatsiz geçer gecelerin salı güzel haberler duyarsın..

Canım idare eder oldu diyeyim. Örtü gergin durmuyor zaten fotoğrafladıkları gibi canlı kullanmakta olanlara da baktım farklı farklı fotoğraftaki gibi olmuyor cidden pusete göre çok değişiyor. Olurunu bulmak zor geldi bebek çok aşağıda kalıyor diye ona takılmadım açıkçası bel desteği kafamda soru işareti bıraktı. Bebek yatmadan anlayamayacağım eşimde boşver kalsın dedi. Öyle olunca onu aslında nasip olursa doğumdan sonra anlayacağım. Boncuklu ya üzerine hafif bir ağırlık gelmeden şekil almıyor en son çare beğenmezlerse 60 TL yanar dedim ne yapayım. Battaniye gibi bir şeyle destek yaparım diye düşünüyorum zaten ilk aylar sonra kendisini toplarsa Allah’ın izni ile gerek yok. Sizin bebişler iri doğar belki kuzum hiç gerek kalmayabilir bile. Yine de sen bilirsin ben de baya düşündüm iade konusunu örtüyü her şekilde kullanırım dedim minderi bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…