2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar magnezyumla kalsiyuma başladığımdan beri sabahları uyandığımda elimi açıp kapatmakta bayağı zorlanıyorum ağrıdan dolayı sizde de böyle bir sıkıntı oldu mu gün içerisinde hiç bir sıkıntı yok

Şeker yüzünden sadece son 3 lüyü yiyebiliyorum kuzum onlar da limitli 🙈 sorun şeker yani kadın şekeri aş dedi artık
Ah o şeker 🤦🏻‍♀️ Karın çevresi neden geri kalıyormuş biliyor musun nst ve suyu iyiyse işte bu şeker nedeniyle oluyormuş. Bebek kendi deposunu yakmaya başladığı için göbeği zayıflıyormuş bacak ve kafatası ölçüsü kemik sonuçta ama karın çevresi etlenmesi ile ilgili daha çok. İşte kıyamam 😞

Kızlar magnezyumla kalsiyuma başladığımdan beri sabahları uyandığımda elimi açıp kapatmakta bayağı zorlanıyorum ağrıdan dolayı sizde de böyle bir sıkıntı oldu mu gün içerisinde hiç bir sıkıntı yok
Kalsiyum kullanmiyorum ama magnezyumu gunde 2 kullaniyorum bir sorun olmadi bende canım

İçine muhakkak 20 fındık ya da 4 ceviz çekip ekle, 4 kaşık yoğurt 2 kaşık yulafla yoksa şeker şov yapıyor kuzum. Ben elmayla denedim 170 çıktı yağlı tohum muhakkak ekle yani
Ah ah ne yapcaz bu şekeri. Bana da ciğer geliştirici yaptılar ya şekerim yükseldi. Önemli değil bu ilaç yapıyor zaten gerekirse ilaç eklenecek dediler. Yamulduk gittik 🥴

Canım aslında onlar hafifletiyor. Daha kötü olacaktır da yumuşatmıştır. Benim de vardı yazmıştım önce elim ağrıyor sabahları diye. Kalsiyumdan önce idi işte. Kalsiyum magnezyum rahatlattı

Kizz valla yiyip icip yatiyorum korkudan ama sanki biraz kilolar 2 ser 2 ser gidiyor gibi insallah bebisede yarıyordur bunlar😅ayy bide su havuc suyu insallah ise yaramistir
Yarar annesı yeterkı besısısz kalmayın bak sonu bebeklerr baglanıyor 🤩olsun bı daha ne zaman nasıp olur hamıle olmak verılır kılolar 🤗😬

Yani su bakim setinin icinden cıkan bisi var ya vok tikalı degilse onunla alirim diye dusunuyorm yoksa aspirstörle mecbur cektiririm baska nasıl olacak ki nerde bizim yenidogan hemsiremiz nurselek nurselek 😅
Yavrum ağızla çekşlense bişe olmaz ki o yeter. Bi de en önemlisi ortam nemi.
Biz yoğunbakımda derin aspirasyon, ağız sonra da burun içi hoop tertemiz ediyorduk 🤭

Asi yaparak tedavi nasıl oluyor kuzum? Ben onu bilmiyorum sana cd56 testi yapmadı mı? Bana direk hasimato olduğundan serum verecekmis test sanırım yapmayacak. Ben hasimato hastası olan hastalarıma değeri çok yüksek olmasa dahi uyguluyorum serum dedi. Çünkü artık genetik faktörlerden daha çok hormonal hastalıklar bizlerin gebe kalmasını engelliyormus
Ben ilaç yada serum tedavisi yapmıyorum,aşısı var onu transferden önce vurduruyorum dedi.bence hiç birşey yapmayalım direk transfer yapalım dedi.görüşmeye gittiğimde adetin ikinci günüydü,muayene etti öylede başladık cnm 😊

Sorma haftasonu ya çok sakin hemşirelerde konuşmuyor 🤭 sıkıldım da elden bir şey gelmiyor işte bol bol telefon trafiği duyanlarda arıyor ya. Gerisi nst kan şeker ölçümü tansiyon ateş ölçümü rutini ile geçiyor. Bir de yemekler çok erken geliyor ya sabah erkenden kalkıyorum 😅😬 gğn daha da uzuyor
Bende yattığımda 6.45 de kahvaltımı gelir ya diye hayıflanmıştım.😅 ama doktorum saolsun kahvaltından 10 dk sonra gelmişti yanıma🤣🤣 sonra temizlik işi hemşire derken,hastanede uyutmuyorlar anacım😎

X