2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Auu bazen boyle talıhsızlıkler oluyor kuzum
Neyse kendınızı benımle tesellı edın
550 tl kazıklanmıstım

Çok güzel olmuş canım ellerine sağlık
Tesekkur ederim canım
Ellerine sağlık kuzum benim
Tesekkur ederm kuzucumm
Ay asıl onlar haklarından feragat etsinler onların haklarını başkasına verirsin yabancılar mı
Zaten kaç kişi gelecek ki sanmıyorum gelen olsun ama ya gelirse diye iştem
Çok güzel olmuş ellerine sağlık
Sağol kuzumm
Aaa neler yapılıyor burada uzak kaldım
Giriştim bişilere bakalım ne olcak

Canım Allah razı olsun. Bende vurulanlardan oldum öyle ya Rabbim hayırlısı ile tamamlamayı nasip etsin sağlıkla kucağımıza almayı Ay ilk haftaların stresi hiç bir şeymiş diyorum şimdi öyle yıprandım ki Rabbim beterinden korusun

Amin kzum gercekten son haftalar hem karın büyük hareket zor hem sağlıklı olsunlar düşüncesi gercekten son ay nasıl gececek bakalım iyi olsunlar da başka bişi istemiyorum

H Hazel9
Dün ben yemek söyledim yedim bitti yedikten sonra benim söylediğim menü olmadgını farkettm geç olsa da açlıktan gözüm dönmüşse demekki sonra gittim fişe baktm benm adım değil yanlıs gelmiş ve daha pahalı bir yemek yemişim sonra hemen bildirdim başksının şeyini bana göndermişler diye bugun para iadesi geldi hem yedim hem para kazandm

Kız beş lira on lira peşine düşmem de yani üsluba sinir oldum hem kendi hataları hiç te yaşamam yani neyse önemli değil seninki beterdi canımm
Yavrum ne uslubu bem muhatap bıle bulamamıstım uzerıne araba tutup sinirden adlıyeye gıtmıstım.
Ordada fotokopı vs parası harcamsıtım cıktılar vhatsap ınstagram konusmalarından
Yaa şimdi gülüp gecıyroum cunku tek kaybımız 3.5 para olsun napalım dıyroum kuzum
Kızz son donemlerde bayagı cuvalladık paradan dan da vallaa ama hastalık olunca gözu de gormıyor ınsanın amann hallolur dıyrouz 1 ayda dr lara harcadıgım ne paralar hastanede bem yataarkeen harcananalr ppııuuuu
Bızım kız dogsun hayırlısı ıle kısmetı ıle gelecek dıe beklıyrouz bu ınıslerın bırde cıkısı olur elbet rabbım kımseyı darda koymasın

Haklısın kuzum yoğun bir ay oldu sizin için ama sağlık olsun İşte kuzum siz iyi olun gelir bereketiylr kız çocuğu

Haha bana da olmuştu trendyol yemekte böyle sahip çıksınlar hatalrına canımı yesinlerr

Güzel olur eminim emeğine sağlık çoğunlukla eşimden yardım alıyorum ben etrafımda ise kalkmak en zor şeylerden biri oldu bana

Hastanede fotograf çekeriz belki diye aldıgım tulum geldi bugun

Eklentiler

• 7860EDD8-B838-41DF-B31C-8A2E1B2CA0F3.jpeg
    87,4 KB · Görüntüleme: 28
  • 603FC2BB-F3F8-4E82-AD7F-5B5BF7D3440A.jpeg
    102,3 KB · Görüntüleme: 30
  • 2A4A9073-E93E-4B0E-9A3E-41A726E42367.jpeg
    90,6 KB · Görüntüleme: 27
  • CDFCEB69-66CD-4E8E-A5CF-4F16EF3FCC0E.jpeg
    155,6 KB · Görüntüleme: 29
  • 72F4257F-1963-4945-B624-E94CA40CFB6C.jpeg
    76,6 KB · Görüntüleme: 24
Kızlar şimdi anlaşma yapalım doğuma giderken mi yazıyoruz buraya doğurduktan sonra mı
Lan ne dogumdan sınra yazamazsın
Dr dogum dedıgı an
Kızlarr dogurruyırummmm yazılır herkes bı agızdan dualar edılır sonucu da haber verılır ınsallahh guzelce taammm ınsallah guzelce sonuclanır herkes bebegıne saglıkla kavusur

Hastanede fotograf çekeriz belki diye aldıgım tulum geldi bugun
Ahhh bızımkıne benzıyor ama ben yavrumun herseyını ayarlarken artık hıc bısey yapamıyorum cok korkuyroum ınsallah hayallerımızdekı doguma ulasırız rabbım hayyırlarla gondersın meleklerını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…