2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Asistan doktor geldi söyledi az önce bakmış raporuma da safrada biraz çamur varmış gerisi normalmiş. İki gün önce bakan doktor hiç bir şey yok demişti. Vay arkadaş paranoyak gibi bir şey için birkaç doktora ayrı ayrı gitmek mi gerek anlamadım. Neyse önemli bir şey yok demesine göre demek ki önemli değil diyeyim 🙄
Ay iyi bari su ekipte gelse bence kalmanı gerektirecek bisey yok gibi ya insallah öyle de olurda evine gidersin orda hic beslenemiyorsun cünkü

Hamilelikte yaparmış 🥴 neyse valla bende olan şeyler değil bebişleri merak ediyorum hala gelecek dedikleri perinatoloji ekibi gelmedi 🙄
Ya sabır kuzucum gelicekler birazdan inşallah 🤲 ya Şafi ismiyle acil şifa versin evine çıkarsın Allahım içinden çek istersen rahatlatır biraz kuzum 🤲

Nasipte ne varsa ol olsun bende epidural istiyorum.ama bakalım ne olacak sağlıkla evlatlarımız biz iyi olalım da ....

Bende bunu aldım dün bakalım kalın mi ince mi bilemedim🤔zaten pusete battaniyeyle yatiricaz örtü sadece rüzgarı koruyacak 🤔
Bunu da görmüştüm bu daha şaşaalı 😊

Eklentiler

• Screenshot_20211112_080934_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20211112_080934_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_20211112_080747_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20211112_080747_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
Ay iyi bari su ekipte gelse bence kalmanı gerektirecek bisey yok gibi ya insallah öyle de olurda evine gidersin orda hic beslenemiyorsun cünkü
Saat kaç oldu ses yok. Sanırım haftasonu da buradayım ben ya. Huylanmaktan kaşınıyorum resmen şimdi de. Duş almak istiyorum. Beslenme konusunda da aynen hiç beslenemiyorum 😑 gelseler konuşacağım. Az önce diyetisyen geldi de mutfağa ileteceğim kalori hesaplamasınızı yapıp dedi. Ay dedim daha da kalacağım ☹️

Saat kaç oldu ses yok. Sanırım haftasonu da buradayım ben ya. Huylanmaktan kaşınıyorum resmen şimdi de. Duş almak istiyorum. Beslenme konusunda da aynen hiç beslenemiyorum 😑 gelseler konuşacağım. Az önce diyetisyen geldi de mutfağa ileteceğim kalori hesaplamasınızı yapıp dedi. Ay dedim daha da kalacağım ☹️
Yaa o her ihtimale karsi yapmak zorundadir perinatalog gelse bi hersey onda bitecek galiba

X