2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa iyi o zaman evet evet koridorda 1 kisi kalır mutlaka zaten merak etme hic vay arkadas gurbette olan napsın iste esinden basks kimse yok ki ha deyince de gelinmiyor ki
Ya eşimin akrabaları varda istemiyorum şimdi ne yapcam samimiyetim yok rahat edemeyeceğim, arkadaşım geleyim dedi. Dersleri filan var insan kimsenin düzenini bozmak istemiyorum pcr vermeden almıyorlar. İnsanları germiş olacağım filan ayrıca bir de ikiz olduğundan haberi yok şu şekilde söylemiş olmak istemiyorum. Eşim olsun isterdim cinsiyet müsait değil 😅

Ya eşimin akrabaları varda istemiyorum şimdi ne yapcam samimiyetim yok rahat edemeyeceğim, arkadaşım geleyim dedi. Dersleri filan var insan kimsenin düzenini bozmak istemiyorum pcr vermeden almıyorlar. İnsanları germiş olacağım filan ayrıca bir de ikiz olduğundan haberi yok şu şekilde söylemiş olmak istemiyorum. Eşim olsun isterdim cinsiyet müsait değil 😅
Yok zaten rahst edemeyecegin birisinin olmasındansa yanliz kal daha iyi bari kafan rahat durursun evet insan esiolsun isterde dur bakalim Allah tan hayırlısı yarina hersey yolunds olur insallah

İyiyim yavrum bugün nasıl geçti anlamadım valla iki iş yap yat iki dön yat. Çok zorlanıyorum yaa. Ev leş gibi yine🥴
Karışık kızartma yapim bu akşam dedim çay usulü anam ağladı 🤭
Yaa zorlama kendini sen kimsenin senden bişi beklediği yoktur 🙄 afiyet olsun kuzumda en zoru seçmişin temizlemesi dert yani ☺️ İyi oldaa kuzum sevindim 🥰

Aynen n bileyim ben diyor tek tek bak parantez açıp açıklamalı yazdım düşün. Bir sürü şey var ama işe yarar yok 😅🙂 şimdi de olay olay tuhaf biri dolaşıyormuş her yeri arıyorlar🥴 kapıları kilitlediler. Şimdi diyeceksiniz bir gün bile olmayan hastane maceran erkeklerin askerlik anısı gibi bitmiyor 😅 hemşireler hemen kapımda haberleri görmedin mi manyak dolu filan diyorlar. Benim kimse yok dememe bile itimat etmeden odayı aradılar. Her odaya giriyorlar
Olaylar olaylar kız kilya sekiz aydır aksiyon görmedin bugün ki kadar 😅 Allahım sağlıkla çıkarsın inşallah yarın 🤲

Aynsından bizm evde de var muz kabugunu koltuk kenarına koymak gibi çay tozu, çayı tezgaha dökerek bardağa dökmek. Sonra çay lekesi ugras sil kalkarm kendm koyayım daha iyi diyorm 😂 bizim gibi düşünmedıklerinden tamamen çnkü umrnda değil temizlemediği için dikkkat etmesi gerektgnin farknda değiller 🤨
Ayy aynı aynı 😅 diyorum ev ne hal olmuştur 2 haftada.. ev tertemiz diyor hiç birşey yok evde gönül rahatlığıyla gelebilirsin 🤪🤪 gidip göreceğiz 😎

Kuzularımm moral bozmayalımmm lütfennn herşey güzel olcakkk 🥰 bebiş haberleri gelcek zamanında sağlıkla inşallah hepimizdenn 🤲🧿 biraz moralinizi yernize getiriim bakın neler aldım minnoşuma çok tatlı ona almicam diyorum yine sadece ona bakıorım 😂
Güzel günlerde kullan cnm çok güzeller😍

Ay en heyecanlı günleeeer aklım o günlerime gitti. İlk 6 gün hiçbir şey hissetmemiştim de 7. gün adet sancısı gibi bir sancıyla uyanmıştım. 8'e artmıştı, 9da şiddetlenince test yapmıştım da sonucu öyle görmüştüm. Aynı gün kanda da 35i görmüştük. Ne günlerdi beee. 😍
Darısı başına olsun 🤗😇
Aminnn🤗🤗Yaaa nasıl güzel duygular inşallah ben de böyle adım adım yaşarım inanılmaz heyecanlıyım 🥰 siz de sağlıkla huzurla alın kucağınıza yavrunuzu İnşallah 🧿🤲

ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 ya bu damar yolu olayı böyle mi canımı acıtıyor. Şöyle ki hiç bu kadar uzun kalmamıştı bende. Rahatsız oluyorum değse bir yere acıyor çok çıkarıp her defasında tekrar açsalar daha iyi resmen 🥴

Aynen n bileyim ben diyor tek tek bak parantez açıp açıklamalı yazdım düşün. Bir sürü şey var ama işe yarar yok 😅🙂 şimdi de olay olay tuhaf biri dolaşıyormuş her yeri arıyorlar🥴 kapıları kilitlediler. Şimdi diyeceksiniz bir gün bile olmayan hastane maceran erkeklerin askerlik anısı gibi bitmiyor 😅 hemşireler hemen kapımda haberleri görmedin mi manyak dolu filan diyorlar. Benim kimse yok dememe bile itimat etmeden odayı aradılar. Her odaya giriyorlar
Benim eşim o çantayı yarım yamalak hazırlar,çantayı evde unutup gelebilir o kapasite var onda🤣🤣🤣
Evden bir çıktın pir çıktın.gece hayatın çok hareketli geçiyor😅 şaka bir yana yarın inşallah doktor taburcu eder cnm ya hiç rahat edemedin hastanede🙏🏼🙏🏼

Benim eşim o çantayı yarım yamalak hazırlar,çantayı evde unutup gelebilir o kapasite var onda🤣🤣🤣
Evden bir çıktın pir çıktın.gece hayatın çok hareketli geçiyor😅 şaka bir yana yarın inşallah doktor taburcu eder cnm ya hiç rahat edemedin hastanede🙏🏼🙏🏼
İşte benim eşimde benzer 😅 sürekli nst ye giriyorum gecelik nasıl giyeyim kızlar ya mantıken 🥴 öyle oldu cidden sabah doktora gelirken de dedim ki ayy inşallah şuna gidip gelelim yoruldum evde dinlenmek istiyorum. Abartısız böyle dedim ve kısmet 🙄

Canım ya karaciğer enzimlerim yükseliyordu işte hem o hem de kilo alımları yavaşladı diye aldı doktor birkaç gün takip edelim dedi.
Canım çok geçmiş olsun gidip gelmekte de riske atmak istemedi sanırım Dr böylesi daha iyi bence en azından kontrol altindasin 🤲🏻

İşte benim eşimde benzer 😅 sürekli nst ye giriyorum gecelik nasıl giyeyim kızlar ya mantıken 🥴 öyle oldu cidden sabah doktora gelirken de dedim ki ayy inşallah şuna gidip gelelim yoruldum evde dinlenmek istiyorum. Abartısız böyle dedim ve kısmet 🙄
Yaa gecelik zor oldu senin için.eşin yarın pijama takımını getirir , de inşallah gerek kalmaz cnm evine gidersin..🙏🏼🙏🏼

Cnm nasılsın.tedaviye başladın mı☺️
Canım iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın? Evet ikincide negatif olunca bir tane kalan embriyom vardı onu transfer ettirmedik donmuş bekliyor. merkez degistirdik ve tekrar opu oldum ctesi günü 24 yumurta toplandı bugün 5. Gundu 4 tane blast olmuş, genetige gidecekler önce ikisi sonuca göre sonra diğer ikisi. İnşallah sağlıklı gelir🤲🏻 sende durumlar ne bayadir takip edemiyorum transfer olacaktın

X