2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Cok haklısın valla amin devlet hastaneleri gercekten kötü durumda iyi bari kendi esylarin gelmis insallah hic kimsede gelmez yarında misler gibi evine gidersin

Kızlar bendem tavsiye bir de acil durum çantanız olsun. Pijama takımı istedim gecelik geldi eşimden. Silme bezi yapacağım yastık kılıfını tutmuş getirmiş resmen Tek tek de söyledim bir de. Kendi terliğimi getir dedim hastane için aldığımı getirmiş. Atletimi getirmemiş. İç çamaşırımı yanlış getirmiş dar gelenleri getirmiş. Klozet örtüsü al dedim unutmuş. Krem pamuk filan doldurmuş ne yapacaksam o kadar Çifter Çifter havlu koymuş. İlacımın birini boş kutu getirmiş Acil bir şey olsa eşim yapar demeyin her şeyinizi kendiniz hazırlayın. Klozet örtüsü de alın tavsiyem.

Ayy erkekler bilmiyor gercekten birde panik olmustur o zaten iyice eli ayagı birbirine dolasmistir ayy klozet ortüsü hakikaten cok lazım olan bisey

Ay güler misin ağlar mısın allahım sanki o evde yaşamıo napsın çocuk korkmuştur yaa eli ayağına dolaşmıştır kuzum

Cok haklısın valla amin devlet hastaneleri gercekten kötü durumda iyi bari kendi esylarin gelmis insallah hic kimsede gelmez yarında misler gibi evine gidersin
Amiiin yavrum ya inşallah Bir hastalık filan kapmam da her şeyden önemlisi bebişler iyi derler çıkarım

Ayy erkekler bilmiyor gercekten birde panik olmustur o zaten iyice eli ayagı birbirine dolasmistir ayy klozet ortüsü hakikaten cok lazım olan bisey
Aynen n bileyim ben diyor tek tek bak parantez açıp açıklamalı yazdım düşün. Bir sürü şey var ama işe yarar yok şimdi de olay olay tuhaf biri dolaşıyormuş her yeri arıyorlar kapıları kilitlediler. Şimdi diyeceksiniz bir gün bile olmayan hastane maceran erkeklerin askerlik anısı gibi bitmiyor hemşireler hemen kapımda haberleri görmedin mi manyak dolu filan diyorlar. Benim kimse yok dememe bile itimat etmeden odayı aradılar. Her odaya giriyorlar

Nasıl yani kız kim dolasıyormus

Bilmiyorum normal görünmeyen bir adam dolaşırken görmüş hasta yakını şimdi her yeri arıyorlar
Aman Allah korusun korkma sakın dikkat et koridoru kilitlemislerdir heralde artık kimse girmez ayy kilya sen yarın dr den rica et bence yatmani gerektirecek birsey yoksa cık yada ozelle anlasmalı degil mi aceba oraya gecsen ya da oda ayarlasa esin kalir bari yaninda

Yok benim tam karşım intörn ve hemşire odası hiç ses bitmiyor orada banko da da biri oluyor en azından şu anan kadar boş görmedim. O yönden korkmadım inşallah Rabbim korusunAynen koridoru kitlemişler. Ah anacım adam araştırma hastanesi olsun dedi yoksa bende istemezdim. Kadın katı diye özel oda da olsa erkek almıyorlarmış eşim eşyaları getirdiğinde nasılsa tek kişilik oda diye kalır diye düşündüm yok erkek hiç bir şekilde almıyorlarmış

Son düzenleme:
Yaa iyi o zaman evet evet koridorda 1 kisi kalır mutlaka zaten merak etme hic vay arkadas gurbette olan napsın iste esinden basks kimse yok ki ha deyince de gelinmiyor ki

Oyş ağzımın suyu aktı çok tatlılar. Sağlıkla içini doldursun kuzular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…