2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynsından bizm evde de var muz kabugunu koltuk kenarına koymak gibi çay tozu, çayı tezgaha dökerek bardağa dökmek. Sonra çay lekesi ugras sil kalkarm kendm koyayım daha iyi diyorm bizim gibi düşünmedıklerinden tamamen çnkü umrnda değil temizlemediği için dikkkat etmesi gerektgnin farknda değiller

Ay sana Hızır as göndermiş o kadınları gibi var ya maşallah maşallah. Bu kadınları bırakma derim ben. Sor bakalım, aylık düzenli çağırsan falan kaça geliyorlarmış
Sordum valla dediki bir daha bizi bulamazsın ki 3 gün bi evde maaşlı çalışıyoruz 4 gün bi yerde maaşlıyım diğerleri de ya okulda görevliymiş ya da bebek bakıyormuş bir evde gercekten hızır gibi geldiler

Kuzularımm moral bozmayalımmm lütfennn herşey güzel olcakkk bebiş haberleri gelcek zamanında sağlıkla inşallah hepimizdenn biraz moralinizi yernize getiriim bakın neler aldım minnoşuma çok tatlı ona almicam diyorum yine sadece ona bakıorım

Eklentiler

• A792EA66-E0C3-450E-A90C-3C821887869B.jpeg
    126,9 KB · Görüntüleme: 39
  • 8395B39B-FE40-4763-BEAF-C15F0D88A181.jpeg
    166,7 KB · Görüntüleme: 34
  • 60A62D48-40BC-4F7B-A364-A23F59ED45A3.jpeg
    128,9 KB · Görüntüleme: 36
  • 0A074C0D-EBEE-46FA-8427-B1A262591619.jpeg
    118,5 KB · Görüntüleme: 30
  • FAB69C25-9129-4D4D-8574-6531BDF5DB06.jpeg
    138 KB · Görüntüleme: 36
  • C9CBE003-052E-408B-9E19-5912AC615B27.jpeg
    146,1 KB · Görüntüleme: 32
  • 0A546731-6DFB-406A-B990-8883D0A936DE.png
    437,3 KB · Görüntüleme: 35
  • 4C2172A6-7584-43A0-A1B3-F714F5C13C36.png
    381,6 KB · Görüntüleme: 36
Ah kuzuuum Safiyeye bağladım ya tiksiniyorum her yerden Ona da ayrı kaşınıyorum çoook eski her şey ister istemez insan huylanıyor Yok karaciğer hala yüksek yavrum. Safra da sınırı geçmemiş kolestaz da safra da sınırı geçiyormuş. Karaciğer enzimlerindeki artışı merak ediyorlar ona bakacağız denildi. Kaşıntım var çünkü. Ama en önemlisi benim gözlemim bebekler için yatırdı kolestaz da böyle niyeti yoktu. Ben kilo da vermedim ama almadım da işte bebeklerde almamış. Diyet yapmıyorken gelişimleri gayet güzel güzeldi. Diyet ile yavaşladı bende hissettim. Daha öncede yazdık buraya zaten. Aman iyi olsunlar kilolarında da gözüm yokta gelişim geriliği filan olmasın ona şüphe uyandırıyor insan üzülüyor

Kuzum hayırlısıyla bu geceyi bi atlat bakalımda Bişiler yedin mi oda kaç kişilik ??

ZEYNEPP5555 sen napıyosun fıstık geldi mi tokalar herşey yolunda mı
Yaa hepsi cok güzelmis aldiklarinin birazda buyuk almissin iyi yapmıssın valla güle güle kullansin insallah minnaktokalar geldi bugün fiyatina gore kalitesi iyiydi bence begendim simdi trendyol indirimi kovalıyorm son saatleri nevresim takimi bide emzik zinciri aldim bakalim insalah onlarda güzel gelir birde serum fizyolojik indirimdeydi bruno aldm eksik bitmiyor hic valla

Huylanmakta haklisin baktin yatirmaya devam ediyorlar evden carsaf yastik kilifi felan iste olmadi birazda uyumaya calis insallsh sabaha cok daha güzel olacak hersey

Ayy saol kuzum Yazlık aldım valla bazı şeylerii iyi oldu hazır indirimdeyken carters lcw fıyatına inmiş nerdeyse iyi oldu Güle güle kullansın minnoş isimli yaptırcam diodun oldu mu öyle ?? Vallahi bitmiyodur eminim kuzum benimde alıcak çook çook şey var ama bu ayı geçirelim dedim işte bakalım

Valla sözde siparis no yazip ismini yazınca yapıyorlarmis esimi kirmak istemedim bakalim ne gelecek elimize

Kuzum hayırlısıyla bu geceyi bi atlat bakalımda Bişiler yedin mi oda kaç kişilik ??
Evet yemek geldi de. İşte hastane yemeği odada şu an yalnızım. Burası geçici bekleme odası idi ama kimse gelmediği için çıkarmadılar henüz. Artık bugün çıkarmazlar yarın da eve gidebilir derseler ne güzel olur

Huylanmakta haklisin baktin yatirmaya devam ediyorlar evden carsaf yastik kilifi felan iste olmadi birazda uyumaya calis insallsh sabaha cok daha güzel olacak hersey
Getirdi eşim az önce kuzum serdim filan ama ilk geldiğimde yatırdılar yani nst filan bağlandı. perdeler simsiyah koltuklar çökük dalga dalga su lekesi mi ne lekesi bilmem wc yi hiç anlatmayayım. Neyse Allah yokluğunu göstermesin aratmasın kimseyi de düşürmesin hastanelere. Şu an için tek olduğumdan mutluyum.

İnşallah fıstığım sağlıkla dönün evinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…