2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kilya Kilya canım şuan müdaitmisin bilmiyorum ama şu mamanın resmini Bi atabilirmisin tekrar bana
E0AF82E4-EBBC-4D8A-B453-E49C30C8FFC7.jpeg

Bu kuzum

Aman Kilya hazır araştırmış ben hiç üzerine düşmedim güvendim yani 🤭
Bence kuşlandırırlar yaa ben teklif ederim
Valla bende kilya arastirmis diye hic düsünmedim bu iyidir dedim😂sadece hastanede kendileri sunu alın der mi onu bilemedm farketmez derlerse e bebek cok yakinda hastanenin bunu aldiririm esime😂

Valla bende kilya arastirmis diye hic düsünmedim bu iyidir dedim😂sadece hastanede kendileri sunu alın der mi onu bilemedm farketmez derlerse e bebek cok yakinda hastanenin bunu aldiririm esime😂
Yok demezler sanmam öyle dikta olacağını. İlaç değil ki mecbur etsinler. Şimdi Bi tane emzirme atleti bakcam 1 tane vardı benim suwen de indirim varmış bakim Bi.

Ya iyi anestezi icin sevindim atelde takma bari rahatlatmıs miydı seni napıcan az parolla felan idare edicen kuzu az kaldı Allah ın izniyle insallah dogum sonrasi bunların hic birisi kalmayacak
Yok uyuşukluk belki bir nebze ama ağrı sızı arttı bile diyebilirim o yüzden gündüz falan da takmaya başlamıştım aralıklı

Allah korusun kuzum. İnşallah en ufak nezle de bile genele almıyorlar senin durumunu değerlendirip en sıkıntısız yolu seçeceklerdir. Ya benim bildiğim fıtık düzleşme gibi şeyler engel değil epidurale iyi bir anestezi uzmanı şart tabii. Bir de anestezistler çok titiz oluyor ve korkuyorlar canım. Ben kürtaj olacağım günün bir önceki akşamı aspirin içmiştim ahh bir umut belki bebeklerim benimledir diye ilaçları bırakamadım ☹️ Neyse kadın doğum doktorum anestezi de sorarlarsa içmediğini söyle dedi 🤭 bir sorun oluşturmuyor ama anestezi biraz bu konularda kuralcı demişti üniversite hastanesinde olmuştu işlem.
Canımm görmemişim bu yazdığını. Sorun olmaz dedi bu doktor da epidural için.
Anestezi kuralı olsun ama Bi zahmet çok önemli bir konu. Neler olabiliyor Allah esirgesin

Canımm görmemişim bu yazdığını. Sorun olmaz dedi bu doktor da epidural için.
Anestezi kuralı olsun ama Bi zahmet çok önemli bir konu. Neler olabiliyor Allah esirgesin
Valla insan planlar yapıyor ama başına ne geleceğini hiç bilemiyor. Allah ım inşallah en sağlıklı sıkıntısız şekilde süreci atlatmamızı nasip etsin hepimize 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Yok canım herkese değil elbette de herhangi bir risk durumunda, özellikle oksijen saturasyonunu düşmesini tetikleyen sistemik bir hastalığın varsa yaşam bulguların sıkıntıya düşerse uyanık da olmadığından entübe edebiliyorlar.
Bende bebeklerimi görmek istiyorum Rabbim hayırlısını versin herşeyin en başta tabi de.
Eşin de girse iyi okur ya ben istiyorum eşimi Allah nasip ederse o da istiyor yanımda olmayı zaten
Kesinlikle girmesi iyi olurdu cesaret alırdım kuzum ama oda öyle diyince birşey diyemedim

Ben de korkuyorum kuzum hepsinden geneli de artık son çare olarak yapıyorlar hatta annede başka işlemler olacaksa bebeği epiduralle alıp sonra anneyi komple uyutuyorlar filan. Benim eşimde ben asla giremem dedi. Bayılırım filan daha kötü olur diyor 😬
Zaman azaldıkça daha çok aklıma geliyo 😂 ya cidden geçen akşam sordum benim eşim normalde soğuk kanlıdır hani girerse cesaret ederim dedim dediği şey ben seni o halde görürsem üzülürüm senden medet umuyordum sağol dedim 😂

Zaman azaldıkça daha çok aklıma geliyo 😂 ya cidden geçen akşam sordum benim eşim normalde soğuk kanlıdır hani girerse cesaret ederim dedim dediği şey ben seni o halde görürsem üzülürüm senden medet umuyordum sağol dedim 😂
Ya ben kan verirken önümüzde yeni doğan bebekten almaya çalışıyorlardı. Eşim hemen gözleri doldu. Ben dayanamam diyor. Dedim alış yenidoğandan çok kan alınıyor test yapılıyor 😅 ben sanki içim rahat bir şekilde duracağım ya. Her şeyin yükü anneye. Sonra baktık ki ne anne ne baba içeri girmiş ikisi de dışarıda bekliyormuş. Kıyamam

X