2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Öyle canım elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İki ay oldu diyete başlayalı cuma gidip tahlillerimi yenileyeceğim endokrin doktoruda iki ay sonra gel testlerini yenileyeceğiz demişti onu da aradan çıkarayım. Bakalım nasıl çıkacak. Haftaya bebişler içinde randevumuz var inşallah onlarda iyidir de bana da biraz moral olur 🤲🏻😬
İnsallah hepsi cok ama cok güzel gecer 😍

RAAT RAAT canım seninde Maaşallah oğluşuna😍sağlıkla kolaylıkla zamanında gelsin ins🤲
Kız ayrıca tebrik ederim 5 buçuk kilo almış olmana 👍çok mu sağlıklı beslendin ?
Yok valla hiç özenmedim. Eskiden nasıl besleniyorduysam aynı şekilde devam ettim. Belki de ondan almadım. Kahvaltıyı 11 gibi yapıp akşama kadar ancak acıkıyordum, eşim işten gelince onunla yiyordum, 5 gibi. Yine aynısını yaptım ama arada hafif acıkma hissedince yoğurt ya da meyve de yedim. Gündüz sadece iki öğün beslendiysem gece ilerleyen saatlerde tost bile yapıp yemişliğim oldu birkaç sefer. Akşamları her türlü tatlı da yedim. Ama nasıl almadım bilemiyorum. Gerçi ben normalde de metabolizması hızlı biriydim, hamilelik için aldığım tedavilerdeki hormonlardan sonra bir 10 kg almıştım, hamile kaldıktan sonra da alacak yerim kalmadı sanırım 😀

Bebek kılo artısı azalıyor mu yoksa düşüyor mu ben hıcc bısey anlamadım bu konuda
Ama herne olursa olsun sgalıkla dogsun ınsallahhh 🤲 🥰
Canım şimdiye kadar hep hızla artıyordu, haftalık en az 300 g şeklinde. O yüzden doktorum sezeryan ihtimali vermişti, böyle giderse 4 kiloyu geçer diye. Bu hafta ilk kez az kilo almış gibi ölçüldü. Baş ve karın çevresi yine en az 2 hafta önde tabii. Öyle işte, böyle devam ederse normal doğum şansı devam edebilir diye düşünüyorum şimdi. 😊

Canım şimdiye kadar hep hızla artıyordu, haftalık en az 300 g şeklinde. O yüzden doktorum sezeryan ihtimali vermişti, böyle giderse 4 kiloyu geçer diye. Bu hafta ilk kez az kilo almış gibi ölçüldü. Baş ve karın çevresi yine en az 2 hafta önde tabii. Öyle işte, böyle devam ederse normal doğum şansı devam edebilir diye düşünüyorum şimdi. 😊
Cok ıyı hersey gonlunuzce olsun doya doya yasayın hamıleleıgınızı ınsallah 🤲 Rabbım neylerse guzel eyler
Bende sımdı yıne narkotık sube gıbı oldum ıgnemı alıp uyusmaya gıdıyroum 😣 ınsaallah bebegım saglıkla dogar bende rahat bı annelık yasarım
Herkese duam bu yonde🤲

Biz de masko ya girdik sabah fiyatlara inanamadım gerçekten tek yataklar 5binlerden başlıo 😐 instagramdan imalatçı bir yer bulmuştum gittik yerini gördük ahşap ve o kadar kaliteli ki fiyatta yarı yarıya geldi doalp dahil 5.000 liraya hallettik hemde istediğim gibi oldu 🥰

Eklentiler

• 2E3B6A2B-5696-427A-BE88-4D0B98F0FBF6.jpeg
    2E3B6A2B-5696-427A-BE88-4D0B98F0FBF6.jpeg
    87,8 KB · Görüntüleme: 37
  • C7FB5E1F-0267-4DF8-8F17-E97203CEAAE5.png
    C7FB5E1F-0267-4DF8-8F17-E97203CEAAE5.png
    397,4 KB · Görüntüleme: 35
Cok ıyı hersey gonlunuzce olsun doya doya yasayın hamıleleıgınızı ınsallah 🤲 Rabbım neylerse guzel eyler
Bende sımdı yıne narkotık sube gıbı oldum ıgnemı alıp uyusmaya gıdıyroum 😣 ınsaallah bebegım saglıkla dogar bende rahat bı annelık yasarım
Herkese duam bu yonde🤲
Hadi bakalım, iyi uykular canım. 😉
İnşallah sağlıkla doğacak. 🙏

Biz de masko ya girdik sabah fiyatlara inanamadım gerçekten tek yataklar 5binlerden başlıo 😐 instagramdan imalatçı bir yer bulmuştum gittik yerini gördük ahşap ve o kadar kaliteli ki fiyatta yarı yarıya geldi doalp dahil 5.000 liraya hallettik hemde istediğim gibi oldu 🥰
Cok güzelmis canım güle güle yatsn prenses insallah😊

Hayırlı olsun yavrum iyi günlerde inşallah🤲🏻 Renkleri nasıl olacak beyaz mı olacak şifonyer de

İyi günlerde kullanın kuzum çok güzeller 🥰

X