2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İnşallah seninde karaciğer değerlerin normale binerde kuzum en azından rahat edersin Benim doktorumda öyle söyleyince artık çok üstünde durmadım kuzum daha inşallah bebişlerimiz zamanında sağlıkla dünyaya gelirler Aynen bakıyordum canım ama erkenden alıp gözümün önüne koymak istemedim korkularım yüzünden şimdide böyle bir sıkıntı yaşadık

İnşallah kuzum ya amiin Sağlıkla kavuşalım. Haklısın ah o korkular. Rabbim uzak eylesin

Bu gidişle öyle görünüyor ama eşim şimdiden diyorki birkaç gün ben senin yanında uyuyamam korkarım yanlış bir hareket yapıp sana zarar veririm diye
Yaaa cok komikler neyle karsılascaklarını bilmiyolar hayal bile edemiyolar biz de bilmiyoruz gerçi ama içgüdüsel olarak hazırız yani

Ahh canım güzel son en güzel başlangıç geliyor nasıl heyecanlanıyor insan. Hemen hızlandı çat çat al brşiklerini de öylr kurulumu uzun sürmeyecek Bi yerden alsan ya

İki gecelik iki pijama bir hırka. Üç çorap bir yün çorap bir yarım atlet bir sütyen bir emzirme atleti iki külot altı hijyenik ped. Bu kadar bana giysi olarak. Ayrı valizde yani. Bir tarafı doldu nerdeyse. Diğer tarafta terlik ve depend ile doldu. Daha girecek bir sürü şey var

Masallah ne güzel düzenlemissin kızmesela ben alt acmayı koymayı düsünmüyorm onun yerine bakım ortüsü daha ince 2 tane ondan koysam yeter diye düsünüyorm alt acma da baya yer kaplıyor bide onu yıkıycan felan digerini at gitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…