2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Herkes öyle der ama bana yaprak daha kolay gelir ona göre biliyomusun. Hele onu elde sarıyolar böyle pıtır pıtır,
Yaa bana da yaprak zor gelir ama lahananın haşlaması marifet o kıvamı tutturmak zor oluyor yaprak hazır o konuda daha risksiz kokusu fena oluyor bir de lahana haşlamanın ama yaparsın sen yani bir şeyi yok

Yaa bana da yaprak zor gelir ama lahananın haşlaması marifet o kıvamı tutturmak zor oluyor yaprak hazır o konuda daha risksiz kokusu fena oluyor bir de lahana haşlamanın ama yaparsın sen yani bir şeyi yok
Ayy bende düzgün ayıramma lahanayı hic hep mahvolur elimde

Eki Görüntüle 2946521
Kızlar göbeğimi tutarak taşıyorum artık bir de ayakkabı sıktı sanırım ödem tutma dönemindeyim inşallah olmaz ya ne olur olmasın
Az da olsa olur ödem artık kuzum. Çok hoşsun bu arada nereye

Az da olsa olur ödem artık kuzum. Çok hoşsun bu arada nereye
Sağ ol yavrum Araba ile öyle tur attık geldik. Marketten de akşam için tavuk göğüs aldık salata yapıp yiyeyim diye. Allah ım senede bir evime girmezdi tavuk neyse hayırlısı ile az kaldı

Eki Görüntüle 2946586
Böyle kes haşla canım tek tek ziyan oluyor bende yapamıyorum bunu haşlaması kolay sadece süre işte eritmeden almak gerek iki üç dakika haşlansa yetiyor. Size sardıracağım ben
Ya bunu gorüyorm da güzel oluyor mu kenarlar felam ziyan oluyor mu gerci benimkimde daha cok ziyan oluyorda 1 tencere iste ciksa ikimize yeter

Ya bunu gorüyorm da güzel oluyor mu kenarlar felam ziyan oluyor mu gerci benimkimde daha cok ziyan oluyorda 1 tencere iste ciksa ikimize yeter
Bu diğerinden daha pratik ve daha çok çıkıyor kenarları da ziyan olmuyor iki tabak olsa yeter ya. Yumuşak bir lahana seçersen küçükte olmasın. Küçükler turşuluk ya da kapuskalık iri yumuşak seç her şekilde iki kişiye yeter arta kalanları öyle ye bebeğe faydalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…