2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Masallah ne güzel düzenlemissin kız😅mesela ben alt acmayı koymayı düsünmüyorm onun yerine bakım ortüsü daha ince 2 tane ondan koysam yeter diye düsünüyorm alt acma da baya yer kaplıyor bide onu yıkıycan felan digerini at gitsin😅
Ya onu yastığı var diye aldım kuzum. Emzirmede destek olsun diye 😂 amaç alt açma değil. Yoksa dört örtü aldım öyle kullan at 😅

Depenti paketiyle mi koyacaksınız kızlar yaa
Ben paketiyle koydum beş gün kalan var maalesef ki. Gerçi öyle olunca hiç bir şey yetmez de. İnşallah öyle de olmaz. Bir de gelip gidip karnına bastıyorlarmış 🥴 özellikle ikiz doğumlarda. Rahim kendini toplasın diye sık değişilir gibi geldi. Paketle götürmesem kalanı ne yapayım evde zaten dedim 🙄

Bebelere orta boy bana kabin boy ama sığmıyoruz 😅 Bebeklere biberon emzik süt sağma silikon göğüs ucu kaşık biberon belki çikolataları filan gelecek. Bir de plastik çatal kaşık bardak koyacağım. Eki Görüntüle 2946698 Eki Görüntüle 2946699
Bezi paketinden aç birer tane boşeylere takımlara koy. 10 tane de yanına al geri kalanı ve yedek paketi aşin arabanın bagajında kıysun. Lansinohu kutusundan çıkar. Müslinler in fazla geldi Bi de bana sanki

Ben paketiyle koydum beş gün kalan var maalesef ki. Gerçi öyle olunca hiç bir şey yetmez de. İnşallah öyle de olmaz. Bir de gelip gidip karnına bastıyorlarmış 🥴 özellikle ikiz doğumlarda. Rahim kendini toplasın diye sık değişilir gibi geldi. Paketle götürmesem kalanı ne yapayım evde zaten dedim 🙄
Yazdıktan sonra baktım sayısı az zaten içindeki paketiyle koyarız aynen.

Bebelere orta boy bana kabin boy ama sığmıyoruz 😅 Bebeklere biberon emzik süt sağma silikon göğüs ucu kaşık biberon belki çikolataları filan gelecek. Bir de plastik çatal kaşık bardak koyacağım. Eki Görüntüle 2946698 Eki Görüntüle 2946699
Bir de owlileri pusete koyarsan ya da o kıyafet triko battaniyeleri puseti içine koyarsan orda açılan yere süt sağma pompasını koy senin valizde yer açılsın

Bezi paketinden aç birer tane boşeylere takımlara koy. 10 tane de yanına al geri kalanı ve yedek paketi aşin arabanın bagajında kıysun. Lansinohu kutusundan çıkar. Müslinler in fazla geldi Bi de bana sanki
Takımlara koydum kuzum. Tek bebeğe 10 tane alıyorlar fix iki bebek 20 demek. 10 tane benden olsun dedim 😅😂 müslin 2 ince bir kalın tek bebek için. İncelerden biri yataklarına çarşaf biri kalıyor bir tek geriye dört katlıyı kundak yapmak için aldım yanıma. Lansinoh ne kız yok ki

Takımlara koydum kuzum. Tek bebeğe 10 tane alıyorlar fix iki bebek 20 demek. 10 tane benden olsun dedim 😅😂 müslin 2 ince bir kalın tek bebek için. İncelerden biri yataklarına çarşaf biri kalıyor bir tek geriye dört katlıyı kundak yapmak için aldım yanıma. Lansinoh ne kız yok ki
Anladım. Mustela mı Bi merhem var da onu dedim. Benim kalın battaniyelerim de aşırı kalın. Bi ihtimal daha var vakumlu hurcum kalmışsa yatağın altında kalın battaniye ile owliyi vakumluycam

Ahh canım güzel son en güzel başlangıç geliyor nasıl heyecanlanıyor insan. Hemen hızlandı çat çat al brşiklerini de öylr kurulumu uzun sürmeyecek Bi yerden alsan ya
Ya aynen hem mutluluk hem heyecan hem korku hepsi bir arada 🥰 aynen kuzum yarın yine bakacam bir iki yere inşallah bulabilirim

Anladım. Mustela mı Bi merhem var da onu dedim. Benim kalın battaniyelerim de aşırı kalın. Bi ihtimal daha var vakumlu hurcum kalmışsa yatağın altında kalın battaniye ile owliyi vakumluycam
Evet o minik ya pişik kremi. Süt pompasını kutusu ile götürmeyeceğim ama nasıl götürsem çok yer tutuyor. Heralde beni de orta boy yapacağım ya da sırt çantamı alacağım yanıma🙄

Ya ne güzel yapmışsın hepsini 🥰 ben sadece ameliyathaneye vereceklerimi kilitli poşete bırakacam ki hangisinin verileceğini bilsinler geri kalanını bana ayrı hurç yapacam bebişler için ayrı hurç yapacam kuzum kıyafetler için diğerlerinide valizin içerisine bırakacam herşeyi ayrı ayrı poşetleyince daha fazla yer kaplıyor

Evet o minik ya pişik kremi. Süt pompasını kutusu ile götürmeyeceğim ama nasıl götürsem çok yer tutuyor. Heralde beni de orta boy yapacağım ya da sırt çantamı alacağım yanıma🙄
Ben Bi çanta daha koyarsam benimki bayılır 😁
Bebek bakım çantalarını mı alsak 🤣🤣

Plastik çatal kaşık neden koyacaksın canım birde sleepy nin sıfır numarasını nereden aldım ben bugün e bebek civil ve marketlere baktım bulamadım

Evet azmış kuzum ben de gördüm. Yürümeye başlayınca çok tutmazlar kuzum sen de bilirsin zaten. Hem enfeksiyon kaynağı hem tembelleştirir
Cok tırrrrsıyormm😂😂esime diyorum ki bak sonda felan takacaklar korkuyorm rahatlama sekline gel merak etme senin biranda saancın tutar kayseriye de yetisemeyiz burda ki dr de 2 saatte normal dogurursun 🙄🙄🙄sadece rahatlatmak icin konustu he😂

X