2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ya oyle diyor ama daha 30.hafta cok erken gibi geldi bana üstelik tek gebelik yani biranda azalmasi korkuttu beni dünden beri cok üstünde durmamaya calisıyorum da biraz daha bekleym bakalm
Kuzum benim genelde sakinler ama bazen daha hareketli oluyorlar ve hareketli oldukları zaman sonrası bir iki gün sessizlik dönemleri oluyor. Bunu artık gözlemleye gözlemleye çıkardım. Kendi örüntüleri var. Çok hareket ederlerse sonrası azalıyor mesela. Bir de benimkiler dürtmeye tepki veriyor dokun konuş bir kımıldanıyor çok kafama takıldığında öyle yapıyorum ben belki içlerinden saydırıyorlardır zaten yerimiz dar ne yapıyor bu kadın diye. Sen neye tepki verdiğini az çok anlarsın. Onları dene

Aaa evet ben muhakkak elimi koyarım öyle takip ederim hareketlerini. İlla tekme atmasına gerek yok. Vücutlarını oynatıyorlar. Hareket takip edeceksem uzanıp hissetmeyi beklemem. Elimi koyar öyle bakarım. Çünkü her hareket durduğun yerde hissedilmiyor. Ultrason da dahi anlarsın nasıl kıpırdanıyor ama sen hissetmiyorsun o an

Ayy benim kızım huysuz heralde elimi hafifce bile koysam kacıyor hemen konussam da fayda etmyor hele babasi konussa cocuk tümden kayboluyor esim bu bizi sevmiyor bence diyorhakikaten 2 gun once cok hareketlidi sonra boyle sessizlesti ama hic hareket etmiyorda degil gün icinde ara ara veriyor tepki insallah bisey yoktur kontrol 15 inde bakalim

O zaman takma kafana zaten kuzum o sürekli hareket bende de yok Benimkilerin kaçacak yeri yok ne yapsınlar git başımızdan diyorlar ama eşimi sevmiyorlar o ne zaman uğraşsa tepki yok. Dedim çocuklar nerde duyuyor sesini gelip yatıyorsun . Seni tanımıyor geriliyorlar hafifçe değil kız azıcık dürt pat pat vur merak etme suyun içinde az hisseder zaten ben pat pat vuruyorum

Dur biraz vuruyum en iyisi

Haa birde kitap okuma koltuğumuz var ondan nefret ediyorlar ona oturduğum zaman bir hareketleniyor sonrası toplanıyor her biri bir köşeye ilk başta anlamadım ben. Rahat koltuk yani ayaklarımı toplamıyorum doktorun dediği gibi diye ona otururdum. Baktım ne zaman otursam bunlar toplanıyor. Oturmayı bıraktım yine ayaklarımı topluyorum ne yapayım Çoook kafama takılırsa gidip ona oturup uzatıyorum ayağımıişkenceci anne niyeyse o koltuktan nefret ediyorlar resmen pat pat pat vuruyorlar. Tamam diyorum hareket var kalkıyorum

Yaaa cok ilgincmis valla hic duymamistm seninkiler baya uyanık desene nerden anlıyorlaroksadim pışpışladm yok bnm kız asabine zaman isterse o zaman geliyor

Vah sanssızım olsun bundada vardır bir hayır

Yaaa cok ilgincmis valla hic duymamistm seninkiler baya uyanık desene nerden anlıyorlaroksadim pışpışladm yok bnm kız asabine zaman isterse o zaman geliyor
Valla bende başta anlam veremedim ama her seferinde aynısını yaptıklarında ve kalktığımda düzeldiklerinde dedim bunların buna garezi var oysa çokta rahat ediyorum belim filan iyi geliyor ama analar taş yesin. Bence her bebeğin kendine özgü bir şeyi var. Yani mesela plesanta arka tarafta benim önde olsa muhtemelen yastık görevi görür onlarda bende bu kadar hissetmezdim bebeğin konumu etkili sanırım yavrum

Günaydınnnn kuzular Dün de söyledim ZEYNEPP5555 e o gittiğim ünlü perinatolog dedi ki o kadar güzel günlerin ki bugünler hiç bir şeyi kafana takma herşey olucağına varır tadını çıkar hamileliğin dedi Ablam a da psikolog bi arkadaşı demişki geriye doğru say doğuma kalan günleri; yalnız geçirceğimiz son 5 pazar, yalnız gezdiğimiz son bilmem ne gibi gibi işte Allahim nasip etsin inşallah son haftalarımızı sağlıkla geçirmeyi nasip etsin

amann çok sinir bi durum neyse geç olsun güç olmasın

Bu dediğin mantıklı geldi biraz bak kendimle kıyaslandığında. Kızıkam ın plasenta önünde çok hissetmiyorum mesela ben onu ama olanda öyle değil. Ondan yani he

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…