2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

nurselek nurselek canım mobilyalarına bayıldımmm 😍çook güzel olmuş güzel günlerde kullan inşallah🤲 bende sürekli bakıyorum bu ara mobilyacılara sorduruyorum fln aynı böyle 3kapak dolap ve şifonyer sen ne kadara yaptırdın acaba
Amin Allah razı olsun kuzum inşallah daha güzelleri sizlerin olsun🤲🏻🤲🏻
Evet çok baktım hep pahalıydı çok şükür bu uygun geldi canım.5bin ikisi canım

Bebek arabam yok
Bırde hastane hazırlıklarım
1 tanede pelüş battanıye aklımdaydı
Ama olsun bıseyelr eksık kalsın
Sagglıktan öte durum yok kuzum
Insallahh tek derıdmız eksıklerımız olur
Ama sagkıgımız bebbegmızle tam olur 🤲
Hee diğerleri neyse de hastane çantalarınıflan hasırlrsın bugün yarın önemli olan o 🤲🏻

Yaa kızlar bugun 2.gun benim minnos pek sessiz 10 hareket oluyor günde galiba ama böyle icten ice ayaklar solda galiba mesela sola yatınca kaydigini hatta sanki.sıgamıyormus gibi gerildigini gissediyodum ama baska tık yok tatlida yedim felan ama yok yani o guclu tekmeler size de arada oluyor mu agrım sızım yok doktora gitmeli miyim sizce
Bazen banada oluyor canım endıse etme kan sekerın fekan dusmus olmasın veya o anda uyuyor

Hee diğerleri neyse de hastane çantalarınıflan hasırlrsın bugün yarın önemli olan o 🤲🏻
Aynen kuzu o ne zamandırr hazır zaten
Bırde hastaneler coknsıcak sakın aralık ta ocakta dogum dıe cok kalın koyup bunaltmayın kendınızı gayet kısa kol felan gıyılıyor yaaterken

Bende öyle diyorum da. Sezeryan sonrası diye her ihtimali düşünmemiz lazım
Ayakalr sıcak olsun yeter yada bır polar hırka gıbı ayy kalırken ınsan hastanede ne bunalıyor 🥵 gercı herhastane ortmıda bır degıldır ama 😐 aklınızda olsun kuzum
Ayy ben bu gecee ıgnemı oldum yattım 3.30 da uyandım ne kaadarr mutlu oldum bır bılsenız 😂🤣🤲🥰❣️🎊🎊🎊🎊🙈🙈🙈🙈 Cok şükür rabbıme uyumusum 🧿🧿🧿😃😃😃

Sonsuz şükürler olsun 🤲 🥰 sımdı uyandım bırde ne kadar guzel esım de mutlu bende mutlu 😊 ohh cok şükür rabbık kımseyı darlandırrmasın
Tabı bunun ıcın bıraz ıgne almıs olabilirim ama
Sabaha kadar dızlerıne vuravura aglayan anneden daha az zarar verır dıe dusunuyoruz
Anne mutlu bebek 😊 mutlu 🤲🤲🤲🥰🥰🥰

Sonsuz şükürler olsun 🤲 🥰 sımdı uyandım bırde ne kadar guzel esım de mutlu bende mutlu 😊 ohh cok şükür rabbık kımseyı darlandırrmasın
Sabaha kadar dızlerıne vuravura aglayan anneden daha az zarar verır dıe dusunuyoruz
Süperrr maşallahh canımm 🧿

Maşallah kuzum hep gülsün yüzünüz 🥰

Masallah cok sevindm canım😊

Çok şükür çok sevindim yavrum adına maşallah 🤲🏻🤲🏻

Günaydnnn kızlar herkese hayırlı cumalar olsun insallah benim minnos arada bir gelip yoklayıp yavastan gidiyor demek ki birazda böyle olmak istiyor diyorum kendi kendime takmamaya karar verdim😅
Hiç korkma benimkinin de hareketleri güçlü fakat azaldı saymıyorum ama öyle hissediyorum. Doktorum gider gitmez hareketleri nasıl diye sormuştu. İyi demiştim güzel bebek hareketi sağlıklı olduğunu gösterir dedi. Sayı elbette vermede bunla ilgili. Zaten alanları daralıcak çok normal öyle düşün. Hiç etmezse ozamn korkabilşriz 🤗

Hiç korkma benimkinin de hareketleri güçlü fakat azaldı saymıyorum ama öyle hissediyorum. Doktorum gider gitmez hareketleri nasıl diye sormuştu. İyi demiştim güzel bebek hareketi sağlıklı olduğunu gösterir dedi. Sayı elbette vermede bunla ilgili. Zaten alanları daralıcak çok normal öyle düşün. Hiç etmezse ozamn korkabilşriz 🤗
Haklısn da iste bazen icim icimi yiyor niye duruldu diye bide su meselesi vardi ya kafamda kuruyorum azaldı o yüzden mi diye ama simdilik soldan soldan dürtüyor titretiyor daha dogrusu tekme degil degisik bisey yapıyor😅

Haklısn da iste bazen icim icimi yiyor niye duruldu diye bide su meselesi vardi ya kafamda kuruyorum azaldı o yüzden mi diye ama simdilik soldan soldan dürtüyor titretiyor daha dogrusu tekme degil degisik bisey yapıyor😅
Ondan da olabilir elbette. Ama titretiyorsa şükür 🤗
Şaka maka sonlara geldik yaaa 🤲🏻🤲🏻

X