2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

nurselek canım mobilyalarına bayıldımmm çook güzel olmuş güzel günlerde kullan inşallah bende sürekli bakıyorum bu ara mobilyacılara sorduruyorum fln aynı böyle 3kapak dolap ve şifonyer sen ne kadara yaptırdın acaba

Bebek arabam yok
Bırde hastane hazırlıklarım
1 tanede pelüş battanıye aklımdaydı
Ama olsun bıseyelr eksık kalsın
Sagglıktan öte durum yok kuzum
Insallahh tek derıdmız eksıklerımız olur
Ama sagkıgımız bebbegmızle tam olur

Yaa kızlar bugun 2.gun benim minnos pek sessiz 10 hareket oluyor günde galiba ama böyle icten ice ayaklar solda galiba mesela sola yatınca kaydigini hatta sanki.sıgamıyormus gibi gerildigini gissediyodum ama baska tık yok tatlida yedim felan ama yok yani o guclu tekmeler size de arada oluyor mu agrım sızım yok doktora gitmeli miyim sizce

Banada benimkiler çok sakin geliyo canım bazen kıpır kıpırlar bazen gün boyunca o kadar az hareket ediyorlarki endişeleniyorum hatta bu sakinlik bazen iki gün sürüyor

Banada benimkiler çok sakin geliyo canım bazen kıpır kıpırlar bazen gün boyunca o kadar az hareket ediyorlarki endişeleniyorum hatta bu sakinlik bazen iki gün sürüyor
Yaa evet korkuyorum bazen oluyor gözümle takip ediyorum pıt.pıt gece yine iyi ama bazen de böylr ful sessiz cok korkuyorum asıl bu haftalarda daha guclu ve hareketli olması gerekirken boyle olması korkutuyor beni yarin da böyle devam ederse aksama dogeu bi giderim galiba

Kuzum son haftalarda hareket daha azalirmis alani azaldigi sıkıştığı için ama korkmayin die yaziyor heryerde biliyorum soylemesi kolay ama takip et bakalım iyidir merak etmeee

Kuzum son haftalarda hareket daha azalirmis alani azaldigi sıkıştığı için ama korkmayin die yaziyor heryerde biliyorum soylemesi kolay ama takip et bakalım iyidir merak etmeee
Ya oyle diyor ama daha 30.hafta cok erken gibi geldi bana üstelik tek gebelik yani biranda azalmasi korkuttu beni dünden beri cok üstünde durmamaya calisıyorum da biraz daha bekleym bakalm

Ama bak şöyle birşeyde olabilir sabah bana hareket etmiyorlar gibi geliyordu eşim geldi yanıma elini karnıma koydu hareket ediyorlar dedi bende hayır dedim etmiyorlar ben hissetmiyorum meğerse çok yavaş hareket ediyorlarmış ondan hissetmiyormuşum birde iddalaştım eşimle etmiyorlar diye ama sen yinede içine sinmese git bir gör prensesi en azından için rahat eder

Canım hiç korkma benim de böyle idi ve hala oluyor bazen içim boş gibi geliyor. Dr a dedim harektleri cok az bazı bazı oynuyor sabah ve gece gündüz bazen cok sessiz. Her bebeğin karakteri var diyor sen kendine göre takip et diyor. Tabiki hareketsiz olması iyi değil ama bi soluna yat bi bak diyor cok uzun süre harektsiz kalırsa. Ben diyorum insanların karnı nasıl sarsılıyor ben öyle istiyorum diyorum. Yani genel olarak harketleri az benm de. Ama şunu farkettm dr bakıyoru ultrasonda nasıl hareketli ama karnmda bunu hissetmiyorum cok fazla. Yani belki yüzeye his çıkmıyor olabilir. Bazı günler de aşırı hareketli oluyor anlamadım gitti valla

Simdi azcık bi yokladı gitti mesela hic yok degil sükür valla hayırlısıyls bi sag salim kucagımıza alsaydıktakip edicem yine de

Ya normalde benimde oyle cok aman aman harketli degil ama iki gündür daha bi sessizlesti o korkuttu bide suyun daha cok olsun isterdim vs deyince insanım aklıns bir sürü sey geliyor valla Allah ım hicbirimizi korktuguna ugratmasn sag salim kavusalim insallah

Simdi azcık bi yokladı gitti mesela hic yok degil sükür valla hayırlısıyls bi sag salim kucagımıza alsaydıktakip edicem yine de
Yokladıysa tmam sıkıntı yok demektir kuzum için rahat olsun. Annem bana diyor ki sen her pazar bir kere oynuyodun yani haftada Bir ve aşırı sakin bi bebkmişim doğduktan sonra da hiç ağlamazmışım sesim çıkmazmış bıraktıgım yerde bıraktığım şekilde kalıyordun diyo

Ay annende ne korkmustur eminim valla cok zormus arkadas hareket hissedelim deriz sonra yok etti etmedi valla ömrümün en zor gecen aylarıydıinsallah bizim bebislerde öyle sakin olur bari de bu kaygılarn ödülü o olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…