2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bu marka iyi ben de organizeri ni aldım. Peluşlu pattaniyesi de iyiymiş

Benim doktor son ana kadar kan sulandırıcıya devam edeceksin dedi , bu arada gittiğim doktor tüp bebek doktorum değil, kadın doğumcu

Kızlar cekim yaptıracak olan var mi ben bugun birisiyle konustum eve gelebilirim dedi 2 farkli konsept aile cekimi 20 fotoyla album resimlern ham ve dijital hali 600 tl normal mi sizce
Ben de anlaştım kuzum ilk anlaştıgımı değiştrdm ama 900 e anlaşmıştım şimdi başka buldm ona çektrcem sanırm 4.paketi seçicem 1400 tl dedi o da

Eklentiler

• 3D37BC5E-45B7-469D-A61F-B8AE5EE55D11.jpeg
    245,2 KB · Görüntüleme: 33
Yaa ben cok kararsizim cekim icin esim hic sevmez boyle seyleri kendi telefonumla cekilcez gibi gozukuyor
Benm eşim de sevmez aslnda ama ben fotograf çekimi istiyorum dedim tmam askm dedi herşeye tmam diyo hiçbişeye karışmıyor zaten o konuda biraz şanslıyım sanırım dedim beyaz gömlek giyersin o gün tmam askm diyo normalde ben çekilmem flan beklerdim yani ya da ne gerek var flan diye

Benimkinin de max cekilme suresi on dk olur eminim ki bunalcak sonra ben hayir dicegini bildigim icin aylardir beynini yedim hep olmaz falan diodu Sonra bi arkadasimiz cok laf soyledi esime tamam cektiririz o zaman falan dedi eve geldik dedim benim hevesim kacti poz moz veremem ne cinssin dio saka bi yana kuzum guzel hatira oluyo bu da eve mi gelcekmis ??

Kizlar kapi susu begenmistim atmistim buraya dm den sordum 525 tl cik dedi kafayimi yemisler ne yaa inanmiyorum o yuzden en kisa zamanda annemle eminonune gidip halletcem bir suru video buldum max150 lira tutar hadi yastikta yapiim 50 lira da o olsa 200 tl ye cozerim gibi

Eklentiler

• 10816D3C-F075-4F6A-A651-063BBFB07D26.png
    386,9 KB · Görüntüleme: 37
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…