2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Size bişe diyim mi. Benim de mikrodalgam var diyorum da kablosunu yakmıştım onun değişmesi Lazım 1 senedir diyorum kocaya da işte yaptıracak inşallah
Farkinda misin bebisler gelmese evdeki eksikler hep duruyormus kendime bakiyorum yillardir yorganlarm hurctaymis odayi toplamak bebis gelince aklima geldi

Tamam ben yapayım takım takım dursun ozamn. Hakkımızda hayırlısı
Amin kuzum valla 36 yı görürsek genelde 36 tamamlayanlar bebeklerini aldılar hemen en fazla bir iki gün kaldı o da anne taburcu olmadan yani. Ya da birini verdiler biri kaldı bir kaç gün. İnşallah iyi bir hafta ile gireriz ve iyi geçer doğumumuz

Öyle cidden doktor değişmek zor geliyor kuzum. Haftasonu ayarlayacaklarını zannetmiyorum ben. Bir çok yer için zor o konu

İnşallahhh yavrum ilk hedef 36 zaten doktor sağlık ocağındaki ebe hep öyle diyor. Ani bişey gelişmezse inşallahh görürüz ozamanları

Kızlar beğendiğim organizerlerin battaniyesi de var sizce nasıl yorumlar gayet iyi

Çok güzel görünüyor kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…