2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benimkinin de max cekilme suresi on dk olur eminim ki bunalcak sonra 😂😂 ben hayir dicegini bildigim icin aylardir beynini yedim hep olmaz falan diodu Sonra bi arkadasimiz cok laf soyledi esime tamam cektiririz o zaman falan dedi eve geldik dedim benim hevesim kacti poz moz veremem ne cinssin dio 😂😂😂 saka bi yana kuzum guzel hatira oluyo bu da eve mi gelcekmis ??
Ben eve gelmesini istemedim stüdyoda olsun istedim açıkçası cnku ev ortamında çok sıkışık olacak salonumuz flan kucuk ve evde bir sürü insan istediğim gibi poz moz veremem 😅 dar alanda herkes bi yorum bi bişi hem çekirdek aile olarak bi evden kaçışımız olur o gün iyi gelir gibi geldi 😅

Kizlar kapi susu begenmistim atmistim buraya dm den sordum 525 tl cik dedi 😂😂 kafayimi yemisler ne yaa inanmiyorum o yuzden en kisa zamanda annemle eminonune gidip halletcem bir suru video buldum max150 lira tutar hadi yastikta yapiim 50 lira da o olsa 200 tl ye cozerim gibi 😂
Püüü utanmazlar kafayı yemişler. Aldıgım şeylere bakıyorum hep iki katına çıkmış fiyatlar ben şokk iyiki almışız erkenden diyorum

Ben eve gelmesini istemedim stüdyoda olsun istedim açıkçası cnku ev ortamında çok sıkışık olacak salonumuz flan kucuk ve evde bir sürü insan istediğim gibi poz moz veremem 😅 dar alanda herkes bi yorum bi bişi hem çekirdek aile olarak bi evden kaçışımız olur o gün iyi gelir gibi geldi 😅
Iyi yapmissiniz kuzum bildigim kadariyla on gun icinde falan boyle konsept cekimler yapiolar size ne kdar zamanda dediler 🥰

Püüü utanmazlar kafayı yemişler. Aldıgım şeylere bakıyorum hep iki katına çıkmış fiyatlar ben şokk iyiki almışız erkenden diyorum
Yaaa vallahi bende herseyi sepete attim guya indirimli fiyat hepsi butun kalemler bide uygun fiyatilalara gittim iki bin lira tuttu ivir zivir teknolojikler haric yani 😐 kasim indirimi diye bakcam iste alabildigimi alicam siz rahatsiniz artik 🤷🏻‍♀️ 😂

Kizlar sut sagma makinesi konusunu kacirmisim lansinoh alan var miydi ? Philips ve onun arasinda kaldim 😐

Kizlar kapi susu begenmistim atmistim buraya dm den sordum 525 tl cik dedi 😂😂 kafayimi yemisler ne yaa inanmiyorum o yuzden en kisa zamanda annemle eminonune gidip halletcem bir suru video buldum max150 lira tutar hadi yastikta yapiim 50 lira da o olsa 200 tl ye cozerim gibi 😂
Kııızz yaparsın delirme bana takılın hayatı yaşayın 😂😂

Yastık nasıl bişe düşünüyosun

Buna mı o parayı istediler yaaa çokmuş cidden 🙄

Kızlar cekim yaptıracak olan var mi ben bugun birisiyle konustum eve gelebilirim dedi 2 farkli konsept aile cekimi 20 fotoyla album resimlern ham ve dijital hali 600 tl normal mi sizce
İyiymiş. Bana aynıları artı sadece dev boy seçtiğimiz bir resmin de baskısını vermekle 1000 tl dendi. Henüz anlaşmadım. Sadece çekim kendi evinde oluyormuş, konsept hazırlıkları evinde oluyormuş.

Gule gule kullan kuzum 🥰 bende su an oldugum bedenden sadece bir beden buyuk soyluyorum herseyi 🤷🏻‍♀️
Sağ ol kuzucum 🥰❤️ aynı beden bile denenebilir iki takım alınacaksa bir tanesi büyük bir tanesi kendi bedenin gibi. Az çok kilo alımını tahmin edebilirsiniz bu haftalarda. Daha uzun ömürlü giyilir gibi geldi

Eksikleri var kapatmayacağım kızlar ama bebelerin valizi tamam gibi. Üzerlerine de yazıcam eksikler bitsin de

Eklentiler

• IMG_20211102_192615.jpg
    IMG_20211102_192615.jpg
    112 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20211102_192347.jpg
    IMG_20211102_192347.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20211102_190850.jpg
    IMG_20211102_190850.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20211102_190644.jpg
    IMG_20211102_190644.jpg
    101,3 KB · Görüntüleme: 46
Eksikleri var kapatmayacağım kızlar ama bebelerin valizi tamam gibi. Üzerlerine de yazıcam eksikler bitsin de
Helal olsun kuzum ya. Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin 🤗🌺 biberon filan ne yaptın dezenfekte ettin mi. Süt sağma makinesi? Ay sığdın mı ben sığamadım 😅😂

Helal olsun kuzum ya. Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin 🤗🌺 biberon filan ne yaptın dezenfekte ettin mi. Süt sağma makinesi? Ay sığdın mı ben sığamadım 😅😂
Sağol yavrum🤲🏻 biberon emzik lerde girecek buraya kaynatmadım daha.0 numara bez de alıp ekleyeceğim. Zıbın koymamışım hiç yedekler arasına kaç tulum koyayım sence?
Bu orta boy valiz kapatabilirim diye düşünüyorum.
Kendimde küçük kabin boya gireceğim anne bakım çantasını hiç almıycam ben. süt sağma makinasını da kendi valizime koyacağım. Onu da koyalım bunu da koyalım diyince sığamıyoruz yaa

X