2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benim baktığım yastık farklı öyle dev gibi değil yaa bel ve karın desteği sadece o yüzden alıcam yoksa o upuzun şeyi asla almam
Evet onlardan da görmüştüm. Alcakasan şimdiden al yoksa sonra da şey diyosun aman bu saatten sonra almiyim bilen bilir

Ya bizim hastanede hemsire takım felann istemiyor hastaneninkini giydiriyorlar ben yine de tabi nolur nolmaz diyerekten hepsini alicam yanıma sizde de oyle olmaz mi ozellerin bi cogu öyle artik seninki resimdeki gibi daha mantıklı geldi bana dedigin gibi hem takım hemde gereksizleri cıkarmsssn iyi olmus

Ben bir takımda öyle yaptım canım gereksiz parçaları eleyip başka poşete alıp ameliyathane yedek yaptım. Prematüre set çok küçük geldi gözüme diğeri de büyük karar veremeyince iki paket yaptım. Büyük her şekilde kullanılır dedim. Büyük olandan tulum ağız mendilini eledim yedekler içine attım. Öyle yani. Penye battaniyeyi ayrı aldım dümdüz ekru her şeye gider dedim. İki penye bir triko ile gidiyorum yani.

Acıbademse o veriyor ama her hastanede yok hatta bir çoğunda yok canım. Bir de benim hastanem belli değil mecburen düşünmek zorundayım

Acıbademse o veriyor ama her hastanede yok hatta bir çoğunda yok canım. Bir de benim hastanem belli değil mecburen düşünmek zorundayım
Hmm evet acıbadem arkadasm memorialde yaptı oda oyleydi ben hepsi aynı sandm..Sen evet hepsini koy zaten ben yinede herseyi koymayi düsünüyorm benim bi arkadasm var 32.haftadan beri dr ye her gittiginde bavulunuda götürüyor uzak diye ya brnde ay sonuna oyle yapıcam galiba

Bende arabaya atarım benim de uzak belki yetişemem diye bile endişe ediyorum burada kalırım diye başka doktorlara filan olmaz inşallah Sonunda muayenelerim iki haftaya düştü bu arada. Bence doktorum da riske atmayıp son ana kadar beklemeden alır beni yolumun uzun olduğunu biliyor. O da kötü bir yönden son ana kadar içimde kalsınlar isterim

Yaa ben de istemiyorlar biliyorum. En azından şu kadarını söyleyim. Bebek 1 gün ya da 2 gün de olsa yoğun bakımda kalacaksa. YB hemşireleri örtüsüne sarıp kotla YB a indiriyor. Yani bize gelen bebek şarşaf gibi bişeye sarılı şekilde geliyor biz çıplak halde küvözüne alıyoruzgenel bakım muayene ve temizliği sonrası bit ek alt bezi kapatıp küvözü kapatıyoruz. He anneden isteyebiliyoruz o da şunun için ziyaret emzirme saatlerinde bebişe giydirmek için takım. Ama taburcu olurken anneler daha güzel tam takımlar getiriyordu.ben bunu verirsem başka tam takımım olmuycak. Anladın mı şimdi karmaşayı

Allahım yaa uff beynim yanıyor
Ben birer düz penye battaniye alsam bence bu sorun çözülecek

Yavrum zaten öyle yb olursa bunu sana aynen geri iade ediyorlar niye karmaşa yaşayacaksın. Olmazsa temizleyip giydirip koynuna koyuyorlar. Olursa Allah korusun bebeği bile göstermeden bazen alıp sardıkları gibi götürüyorlar

Ya belki benim dr de ay sonu gittigimde insallah 33 oluyoruz düser diye dusunuyorum oyle olunca burdaki dr yi birakirim heralde yoksa durduk yere haftada bir nst ye girmek zorunda kalirim

Bir de genelde iki gün seni de tutacak iki gün sonra kapını çalıp isteyecekler giydirmek için. Yani dert etme kız sen paket yap kullanılır inşallah diyelim. Kullanılmazsa onlarda kalmıyor veriyorlar sende valizine geri koyarsın

Evet ben hep bu olasılığı düşündüğümden karışıyor kafam sanırım

Kızzz kafam yandısöyle düsünüyorm Allah korusun yb ihtiyacı olursa senden zaten kıyafet istemezler ya da iade ederler sana tekrardan

Tamam ben yapayım takım takım dursun ozamn. Hakkımızda hayırlısı

Ya belki benim dr de ay sonu gittigimde insallah 33 oluyoruz düser diye dusunuyorum oyle olunca burdaki dr yi birakirim heralde yoksa durduk yere haftada bir nst ye girmek zorunda kalirim
Ben başka doktora da gitmedim yakınımda valla hayırlısı bakalım ayrıca nst filanda istemedi benden bir dahakine 33+4 olacağım muayenede bakalım ne der o zaman. İnşallah sorunsuz o güne ulaşalım da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…