2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kız benim ablam 30 kilo aldı demişimdir daha önce yuvarlanarak girdi doğuma bebek 2.600 mü ne doğmuştu 😂 şu an görün 36 beden dört yaşında yeğenim yavaş yavaş verdi hamilelik kilosundan zayıfa düştü 😂 bir arkadaşım doğumdan kırk gün sonra hemen eski haline döndü ve 18 kilo falan almıştı boyu da 168 falan veriliyo yanii inşallah öyledir 😂😂😂🤪
Anaa bak görüyomusun var böyle bir sürü 😁😁

Bi programda kadın 35 kilo aldım dedi. 10 kilosunu ilk hafta diğerlerini de çok hızlı şekilde vermiş öyle çok da bişe yapmadan yani, nasıl fit kadın. Biz de uğraşmadan veririz inşallah 😂😂
Veremesek de can sağlığı olsun yaa. Brbelerimize sağlıkla yetip bakabilelim de🤲🏻🤲🏻
Üff zaten bir sürü şey var kafaya taktıpumız stresimiz de arttı Bi de bunu takmayalım 😂😂
Benim kv ilk hamileliğnde yani eşime hamileyken tam 36 kg almış. Ben 7 kg aldım falan diyince ayy kıyaaamammm 7 kg cukmuu flan diyodu 😅Dedm annee yanii 36 nedir naptın sen valla habire yedim diyor tatlıları yemekleri nasıl lezzetli geliyodu herşey diyo ben direk Ayy anne çok sağlıksız ama buu 🙊

Benim doktor da böyle açıkladı vücut kitle indeksine göre hesaplıcaksın diye ☺️ O yüzden takmıyorum çok zayıf hamile kaldım diye yoksa ben de 5 ay da 10 kilo aldım büyük ihtimal bir on daha alırım en iyi ihtimal oda 😅 siz üçünüz ikiz anası olarak çok normal kilolarınız yanii kalkıp otuz kilo da almadınız ya 😂 Kilya Kilya @tiny miracle
Yok yavrum bana göre öncesi aşırı kilo yoksa 20 kiloya kadar normal. Ben fazla aldım filan diye demedim bir anda artış normal mi acaba diye dedim zaten 😬 kızlarında maşallahı var ben diyet yapıyor olmasam rahat 15 kilo almış olurdum şu ana kadar. Doğum için barajım 20 idi zaten 😅😬

Yok yavrum bana göre öncesi aşırı kilo yoksa 20 kiloya kadar normal. Ben fazla aldım filan diye demedim bir anda artış normal mi acaba diye dedim zaten 😬 kızlarında maşallahı var ben diyet yapıyor olmasam rahat 15 kilo almış olurdum şu ana kadar. Doğum için barajım 20 idi zaten 😅😬
Kuzum normaldir tabi ki de dediğin gibi ödem vs de yapıyodur ee göğüsler büyüyo gün geçtikçe suyu bilmem nesi herşey normal bence hızlı alınıyomuş zaten son aylarda 😂

Benim kv ilk hamileliğnde yani eşime hamileyken tam 36 kg almış. Ben 7 kg aldım falan diyince ayy kıyaaamammm 7 kg cukmuu flan diyodu 😅Dedm annee yanii 36 nedir naptın sen valla habire yedim diyor tatlıları yemekleri nasıl lezzetli geliyodu herşey diyo ben direk Ayy anne çok sağlıksız ama buu 🙊
Az baaa senin bebek zayıf olsa bak yemedin kilo almadı da der 😂

Kızlar benim bez ıslak mendil falan koymalık organizerim geldi aşırı güzel yani çok çook tavsiye ediyorum keçeden falan güzel öyle söliim size makinede falan yıkanıo sapasağlam ve derin ve büyük herşeyi alır içine 😂

Eklentiler

• 97E20406-718C-44A6-9525-7B89B0DB24EA.jpeg
    97E20406-718C-44A6-9525-7B89B0DB24EA.jpeg
    129,2 KB · Görüntüleme: 31
  • ADDEC11E-BE38-456E-8096-011CB314E950.jpeg
    ADDEC11E-BE38-456E-8096-011CB314E950.jpeg
    163,3 KB · Görüntüleme: 29
  • E0E611F9-95B5-46CA-A53E-52ADCCBD5E8D.jpeg
    E0E611F9-95B5-46CA-A53E-52ADCCBD5E8D.jpeg
    185,8 KB · Görüntüleme: 34
Helal olsun valla kayınvalidene tadını alıyorsan yiyeceksin her şey vaktiyle canım. Sonra canın çekse ne ki önce yediğim sevdiğim şeyleri diyetten bağımsız söylüyorum aynı zevkle yiyemiyorum. Yemeninde zamanı var. Obez olup dolaşalım değilde sıfır beden olma gibi de bir arzum yok. Sıfır beden olduğum zamanlarda oldu ama dikkat ederek filan değil öyle bir dönemimdi geçti gitti kilo da aldım verdim de olsun yani

Kızlar benim bez ıslak mendil falan koymalık organizerim geldi aşırı güzel yani çok çook tavsiye ediyorum keçeden falan güzel öyle söliim size makinede falan yıkanıo sapasağlam ve derin ve büyük herşeyi alır içine 😂
Yavrum biraz fazla büyük değil mi 😬 yıkanabiliyor mu bir de içinde gözleri olsa imiş keşke

Kızlar insanlar her daim eleştirecek biseyler buluyor ben 55 kilo ile hamile kaldim 10 kilo aldim boyum 1.68 falan şişman durmuyorum karnin küçük diyorlar bu seferde .yada çok hareketsizsin neden yürüyüş yapmıyorsun diyorlar yürüyüş yapınca yorgun düşüyorum bu sefer evdeki işleri kim yapacak?siz mi yapacaksiniz diyemiyorum tabi😊ama sinir oluyorum evde günlük işler yemek bana bakıyor bu sefer onlar kalacak bizim millet dil uzatmadan yapamiyor en iyisi kafamiza gore takilalim. ablam şehir dışında yaşıyor o geldi iki gunde beni emzirme stresine soktu gitti mesela

Kuzum normaldir tabi ki de dediğin gibi ödem vs de yapıyodur ee göğüsler büyüyo gün geçtikçe suyu bilmem nesi herşey normal bence hızlı alınıyomuş zaten son aylarda 😂
Kız göğüsler aynı biliyor musun 🤭😬 ama el ayak şiş uyanıyorum cidden ödem tutuyorum baya

Yavrum biraz fazla büyük değil mi 😬 yıkanabiliyor mu bir de içinde gözleri olsa imiş keşke
Yokk kız aşırı büyük değil yedek kıyafet falankoyarım bez bi iki tane koymicam ya devamlı dolu olcak pişik kremiydi ıslak mendiliydi baya iyi yani gece falan hiç uğraştırmaz yanımda durur işte 😂 gözleri var kuzum işte cepler var yanlarında derin oda alıo içlerine 6 tane cep var

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    150,9 KB · Görüntüleme: 27
Kız göğüsler aynı biliyor musun 🤭😬 ama el ayak şiş uyanıyorum cidden ödem tutuyorum baya
Belki sana aynı geliodur büyüyodur 😂😂 günümüz günümüze tutmuo yapıo demekki ödem kuzum 😅 hayırlısıyla bi doğurun inşallah bakalım fıss diye sönceksiniz 😂

Yokk kız aşırı büyük değil yedek kıyafet falankoyarım bez bi iki tane koymicam ya devamlı dolu olcak pişik kremiydi ıslak mendiliydi baya iyi yani gece falan hiç uğraştırmaz yanımda durur işte 😂 gözleri var kuzum işte cepler var yanlarında derin oda alıo içlerine 6 tane cep var
Bide bir küçüğü daha varmış ama onu görmedim canlı bişi diyemem o yüzden baby Kilya Kilya

Kızlar insanlar her daim eleştirecek biseyler buluyor ben 55 kilo ile hamile kaldim 10 kilo aldim boyum 1.68 falan şişman durmuyorum karnin küçük diyorlar bu seferde .yada çok hareketsizsin neden yürüyüş yapmıyorsun diyorlar yürüyüş yapınca yorgun düşüyorum bu sefer evdeki işleri kim yapacak?siz mi yapacaksiniz diyemiyorum tabi😊ama sinir oluyorum evde günlük işler yemek bana bakıyor bu sefer onlar kalacak bizim millet dil uzatmadan yapamiyor en iyisi kafamiza gore takilalim. ablam şehir dışında yaşıyor o geldi iki gunde beni emzirme stresine soktu gitti mesela
Öyle ne yapsan laf diyecek biri çıkacak Nasreddin Hoca nın eşeğe binme hikayesi gibi. Öyle söyleyip geçiyor işte kendince yardım ettiğini ya da kendince ben ne bilgili biriyim beee diyip tatmin oluyor. Duymamaya çalışmak en iyisi işte

Valla o çevre dediğin kim bilmiyorum ama Bi kaşık suda boğasım geldi. Yavv sanane sordum mu vazife mi üzerine anaa hadde bak sen. Ay deme ne yediğini ne içtiğini ver cevaplarını da Allah Allah. 4 de doğar bebeğin 2 de kime ne. Allahım ben çok delircem anlaşılan doğum sonrası da 😁
Valla iste arayan arkadaslarm felan oluyor bende evde dilim sismis resmen😂 saf gibi anlatıyorum artık kimseye bisey demiyorum bende

X