2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ozaman bugün de böyle geçsin kuzum olur olabilir arada hepimiz hissedebiliriz böyle ama üzülme bişeye
Ara ara kalkıp işini de görürsün zaten çok bişe kalmadı stres de yapma.
Evet s ler küçük ben biliyordum o yüzden sadece 2 tane almıştım ne bilim bandana koyulur şapka koyulur çorap koyulur giysi sığmaz

Onlarida ütüleyimde bi bakim halim olirsa koyarim belki

Kızlar öncesi sonrası çok şükür bitti Allahım yarım bırakmaz inşallah heveslerimizi
Bi kaç rutuşu kaldı

Eklentiler

• IMG_20211030_154544.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_20211030_154521.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20211029_194651.jpg
    97,9 KB · Görüntüleme: 42
Öyle kuzum ne yapalım yarın daha iyi geçer inşallah Rabbim sağlık versin Kız ara öğünde kalktım süt içmiş olurum geç diye kendimi teselli ederek çok az granül kahve attım dün senden ilham alarak kahve tadı gelmiyor ama kahve de içmiş oluyorum Türk kahvesi en iyisi azda atsam kahve tadı alıyorum en azından hayallerim yıkıldı gitti iki günlük kahve hakkımda çorap ağız bezi gibi küçük şeyler için kare kare olanlar var ya onlardan almıştım bende iki tane almıştım iki small sanırım kullanım dışı olacak hastane çamaşırları ütülendi diğerlerini de ufak ufak yerleştireceğim işte bir anda ütü yapamıyorum maalesef.

Kızlar öncesi sonrası çok şükür bitti Allahım yarım bırakmaz inşallah heveslerimizi
Bi kaç rutuşu kaldı
Maşallah yaa emeğine sağlık çok tatlı üstelik senin emeğin ne kıymetli. Keçe bilsem bende keçeden beğeniyorum ama sonra tozlanırsa ne yapcam diyorum bu rahat olmuş o anlamda da

Kendi yorma zaten en önemlisi hastane için olanlar o hazır gerisi de hallolur eşin ütü yapabiliyosa oda yardım edebilir tek başına zor olur

Kendi yorma zaten en önemlisi hastane için olanlar o hazır gerisi de hallolur eşin ütü yapabiliyosa oda yardım edebilir tek başına zor olur
Yok yavrum ütüyü asla eline alamaz maalesef. Korkuyor önceden yani daha bu durumlar yokken ütü kavgası ettik bir iki göstereyim dedim sanki gerilim filmi gibi idi ☺ saldım. Ben kendim yapıyorum ama çok sabrım gelmiyor. Bir de benim bebekler korkuyor sanırım ütünün tıs tıs sesinden yukarı doğru çıkıyorlar çok komik onlarada gerilimli geliyor. Alışın seslere diyorum bir de büyük büyük isimler seçtik size korkak çıktınız diyorum öyle olunca odaklanamıyorum işte çok iyi olmuyor ütü ama zaten çekmeceye girince bozuluyor asma imkanım yok maksat mikrop vs. varsa ölsün kör topal idareten yapıyorum canım

Ayy ne bilim kırk yılın başı ben de Bi kahve içmiştim paylaşim dedim
Sen Türk kafesine devam ozamn

Maşallah yaa emeğine sağlık çok tatlı üstelik senin emeğin ne kıymetli. Keçe bilsem bende keçeden beğeniyorum ama sonra tozlanırsa ne yapcam diyorum bu rahat olmuş o anlamda da
Çok teşekkür ederim kuzum
Bunda da plastik yapraklar illaki tozlanır ama keçe de bu anlamda daha sıkıntı silinmez etmez

Ayy ne bilim kırk yılın başı ben de Bi kahve içmiştim paylaşim dedim
Sen Türk kafesine devam ozamn
İyi yaptın ya süt içemiyorum ya benim ondan birazda dedim hadi azıcıkta olsa faydası olur biraz koyayım kahve de öyle keyif yapayım ama süt tadı baskındı zorlandım aynen Türk kahvesi devam ama iki gün ara veririm artık

Çok teşekkür ederim kuzum
Bunda da plastik yapraklar illaki tozlanır ama keçe de bu anlamda daha sıkıntı silinmez etmez
Yok bir nemli bez dolaştırırsın olur biter daha kullanışlı seninki. Keçeyi bir sayfada gördüm aşık oldum hatta yapım videolarına baktım ama gel gör ki dedim bu illa kirlenir

İşin sevdiğim bir kısmı daha resimlere bakınız hazır almakla yapmak arasında 200 kayme var
İllaki fark oluyo ama bence 200 liraya o fark kabul edilir

Eklentiler

• IMG_20211030_162759.jpg
    75,9 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_20211030_162702.jpg
    183,5 KB · Görüntüleme: 34
Çok güzel ama bu da bir sürü oyuncak
Ben bu keçeden dönence yapmak istemiştim Bi ara sonra yemedi
Hem de dedim yatakları falan da yok park yatağın kendi dönence si zaten var vazgeçmiştim

İşin sevdiğim bir kısmı daha resimlere bakınız hazır almakla yapmak arasında 200 kayme var
İllaki fark oluyo ama bence 200 liraya o fark kabul edilir
Ay o kadar var mı bu süslerin fiyatı. Hiç bakmamıştım valla şaşırdım. Senin yaptığının ne farkı var ki zaten üstelik kendi el emeğin çok iyi olmuş

Çok güzel ama bu da bir sürü oyuncak
Ben bu keçeden dönence yapmak istemiştim Bi ara sonra yemedi
Hem de dedim yatakları falan da yok park yatağın kendi dönence si zaten var vazgeçmiştim
Ben böyle de beceremem açıkçası dönencem yok benim ama azıcık büyüsünler bakarım sonra bir de bir çok yumuş oyuncağı takmalı yapmışlar en kötü ondan asarsın dedim dönence de bakmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…