2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İnşallah canım, inşallah bir şey olmaz. 🙏
Evet, iyi oldu Coraspin’i kesmesi.
Yeni başlamıştım Oksapar’a, ikisi arttırabilirdi cidden.
Pozitif olmaya çalışıyorum elimden geldiğince ama çok başaramıyorum sanırım. 😔
Cok haklisin inan ama olsun pozitif olmaya bak elinden geldikce suanlik hersey kontrol altinda bögle düsün canim benim

Ütü ve dolap yerlestirme askı yetmedi esimi yolladm simdi bide kutuya ihtiyacım var organizer de alamamistim bimden simdi aklima geldi ugrasiyroum bakalim biraz motive etti beni😊
Oh benim kızım iş görüyor 😁 e söyle trendyoldan sonra organizeri yaa en geç 1 haftaya geliyor şimdilik koy da ozamn. Sen askılı olarak neleri asıyorsun yani organizerlere birçok şeyi katlayınca askılık bişe kalmıyor nerdeyse 🤭 owlileri havluları. Elbiseleri bile yok asılacak türden benimkilerin ya ondan mı acaba 🤭😁
Ben de kapı süsümü yapmaya başladım. 2 dakikadan fazla oturamıyorum başına 😊

Oh benim kızım iş görüyor 😁 e söyle trendyoldan sonra organizeri yaa en geç 1 haftaya geliyor şimdilik koy da ozamn. Sen askılı olarak neleri asıyorsun yani organizerlere birçok şeyi katlayınca askılık bişe kalmıyor nerdeyse 🤭 owlileri havluları. Elbiseleri bile yok asılacak türden benimkilerin ya ondan mı acaba 🤭😁
Ben de kapı süsümü yapmaya başladım. 2 dakikadan fazla oturamıyorum başına 😊
Yaaa hadi kolay gelsin sana da becerikli hatun🥰bi bakta dedim.carsiya yoksa internetten söyleyim hazir elimi atmisken bitsin dedim ya bende orgabize sadece zıbın corap sapka felan koyuyorum bütün kıyafetleri asıyorum tek tek 😂 tam bitiremedim de simdilik söyle

Eklentiler

• Screenshot_20211030-150005_Gallery.jpg
    Screenshot_20211030-150005_Gallery.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_20211030-150001_Gallery.jpg
    Screenshot_20211030-150001_Gallery.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 36
Zencefil bilmiyorum valla hic ben hastayken hep ilik su bal limon ictim grip devam etti ama 2 gune bogaz agrimi hemen kesmisti

Kuzum dur bakalım havalar değişti ondan olabilir kötüye yormayalım. Yemene içmene dikkat et geçer gider inşallah

Aynen havalar soğudu ben de genzim kaşınarak uyanıyorum kuzum 40 kere hapşırıyorum😁 korkma sen giyinmen sıkı olsun. Zencefil de benim kullandığım vitaminin içinde bile vardı hamilelikte kullanılır yani doktor verdiğine göre 🤭
Sen sabah zencefilli ballı ya da sadece ballı ılık su iç, akşamları da ıhlamur iç inşallah toparlarsın

Sağolun kızlar çok ağır değil zaten hafif böyle hastalıgın başı gibi dün başladı akşamına hemen ılık çay mandalina tarzı müdahale ettim şimdi de durum aynı seyir ediyor ılık bişey içince geçiyor hatta Virüs derken grip virüsü olarak dedim 😇 ama bakalım şu havaları sevmiyorum illa bi hastalık bişi getiriyo 🤧

Yaaa hadi kolay gelsin sana da becerikli hatun🥰bi bakta dedim.carsiya yoksa internetten söyleyim hazir elimi atmisken bitsin dedim ya bende orgabize sadece zıbın corap sapka felan koyuyorum bütün kıyafetleri asıyorum tek tek 😂 tam bitiremedim de simdilik söyle
Çok güzel olmuş 😊
Maaşallah, sağlıkla giysin ins

Maşşallahhh🧿🧿🧿🧿 çok kalp🥰
Asmakla başolmaz diye ben organizerleri aldım da bu sefer askılık bişe kalmıyor işte 😂😂 bitiririn hiç bişe kalmamış 🤲🏻🤗🤗

Maşşallahhh🧿🧿🧿🧿 çok kalp🥰
Asmakla başolmaz diye ben organizerleri aldım da bu sefer askılık bişe kalmıyor işte 😂😂 bitiririn hiç bişe kalmamış 🤲🏻🤗🤗
Tsk ederizz😘Sen bimden iyi organizer almıstn hatirliyorum😅 bende az simdilik ya asıyım dedim ama.bavula erken Allah naip ederse 32 insallah ondan sonra hazirlayim diyorm ne dersn

Evet canım yaa, önceden bilmek daha iyi sanırım.
Ama böyle de her dakka acaba kanama oldu mu diye gidip kontrol edesim geliyo. 🙈
Maşallah kadına, biz mi çok evhamlıyız bilmiyorum ki, ben olsam evden dışarı adımımı atmam heralde. 😂
Rabbim hepimize sağlıkla evlatlarımıza kavuşmayı nasip etsin. 🙏
Amin canımm 🤲 ınsallahhj

Evet, çoğu kişide oldu cidden kanama.
İnşallah olmaz, bakalım.
Kabız olmamak için elimden geleni yapıyorum, bir tek hareket etmemem gerekiyor sanırım, bir süre yatmam gerekiyormuş.
O belki yavaşlatabilir bağırsakların çalışmasını.
Tüp bebek doktorum Progestan ile başladın, onunla devam dedi.
Yoksa evde 2 kutudan fazla Prolutex olması lazım.
Oksapar’a geçen sizle konuştuktan sonra gittiğimde, Hematolog hemen başlattı.
Hepiniz 4000’lik mi kullanıyorsunuz?
Bana 6000’lik verdi.
Bir kutuda 2 tane var.
Progestan’ı vurdurmaya gittiğimde onu da vurduruyorum.
Bende bir kere oldu bir daha olmadı kuzum ilaçları da kesmedik üstelik inşallah olmaz sende de. Olursa da panik olma. 4000 lik kullanıyorum coraspin i kesmiş olması o bakımdan iyi olmuş kanama şeklinde bir şey olabilirdi madem 6000 kullanıyorsun. Armut kuru kayısı erik zeytinyağı (doktorum aç olarak bir kaşık iç demişti önermişti ) kabızlık için iyi gelir kuzum. Evet hareket etmemen iyi olur doktorum 12.haftaya kadar o uyarıyı yaptı. Bir de şimdi yaptı aynı uyarıyı.

Tsk ederizz😘Sen bimden iyi organizer almıstn hatirliyorum😅 bende az simdilik ya asıyım dedim ama.bavula erken Allah naip ederse 32 insallah ondan sonra hazirlayim diyorm ne dersn
Eğer herşeyin temiz ütülü ve ne koyacağını liste şeklinde aklında belirlemiş olursan 34 te bile hazırlayabilirsin. Ama bizim işimizi belli olmaz sen gene 32 de koy 😂😂
Aha benim bile yıka ütüle 32 yi bulacak zaten

Kim sana ne dedi yaa 🥺Anlatmak istemediğini düşünüp sormuyorum ama nolur takma kafanı.
Yaparsın napalım nasıl kaldıralım ayağa enerjilerimizi🤗🤗
Sağ ol kuzum ya ondan da değil o durumda muhtemelen etkili uyku uyumadım düzgün de genel anlamda modum düşük böyle hiç bir şey yapmadan yatasım var kalktım makineyi açtım bende şimdi çarşaflar yatak yüzü reflü yatağı kılıflarını çıkardım attım. ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 sende sağ ol kuzum 🤗 anlatırsam belki burada başka kişilerinde moralini bozarım gerek yok dedim yoksa saklanacak bir durum yok. Dolabı gördüm maşallah ne güzel olmuş mis mis. Ben organizerlere koyacağım dolabımız yok. Ama small olanlarını sevmedim organizerlerin büyük ve orta boy iyi geldi. Small olanları kullanabileceğimi zannetmiyorum. Tabii kıyafetleri bunlara koyacağım için olabilir sen asmışsın zaten çok ihtiyaç duymazsın.

Sağolun kızlar çok ağır değil zaten hafif böyle hastalıgın başı gibi dün başladı akşamına hemen ılık çay mandalina tarzı müdahale ettim şimdi de durum aynı seyir ediyor ılık bişey içince geçiyor hatta Virüs derken grip virüsü olarak dedim 😇 ama bakalım şu havaları sevmiyorum illa bi hastalık bişi getiriyo 🤧
Öyle ya bu mevsimde hastalık çok oluyor ama hamişler olmasın 🤲🏻🤗

Bende bir kere oldu bir daha olmadı kuzum ilaçları da kesmedik üstelik inşallah olmaz sende de. Olursa da panik olma. 4000 lik kullanıyorum coraspin i kesmiş olması o bakımdan iyi olmuş kanama şeklinde bir şey olabilirdi madem 6000 kullanıyorsun. Armut kuru kayısı erik zeytinyağı (doktorum aç olarak bir kaşık iç demişti önermişti ) kabızlık için iyi gelir kuzum. Evet hareket etmemen iyi olur doktorum 12.haftaya kadar o uyarıyı yaptı. Bir de şimdi yaptı aynı uyarıyı.
İnşallah canım, evet onları bir deneyeyim.
İlk 3 ay ve son 3 sancılı geçiyor anlaşılan.
Allah hepimizin yardımcısı olsun canım. 🙏

X