2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaaa hadi kolay gelsin sana da becerikli hatun🥰bi bakta dedim.carsiya yoksa internetten söyleyim hazir elimi atmisken bitsin dedim ya bende orgabize sadece zıbın corap sapka felan koyuyorum bütün kıyafetleri asıyorum tek tek 😂 tam bitiremedim de simdilik söyle
Oyyyy maşallahhhh çoook güzel bayıldımm kuzumm süpersiniz 🥰🧿🤲

Ben böyle de beceremem açıkçası 🤭 dönencem yok benim ama azıcık büyüsünler bakarım sonra bir de bir çok yumuş oyuncağı takmalı yapmışlar en kötü ondan asarsın dedim dönence de bakmadım 😬
O da olabilir ama yumuş oyuncağı çok çeşitlendiremzsin 40 tane hayvan koymuşlar buraya helal 🤭😂😂

Kuzularrr nasılsınızzz ben şimdi girdim eve yine sokaklardaydım anacığımla 😂 Labellaaa Labellaaa kuzucum geçmiş olsun yaa benim de evden çıkmadan hasta olmalarım meşhurdur ıslak saçtan falan bile olabilir ılık ballı su gerçekten iyi gelio dikkat et kendine 🥰

E bebek e uğradık biraz fiyat baktık biraz listedekilerden ne alcaz falan diye baktık piyasa araştırması 😂
Şu park yataktan annem alıcak işte kız anası alırmış diye ele güne karşı 🤷🏻‍♀️ En içime sinen bu oldu arkadaşımda da var aynısı çok memnun, anne yanları çok küçük chicco falan aşırı pahalı zaten altı ay için değmez.

Eklentiler

• 41230B1A-E50D-470A-B756-1FDCE4E29602.png
    41230B1A-E50D-470A-B756-1FDCE4E29602.png
    405,1 KB · Görüntüleme: 40
E bebek e uğradık biraz fiyat baktık biraz listedekilerden ne alcaz falan diye baktık piyasa araştırması 😂
Şu park yataktan annem alıcak işte kız anası alırmış diye ele güne karşı 🤷🏻‍♀️ En içime sinen bu oldu arkadaşımda da var aynısı çok memnun, anne yanları çok küçük chicco falan aşırı pahalı zaten altı ay için değmez.
Benimkini annem almadı biz aldık 🤭🤭
Genişliği nasıl. E bebekte baby plusinki de var ben ondan almıştım istersen bir bak sen bilirsin

Benimkini annem almadı biz aldık 🤭🤭
Genişliği nasıl. E bebekte baby plusinki de var ben ondan almıştım istersen bir bak sen bilirsin
Kuzucum ben de alma ne gerek var dedim ama benim koca tarafı aşiret gibi çok laf söz edicek insan var hiç gerek yok o yüzden alsın ablalarıma da hep aldılar sepet yaptı onlara yani eski zaman😐 baktık hepsine joei baby plus falan ama en içime sinen bu oldu bazıları çok kaba bazıları küçük bu şık geldi gözüme bide kullanan biri olunca daha cok sindi içime sonra kaldır koy dolaba bitti gitti zaten oda yapınca geçircem odaya 😂

Cok taksit taksit yazıyo oldum ama bir de kumaş sepet gördük madame coco da kocaman gözleri falan var onu da ev içinde kullanmalık bezleri ıslak mendili koymalık diye çok sevdim onu aldım belki bakmak isteyen olur büyük boy baya şey alır yani ☺️

Eklentiler

• EEB3F8F5-5774-4701-A1D6-96A112A6099A.png
    EEB3F8F5-5774-4701-A1D6-96A112A6099A.png
    333,8 KB · Görüntüleme: 35
Kuzucum ben de alma ne gerek var dedim ama benim koca tarafı aşiret gibi çok laf söz edicek insan var hiç gerek yok o yüzden alsın ablalarıma da hep aldılar sepet yaptı onlara yani eski zaman😐 baktık hepsine joei baby plus falan ama en içime sinen bu oldu bazıları çok kaba bazıları küçük bu şık geldi gözüme bide kullanan biri olunca daha cok sindi içime sonra kaldır koy dolaba bitti gitti zaten oda yapınca geçircem odaya 😂
Aşiret gibi he 🤭😁
İyi yapsın canım ozman laf söze herke yok aman.
Kullanandan öneri olunca daha iyi olur tabi inşallah hayırlı uğurlu olur kuzum 🤗🤗

Yok yavrum ütüyü asla eline alamaz maalesef. Korkuyor 🙈😬 önceden yani daha bu durumlar yokken ütü kavgası ettik bir iki göstereyim dedim sanki gerilim filmi gibi idi ☺😂 saldım. Ben kendim yapıyorum ama çok sabrım gelmiyor. Bir de benim bebekler korkuyor sanırım 🤭 ütünün tıs tıs sesinden 😂 yukarı doğru çıkıyorlar çok komik 😂 onlarada gerilimli geliyor. Alışın seslere diyorum 😬 bir de büyük büyük isimler seçtik size korkak çıktınız diyorum 🤪🤪🤪 öyle olunca odaklanamıyorum işte çok iyi olmuyor ütü ama zaten çekmeceye girince bozuluyor asma imkanım yok maksat mikrop vs. varsa ölsün 🙄 kör topal idareten yapıyorum canım
Belli bir süreden sonra ütü yapmayız canım zaten ☺️ Bence tepkileri babalarına annemizi neden yoruyorsun diye öyle yapıyorlardır 😂

Belli bir süreden sonra ütü yapmayız canım zaten ☺️ Bence tepkileri babalarına annemizi neden yoruyorsun diye öyle yapıyorlardır 😂
Babadan da hoşlanmıyorlar zatende 🤪😬 ne zaman tepki versinler diye beklese hiiç kımıldamıyorlar 😂😅 Ay görsen çok komik oluyor normalde hiç hissetmem öyle hareketlerini ütü yaparken buhar verdikçe filan resmen yukarı doğru çıktıklarını hissediyorum 🤭 gülesim geliyor 😅 az kaldı inşallah benimde ütü işim açıkçası çok yedek kıyafetim yok. Annem gelip yaparım dedi de kendim yapmak istedim. Kafam karışsın istemedim bir de nurselek nurselek dediği gibi annem diyor ne ayrı ayrı yıkıyorsun at gitsin hepsini iki makine de çıkar. Gerçi sakınılan göze de çöp batıyor yıkamada değil ütüde bozdum mesela 😬 Bir de ne aldım desem annem hep aman ne gerek var ne gerek var diyip moralimi bozuyor. İnsan hevesleniyor öyle diyince bir kötü oluyorum. Çorap alsam çoraba ne gerek var diyor resmen 😬 alışverişi severim normalde sanırım öyle diyip kendince önceden önlem alıyor ama ben kırılıyorum. Bakalım bebeleri büyütürken ne etcez 🙂 geçen biri kayınvalidem emzirmeye çalışırken kucağımdan çekti resmen susturamıyorsun gibisinden canı sıkılmıştı yazmış. Eşime diyorum tek olsan bir şey olmasan başka bir şey. Eşim diyor onda bozulacak bir şey yok bence. Annem yapsa yine üzülürdüm dedim kucağımdan çekilmesine. Ne var ki diyor. Okurken ben de bozuldum açıkçası. Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum alıngan biri de değilimdir ama çok özeniyoruz ya ondan belki😅🙂

Cok taksit taksit yazıyo oldum ama bir de kumaş sepet gördük madame coco da kocaman gözleri falan var onu da ev içinde kullanmalık bezleri ıslak mendili koymalık diye çok sevdim onu aldım belki bakmak isteyen olur büyük boy baya şey alır yani ☺️
Güzelmiş baya keçeden vardı kızlar paylaşmıştı o da var aklımda her an çekmece aç kapa olmaz böyle bir şey el altında güzel açıkçası

X