2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben de ağrıdan uyuyamadım gece. Biri bana el kol ağrısından uyku uyuyamucaksın dese hayatta inanmazdım. Dönsem dönemiyorum bas bas bağırıp, Bi yere tutunup. Sabah dalmışım güzel şekilde, yeni uyandım valla.
Kilya Kilya sağlığına bak yavrum salla gerisini ağzına ne geliyosa da söyle içinde dert kalacağına. Kim olursa olsun.
Yasamademek123 Yasamademek123 sen de o enfeksiyon sonucunu konuş bir an önce. Öyle mi eve göndereceklermiş napcaklarmış.
hayrunnisa85 hayrunnisa85 kuzum Allah korkulanla karşılaştırmasın inşallah bak yakın zamanda haftaya tekrar gidecekmişsin şükür hiç bişe olmcak Allahın izniyle ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 senin de aklın suda tabi ne uyku var ne bişe. Ama doktor sorun yok dedi üzülme üzülüp de başka sıkıntılar doğurursun bak

Ben de ağrıdan uyuyamadım gece. Biri bana el kol ağrısından uyku uyuyamucaksın dese hayatta inanmazdım. Dönsem dönemiyorum bas bas bağırıp, Bi yere tutunup. Sabah dalmışım güzel şekilde, yeni uyandım valla.
Kilya Kilya sağlığına bak yavrum salla gerisini ağzına ne geliyosa da söyle içinde dert kalacağına. Kim olursa olsun.
Yasamademek123 Yasamademek123 sen de o enfeksiyon sonucunu konuş bir an önce. Öyle mi eve göndereceklermiş napcaklarmış.
hayrunnisa85 hayrunnisa85 kuzum Allah korkulanla karşılaştırmasın inşallah bak yakın zamanda haftaya tekrar gidecekmişsin şükür hiç bişe olmcak Allahın izniyle ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 senin de aklın suda tabi ne uyku var ne bişe. Ama doktor sorun yok dedi üzülme üzülüp de başka sıkıntılar doğurursun bak
Burdayım halen gondermıyorlarki 🙄😢

Rabbim şifa kolaylık versin. Benimde kalça kemiğim batıyor ağırlaşmanın etkisi sanırım bende ki. Hiç bir zaman pat pat söyle geç öyle biri olmayı beceremedim maalesef😑

Ya cok dusunmemeye calisiyorum ama mesela ansızın belim agriyor ya da gun icinde durduk yerde 2 kez felan sanki adet olacakmisim gibi kasik agrım oluyor geciyor ama insanin aklina turlu turlu sey geliyor hayirlisiyla soyle bi 35 i felan devirseydik bi

Rabbim şifa kolaylık versin. Benimde kalça kemiğim batıyor ağırlaşmanın etkisi sanırım bende ki. Hiç bir zaman pat pat söyle geç öyle biri olmayı beceremedim maalesef😑
Evet evet kalça kemiği başlamıştı bnm de. Ondandır 🤗 keşke söylesen. Dert yokmuş gibi Bi de milletin lüzumsuz çenesiyle uğraşıyoz ya

Suyun daha bol olmasini isterdim dedi canim az diyemem kafana takma ama daha bol olsun istiyodm dedi 38 e kadar ilerlemeye calisalim riske atmayalim 38 i gecirmeyelim dedi havuc suyu felan önerdi insallah ise yarar bakalim🤷‍♀️
Dısardan takviye bıle yapıyolar kuzum korkma
Rabbım senıde hıc daraltmadan bunaltmadan ınsallah saglıkla versın kucagına 🤲

Günaydın kızlar.
Kontrolden geliyorum.
Bugün 7+3 olduk.
Her şey yolunda, çok şükür. 🙏
Sadece kese yakınlarında ufak bir kanama alanı gördü doktor.
Lekelenme veya kanama olabilirsin, korkma dedi.
Nolur nolmaz diye Coraspin’i ve fitili kesti, Oksapar ve Progestan iğne her gün artık.
Geçenkinde de bunda da hiç lekelenme veya kanama yaşamadım.
Korkma dedi ama çok korkuyorum. 😔
2 hafta sonra tekrar çağırdı.
Bir önceki kaybımdan dolayı 9.haftada gelmek istemiyorum dedim. 😔
O zaman haftaya gel kanama alanını bi kontrol edelim, sonra da 10.haftada çağırırız dedi.
Cnm kanama alanı inan ki hepimizde oldu korkmamaya çalış ins bir dahaki kontrolde herşey yolunda diyecek de.🤲🤲bak büyümüş miniğin onu düşün 🥰🥰🥰

Demekki o değerleri de düzeltip öyle gndericekler. Olsun evde bişe yapamazsın zaten bari orda tedavin tamamlansın
Ayy ne bıleyım kuzneımın esı teyzemin esı felan vefat ettıler coronanın ılk cıktıgı zamanlar
Derler dı ki hep
Yogun bakımda uyandırmaya calısyrolar panık yapıyor dıe onakr aklıma gekıyor bende nefesten daraldıkca allahım korusun psıkolojık etkileniyorum burdada 🙄

Ayy ne bıleyım kuzneımın esı teyzemin esı felan vefat ettıler coronanın ılk cıktıgı zamanlar
Derler dı ki hep
Yogun bakımda uyandırmaya calısyrolar panık yapıyor dıe onakr aklıma gekıyor bende nefesten daraldıkca allahım korusun psıkolojık etkileniyorum burdada 🙄
Kuzucum kötü şeyler düşünme sen iyisin daha iyi olcaksın Allahın izniyle 🤲

Ya cok dusunmemeye calisiyorum ama mesela ansızın belim agriyor ya da gun icinde durduk yerde 2 kez felan sanki adet olacakmisim gibi kasik agrım oluyor geciyor ama insanin aklina turlu turlu sey geliyor hayirlisiyla soyle bi 35 i felan devirseydik bi
Onu şöyle düşün kuzum. Sen de artık aşağı değilsin bak bizden çok geri de değilsin hoş. Sende de ağırlama Bi takım şeyler illaki olur. Allahın izniyle 35 i görsek doğuma gitsek de korkmayız he 😂

Ahh kuzucum sen dün korktun ya o yüzden etkilenmiştir vücudunda 😐 sağlıklı bir gün olsun inşallah 🤲🥰🧿❤️

Derler dı ki hep
Sen negatif geldin. Yoğun bakımı neden düşünüyorsun şimdi bak kızacam ama 😠
Allahım izniyle o tehlikeli safhaları atlattın sen yavrucum tam toparlanma için bekliyorsun. Az Bi psikolojini düzelt de hadi hızlansın iyileşmen🤗

Ahh kuzucum sen dün korktun ya o yüzden etkilenmiştir vücudunda 😐 sağlıklı bir gün olsun inşallah 🤲🥰🧿❤️
O korku bana doğuma kadar yeter sen ne diyosun. Allah beterinden korusun tabiki. Az hareket etmiyorlar yalvarıyorum hadi Bi kıpırdayın yavrum diye. İnşallah bişey olmaz. Hiçbirimize🤲🏻🤲🏻

Günaydın kızlar.
Kontrolden geliyorum.
Bugün 7+3 olduk.
Her şey yolunda, çok şükür. 🙏
Sadece kese yakınlarında ufak bir kanama alanı gördü doktor.
Lekelenme veya kanama olabilirsin, korkma dedi.
Nolur nolmaz diye Coraspin’i ve fitili kesti, Oksapar ve Progestan iğne her gün artık.
Geçenkinde de bunda da hiç lekelenme veya kanama yaşamadım.
Korkma dedi ama çok korkuyorum. 😔
2 hafta sonra tekrar çağırdı.
Bir önceki kaybımdan dolayı 9.haftada gelmek istemiyorum dedim. 😔
O zaman haftaya gel kanama alanını bi kontrol edelim, sonra da 10.haftada çağırırız dedi.
Süper maşallahh canım benim. Ama ne yapıyoruz eskiler eskide kaldı diyoruz bu bambaşka ve çok güzel olacak herşey 🥰🥰🥰

Dısardan takviye bıle yapıyolar kuzum korkma
Rabbım senıde hıc daraltmadan bunaltmadan ınsallah saglıkla versın kucagına 🤲
Amin hepimizin insallah canım benim sende hic öyle kötü seyler getirme aklına bak cok sükür kontrol altindasn eskiye göre sende bnce biraz daha rahatsn bebiste iyi birazcık zaman insallah herseyin ilacı olacak

Boğaz ve kulak ağrısı burun sızlaması yanması olan bir gün 🥺☹️ Dışarı da cıkmıyorum eşimde de bişi yok nerden geldi bu virüs bana şimdi 😞 haftaya da aşı olucam 2. Doz bir de ordan darbe gelirse 2 hafta hastayım demektir 🥲

X