2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Onu şöyle düşün kuzum. Sen de artık aşağı değilsin bak bizden çok geri de değilsin hoş. Sende de ağırlama Bi takım şeyler illaki olur. Allahın izniyle 35 i görsek doğuma gitsek de korkmayız he 😂
Valla pesinizden geliyoruz insallah kızçemle gümbür gümbür😅aynen 35 i gorsek sanki daha raht olucaz gibi geliyoe tabi bilinmez benim cok arkadasm var 32 de dogum yapab ve bebisler buyudu kocaman oldu insallah sag salim saglikla sihhatle gelsinler 🙏😘

Boğaz ve kulak ağrısı burun sızlaması yanması olan bir gün 🥺☹️ Dışarı da cıkmıyorum eşimde de bişi yok nerden geldi bu virüs bana şimdi 😞 haftaya da aşı olucam 2. Doz bir de ordan darbe gelirse 2 hafta hastayım demektir 🥲
Kız dur hemen aklina onu getirme havalar sogudu belki üsütmüssündür ılık limonlu balli su felan ic kulak agrın artarsa dr git ama bence

Boğaz ve kulak ağrısı burun sızlaması yanması olan bir gün 🥺☹️ Dışarı da cıkmıyorum eşimde de bişi yok nerden geldi bu virüs bana şimdi 😞 haftaya da aşı olucam 2. Doz bir de ordan darbe gelirse 2 hafta hastayım demektir 🥲
Kuzum dur bakalım havalar değişti ondan olabilir kötüye yormayalım. Yemene içmene dikkat et geçer gider inşallah

Taze zencefilli ballı çay içiyorum. genel olarak hamilelikte bnu içenleri gördm hep bişi olmaz dimi 😌
Aynen havalar soğudu ben de genzim kaşınarak uyanıyorum kuzum 40 kere hapşırıyorum😁 korkma sen giyinmen sıkı olsun. Zencefil de benim kullandığım vitaminin içinde bile vardı hamilelikte kullanılır yani doktor verdiğine göre 🤭
Sen sabah zencefilli ballı ya da sadece ballı ılık su iç, akşamları da ıhlamur iç inşallah toparlarsın

Uzulme kuzum bak öncesinde farketmıssınız evde dırek gorunce daha da korkardın
Esımın otel mudur ü de hamıle kanama gecırıyorbkadın 10 gun raporluydu suanda calıısyor
Benık durumumdan oturru esıme Derya ıyı olana kadar gelme demıs ama en sonunda dayanamamıs pazartesi ye cagırmıs o halde calıısyor bırde valla helal olsun be evde nas edemıyordum
Tedbırını al takdır allahtan
Insallah bızlerde saglıcakla kavuşuruz 🤲 dua et guzel seyler hayal et 😇🥰🤗
Evet canım yaa, önceden bilmek daha iyi sanırım.
Ama böyle de her dakka acaba kanama oldu mu diye gidip kontrol edesim geliyo. 🙈
Maşallah kadına, biz mi çok evhamlıyız bilmiyorum ki, ben olsam evden dışarı adımımı atmam heralde. 😂
Rabbim hepimize sağlıkla evlatlarımıza kavuşmayı nasip etsin. 🙏

Canım korkma Allah ın izniyle bisey olmaz insallah önceden görmüs oldu doktorun evde olsan daha cok korkardn hem aspirinide kesmis ya belkide olmayacak öyle düsün güzel düsünelim güzel olsun🙏
İnşallah canım, inşallah bir şey olmaz. 🙏
Evet, iyi oldu Coraspin’i kesmesi.
Yeni başlamıştım Oksapar’a, ikisi arttırabilirdi cidden.
Pozitif olmaya çalışıyorum elimden geldiğince ama çok başaramıyorum sanırım. 😔

İnşallah o ufak kanama alanıda bir an önce kaybolur progestan iğne kullanman iyi canım bende 23.haftaya kadar hergün vurdurmaya devam etmiştim. Onun dışında herşeyin yolunda olmasına çok sevindim 🥰
İnşallah kaybolur bir an önce. 🙏
Progestan 10.haftanın sonuna kadar demişti tüp bebek doktorum ama kanama alanı devam ederse ne olacak bilmiyorum.
Çok teşekkür ederim. ❤️

Yaa hiç moralini bozma kuzum. Korkma da ben gidip muayene bile olamadım telefonda sordum normal dedi aktif kanama yoksa dedi. Teee muayene tarihini bekledim kesenin altında kanama alanın dedi. Lekelenme yapar en fazla dedi düşün. Ki aktif kanaması olan bir çok kişi de oldu burada şükür bir şey olmadı. Progestan iğne iyi geliyor zaten kanama alanına. Prolutex hala mı bulunamıyor ya sorsaydın keşke. Daha konforlu olurdu. Oksapar kullanman da iyi kuzum. Bir de bol su iyi geliyor istirahat ile. Kendini hiç yorma sıkma. Kabızlığa dikkat et bir de canım. Kan görmek leke görmek insanı telaş yapıyor ama tek başına anlamı yok yani rahat olmaya çalış 🤗❤️
Evet, çoğu kişide oldu cidden kanama.
İnşallah olmaz, bakalım.
Kabız olmamak için elimden geleni yapıyorum, bir tek hareket etmemem gerekiyor sanırım, bir süre yatmam gerekiyormuş.
O belki yavaşlatabilir bağırsakların çalışmasını.
Tüp bebek doktorum Progestan ile başladın, onunla devam dedi.
Yoksa evde 2 kutudan fazla Prolutex olması lazım.
Oksapar’a geçen sizle konuştuktan sonra gittiğimde, Hematolog hemen başlattı.
Hepiniz 4000’lik mi kullanıyorsunuz?
Bana 6000’lik verdi.
Bir kutuda 2 tane var.
Progestan’ı vurdurmaya gittiğimde onu da vurduruyorum.

Cnm kanama alanı inan ki hepimizde oldu korkmamaya çalış ins bir dahaki kontrolde herşey yolunda diyecek de.🤲🤲bak büyümüş miniğin onu düşün 🥰🥰🥰
Evet, hatırlıyorum canım.
İnşallah her şey yolunda gider, haftaya da güzel haberlerle gelirim. 🙏
Çok şükür, büyüyo gün geçtikçe. 🥰

Kuzucum kötü şeyler düşünme sen iyisin daha iyi olcaksın Allahın izniyle 🤲
İnşallah canım benim. 🙏
Kötü düşünmemeye çalışıyorum ama işte ilk kayıp aklıma geldikçe zorlanıyorum.
Bu 2-3 haftayı atlatsaydık hayırlısıyla.

X