2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Screenshot_20211030_092053.jpg
Son cıkan tahlıllım 😐

Günaydın kızlar.
Kontrolden geliyorum.
Bugün 7+3 olduk.
Her şey yolunda, çok şükür. 🙏
Sadece kese yakınlarında ufak bir kanama alanı gördü doktor.
Lekelenme veya kanama olabilirsin, korkma dedi.
Nolur nolmaz diye Coraspin’i ve fitili kesti, Oksapar ve Progestan iğne her gün artık.
Geçenkinde de bunda da hiç lekelenme veya kanama yaşamadım.
Korkma dedi ama çok korkuyorum. 😔
2 hafta sonra tekrar çağırdı.
Bir önceki kaybımdan dolayı 9.haftada gelmek istemiyorum dedim. 😔
O zaman haftaya gel kanama alanını bi kontrol edelim, sonra da 10.haftada çağırırız dedi.

Günaydın kızlar.
Kontrolden geliyorum.
Bugün 7+3 olduk.
Nolur nolmaz diye Coraspin’i ve fitili kesti, Oksapar ve Progestan iğne her gün artık.
O zaman haftaya gel kanama alanını bi kontrol edelim, sonra da 10.haftada çağırırız dedi.
Cok sukur kuzum çok sevindim 🤲 iyi düşün inşallah sağlıkla devam edicek bebeğin 🥰

Günaydın kızlar.
Kontrolden geliyorum.
Bugün 7+3 olduk.
Uzulme kuzum bak öncesinde farketmıssınız evde dırek gorunce daha da korkardın
Esımın otel mudur ü de hamıle kanama gecırıyorbkadın 10 gun raporluydu suanda calıısyor
Benık durumumdan oturru esıme Derya ıyı olana kadar gelme demıs ama en sonunda dayanamamıs pazartesi ye cagırmıs o halde calıısyor bırde valla helal olsun be evde nas edemıyordum
Tedbırını al takdır allahtan
Insallah bızlerde saglıcakla kavuşuruz 🤲 dua et guzel seyler hayal et 😇🥰🤗

Günaydın kızlar.
Kontrolden geliyorum.
Bugün 7+3 olduk.
Canım korkma Allah ın izniyle bisey olmaz insallah önceden görmüs oldu doktorun evde olsan daha cok korkardn hem aspirinide kesmis ya belkide olmayacak öyle düsün güzel düsünelim güzel olsun🙏

Günaydın kızlar.
Kontrolden geliyorum.
Bugün 7+3 olduk.
Yaa hiç moralini bozma kuzum. Korkma da ben gidip muayene bile olamadım telefonda sordum normal dedi aktif kanama yoksa dedi. Teee muayene tarihini bekledim kesenin altında kanama alanın dedi. Lekelenme yapar en fazla dedi düşün. Ki aktif kanaması olan bir çok kişi de oldu burada şükür bir şey olmadı. Progestan iğne iyi geliyor zaten kanama alanına. Prolutex hala mı bulunamıyor ya sorsaydın keşke. Daha konforlu olurdu. Oksapar kullanman da iyi kuzum. Bir de bol su iyi geliyor istirahat ile. Kendini hiç yorma sıkma. Kabızlığa dikkat et bir de canım. Kan görmek leke görmek insanı telaş yapıyor ama tek başına anlamı yok yani rahat olmaya çalış 🤗❤️

Kilya Kilya valla gece boyu döndüm durdum sabah sonradan uyumusum😅sıkma canını insanlar bazen neyi nasil söyleyecegini hic bilmiyor karsidski üzülür mü incinir mi yok napıcan bosver

Kilya Kilya valla gece boyu döndüm durdum sabah sonradan uyumusum😅sıkma canını insanlar bazen neyi nasil söyleyecegini hic bilmiyor karsidski üzülür mü incinir mi yok napıcan bosver
Ay tuhaf tuhaf rüyalar gördüm döndüm durdum sabah ilk ışıklarla kalktım gecede geç yattım baya böyle bir ağlama isteği anlatamam 🤭 bir de şeker ölçümüm var yüksek çıkar şimdi diye de biraz da ona döndüm durdum. Sonra ağzıma kahvaltıda tatlı bir şeyler attım 🤦🏻‍♀️ Neyse ne yapalım artık eskisi kadar dirayetli duramıyorum sanırım.

Eki Görüntüle 2942360
Ay bunu okuyunca daha çok canım sıkıldı iyi mi 😂 biz sürecimizi hep endişe ile geçiriyoruz 🙄
Hepimiz aynıyız canım hep bi tarafimiz stres ne kadsr gülsekte felan aklımızdan hic cıkmıyor ki bazı seyler deli gibi dusunuyorum sahsen zamaninda saglikli gelecek mi soyle mi olur böyle mi olur yani elimizde deil hepimiz riskli zamanlar gecirdik belki normal bir gebelik olsa bizde bi nebze daha rahat edebilirdik🤷‍♀️

Ay tuhaf tuhaf rüyalar gördüm döndüm durdum sabah ilk ışıklarla kalktım gecede geç yattım baya böyle bir ağlama isteği anlatamam 🤭 bir de şeker ölçümüm var yüksek çıkar şimdi diye de biraz da ona döndüm durdum. Sonra ağzıma kahvaltıda tatlı bir şeyler attım 🤦🏻‍♀️ Neyse ne yapalım artık eskisi kadar dirayetli duramıyorum sanırım.
Allah hayirlara cıkarsn canım seker konusunda da inan bence gayet iyisin arada sırada da oluyor napican iki can birden tasıyorsun az kaldı sabret bakalim insallah hepsi.gececek bitecek

Hepimiz aynıyız canım hep bi tarafimiz stres ne kadsr gülsekte felan aklımızdan hic cıkmıyor ki bazı seyler deli gibi dusunuyorum sahsen zamaninda saglikli gelecek mi soyle mi olur böyle mi olur yani elimizde deil hepimiz riskli zamanlar gecirdik belki normal bir gebelik olsa bizde bi nebze daha rahat edebilirdik🤷‍♀️
Öyle kuzum böyle düşünüp durmaz ya da ilaçlara filan abanmazdık kısmet 🙄

Günaydın kızlar.
Kontrolden geliyorum.
Bugün 7+3 olduk.
İnşallah o ufak kanama alanıda bir an önce kaybolur progestan iğne kullanman iyi canım bende 23.haftaya kadar hergün vurdurmaya devam etmiştim. Onun dışında herşeyin yolunda olmasına çok sevindim 🥰

Bnce bir sor canim ya ne düsünüyor crp böyle olması normal mi bide ne doktoru özelde misin devlette misin sen
Devlette canım 2 kat sırf kadın dogum covıd bolumu benım gıbı hamılelelr var
Bı kac kısıye sordum
Suankı hastane dr u ona gore tedavı uyguluyoruz dıolar
Hava verıyolar bıede bos serum ıcıne Akcıger hastalıgı ıle ılıgu ılac verıyolar
Baska bırılerıne sordurdum
Onlarda halen vucud mucadele ettıgı ıcın boyke cıktıgını soylemısler bakalım artık 😐🤲

X