2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Şöyle ki bazen çok hassas davranıyoruz, söyleyen söylediğini saniyesine unutuyor da biz günlerce yük ediyoruz

Şöyle ki bazen çok hassas davranıyoruz, söyleyen söylediğini saniyesine unutuyor da biz günlerce yük ediyoruz
Öyle gerçekten kuzum. Benden kaynaklı sanırım. Benim sinirlerim yıprandı bu süreçte çok fazla hayırlısı bakalım. Sağlıkla doğurup bebeleri kucağımıza alsaydık. Belki ilk lohusa hali de baya kötü olur ama bir şekilde toparlanma sürecine girerdik sanırım

Normal bir hamilelik değil bizimkisi, kayıptan sonra yaşadığımız zar zor olan bir hamilelik.
Üstüne küresel bir problem olan salgın da eklenince daha da zor bir hale geldi.
Hepimizde var o dediğin hassasiyet canım.
Yavrularımızı kucağımıza alınca unutacağız inşallah.

Ben de lohusalıkta çok kalp kırarım gibi geliyor, millet diyecek Bi bu doğurdu karışmasınlar her şeye

Cnm senin hafta olarak ondesin ya o da etki ediyor demekki kasılmalar başladı vaktinde gelsin kuzu bakalım bizler neler yaşayacağız..

Kendimi hiç nefes alamıyor hissediyorum zaten. Herkesin bana göre davranmasını bekleyemem de anlıyorum. Bütün bu şeylerde sürece dahil ne yapalım. Rabbim sağlıkla nihayete erdirsin dediğin gibi gerisi gelecek bir şekilde inşallah

Ben de lohusalıkta çok kalp kırarım gibi geliyor, millet diyecek Bi bu doğurdu karışmasınlar her şeye
Ben söyleyememde ama suratımdan anlaşılır bilmiyorum belkide söylerim üslup çok önemli aslında söylenen şeyden daha önemli. Beni o üzüyor şahsen. Hele kendi sorumluluğunda bir şey yoksa insanlar çok gevşek ağızlı. Bu çok yakınında olsa öyle.

Maalesef öyle canım.
Valla o kadar çok isterdim ki her ağzıma geleni söylemeyi.
İçimde kaldıkça daha da büyüyo söyleyemediklerim.
Ahmet Kural’ın bi repliği vardı ya “Diyemedim ya la”
Aynen onun suratındaki o söyleyememenin pişmanlığo oluyo her seferinde.

Sonra insanlar neden kendine döndü yok irtibat yok selam sabah yok. İnsanlar her şeyde üslubunu kaybetti. Söylenen şeyde haklı olsa bile söylemeyi bilmez halde saçma sapan konuşuyor. Böyle olunca kimse ile hiç bir şey konuşup paylaşmak görüşmek istemiyorum. Merhaba bile demek istemiyorum. Allah affetsin. Herkes kendi halinde ne hali varsa görsün diyorum.

Öyle haklısın ki canım.
Maalesef bir laf edildiğinde o laf nereye gider hiç düşünülmüyo.
Empati yapılmadığından oluyo bana kalırsa.
Bir de insanlar karşısındakini hep kendi gibi sanıyor heralde, daha Farklı yaşanmışlıkları, daha Farklı hassasiyetleri olabileceğini düşünmüyorlar.

Maalesef kuzum. Zaten toplum olarak ona sahip değiliz üzgünüm ki. Tam hatırlamasam da bir psikoloğun şöyle bir söz var: birini eleştirmek öncelikle size rahatsızlık vermiyorsa bundan zevk alıyorsanız o sözü söylememeniz en doğru olandır diye. Nerdee bazen hadi birini söyledi susar diyorsun ama yook ballandıra ballandıra konuşmaya devam ediyor anlıyorsun zevk alıyor. Kendini tatmin ediyor aslında senin üzerinden. Olay sen değilsin. Öyle yaa başınızı şişirdim senin az kaldı kuzum muayenene hemen yaz olur mu? Dualarımız seninle

Estağfurullah canım, hepimiz aynı dertten muzdaribiz.
İçimizi döktük.

Allah razı olsun canım, yoldayız.
İnşallah güzel haberlerle dönerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…