2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aaa ne güzel bak kumaşını falan da kendin seçmişsin miss yat aşağı kafanı takacak bişe yok 1 aya tamam o. Ben daha çok hazırcı gittim kuzum Bi battaniye yaptım bebelere başka bişe yapmadım valla alt açma bişesi de hazır alt açma örtüleri en alta da müslinleri boşa mı aldım ayol ( böylr olduğu halde anamız ağladı evet )

Siz çok güzel hazırlandınız maşallah ilmek ilmek araştıra araştıra valla çok şükür sağlıkla gelmeleri kaldı bi inşallah

Ayy kızlar baksanıza ne tatlış yıkamış bebişi tek başına yazın iyi de kışın her gün yıkayabilcez mi ısıtıcı almak lazım mı napcaz bilmiyorum
Kısın yazık hergün yıkanmaz bnce ya haftada 2 ya da max 3 kez yıkarm diye düsünüyorm evin durumuna göre ekstra ısıtıcı acılabilir ama

Yaa buzluk icin ben poset aldm eritmesi saklaması daha kolay gibi geldi bana bu kaplar cok is görür disari cikarken mama felan da koyulabilir
Aynen poşet aldım ama az aldım. Dışarısı için özellikle şişeler iyi geldi. Poşette olsa şişede aynı şekilde çözülüyor. Ama dolapta muhafaza poşette daha kolay kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…