2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben normalde bu saglikli beslenmeyle hic isim olmazdi zaten sebze et sut peynir hicbirini sevmezdm valla inan artık öh geldi banael mahkum icicez insallah ise yarar da faydası olur bari bosa gitmez
Bir de bana sor kereviz yiyeceğim mesela sevmem içine patateste atamıyorum. Olur olur inşallah çok abartma ama bence yine de. A vitamini bakımından zengin. A vitamini gebelikte çok iyi değil duyduğum okuduğum kadarıyla. Hani öyle sabah öğle akşam dayanma diye diyorum kuzum.

Yok yok icemem ki o kadar zaten bir bardak ictim yetti gün aşırı 1 bardak icerim diye düsünüyorm

Amannn dikkat düsmedin degil mi birak isin kals kuzum valla sakarlık cok artti bu dönemde evde de teksindir yapma iyi misin simdi
Düştüm Zeynep yaa elimle yeri tutum tam küt diye olmadı. Aşağısı acıyo. Korkudan ağladım. Eşim geldi kaldırdı. Bi de ona kızdım banyo yapmış yer ora yaş duşa kabinden orayı nasıl yaş edebiliyo anlamıyorm.

Canım senin ve bebeğin için hangisi en sağlıklıysa o şekilde gelsin inşallah sağlıkla kucağımıza alalım yavruları

Yaa kuzum dikkat et iyimisin offf kurşun döktürcem bu gruba valla yaaaa

Ah kuzum geçmiş olsun çok Bir şey olmaz Allah ın izni ile. Uzan dinlen. Çok yavaş hareket etmeye çalış. Allah korusun. Vücudumuz dengesizleşti.

Çok geçmiş olsun canım Allah beterinden korusun. Görünmez kaza, çok dikkat etmek lazım. Bugün yat dinlen, daha elini bi şeye sürme.

Cok gecmis olsun kuzum yat uzan dinlen güzelce bisey olmaz Allah ın izniyle asagisi dedigin bacagın felan mı

Hepiniz de çok sağolun kızlar bu korku nasıl bişe ya var ya insan hiç kendini düşünmüyo. Yatıyorum şimdi az dinleneyim bacağım ayrıldı ve kastım tam yere oturmaya ramak kala elimle tuttum ni de sakat elimle. Pelvis ağız kısmı acıyo şimdi kasıldı ve az ayrıldı diye heralde. Oynadı bebekler de demin. Az rahatladım.
Çok dengesizleştik zaten Bi de giydiğiniz terliğe bastığınız yere dikkat edin aman siz de

geçmiş olsun canım Allah beterinden korusun

Gelmiş geçmiş olsun inşallah haklısın kuzum insan cidden korkuyor. Ben terlikleri attım çorapta sadece altının kaymazı olandan giyiyorum korkuma tabii başa gelecekse her şekilde geliyor. Allah korusun herkesi halılara filan dikkat edelim inşallah

Bununla gelmis gecmis olsun canim hicbisey yapma bugün dinlen uzan bolca hepimiz dikkat edeleim sonlara geldik hayırlısı ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…