2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Düştüm Zeynep yaa elimle yeri tutum tam küt diye olmadı. Aşağısı acıyo. Korkudan ağladım. Eşim geldi kaldırdı. Bi de ona kızdım banyo yapmış yer ora yaş duşa kabinden orayı nasıl yaş edebiliyo anlamıyorm.
Geçmiş olsun cnm yat dinlen Allah korusun ...

38D24B9B-1FDD-43DD-8D79-C09F02153292.jpeg
Sisteme giremedim alışveriş yaptım 🙄 çanta aldım kızlar…Renk siyah istiyordum. Ama çook fark vardı fiyat olarak. Neden bu çantayı seçtim canı çıkmazsa hep kullanırım gibi geldi model olarak 🙂 H Hazel9

Ben de girmeye çalışıyorum yok yok olmadı ya sinir oldum 🤬 evet nurselek nurselek kuzum iyi misin
Bizimkine de dedim de siteyi çökerttiniz diyo 😁
Hamdolsun daha iyiyim kuzum. Akşama kadar yattım valla. Vagina ağrım ara ara sancı da girince korktum valla. Ama Daha iyiyim şimdi Allah korktupumuzla karşılaştırmasın valla

Bizimkine de dedim de siteyi çökerttiniz diyo 😁
Hamdolsun daha iyiyim kuzum. Akşama kadar yattım valla. Vagina ağrım ara ara sancı da girince korktum valla. Ama Daha iyiyim şimdi Allah korktupumuzla karşılaştırmasın valla
Oh çok şükür valla merak ettik ya 😐 iyi yaptın yorma kendini tamam daha artık haftalarınız önemli olduğu kadar şu anneleriniz geliversin ya yardım ederlerdi 😔

Kızlar kızlar size önemli bir soru ile geliyorum ☺️ Artık bebeğe kimlik çıkarma işi hastane den olabiliyormuş diye bir şeyler duydum ama doğrulu hakkında veya bu konularla ilgili bir bilginiz var mı acaba ?

X