2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

1 bebeğe 2 5li bir 10lu mu diyorsun. Ayrıyeten tulum falan koyarmısın peki ozaman
Aynen bir bebeğe 2 5 li 1 onlu bırakacam. Bence tuluma falan gerek yok eğer çokta gerekli olursa evden alınıp gelir diye düşünüyorum hatta arkadaşım bana iki takım koysan yeterli demişti ama ben her biri için üç takım bırakacam

Aynen bir bebeğe 2 5 li 1 onlu bırakacam. Bence tuluma falan gerek yok eğer çokta gerekli olursa evden alınıp gelir diye düşünüyorum hatta arkadaşım bana iki takım koysan yeterli demişti ama ben her biri için üç takım bırakacam
Tamam öyle koyarsak parça parça tulum şuna buna gerek kalmaz daha iyi👌🏻

Bi bakarmısınız kızlar ya bu valizr 2 bebek sığarmı sizce kendime ayırırım artık da. Kabin boy bu 🤷🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG_20211028_154513.jpg
    IMG_20211028_154513.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20211028_154453.jpg
    IMG_20211028_154453.jpg
    96,4 KB · Görüntüleme: 33
İyi yapmışsın içeri verilcekler diye belirtmişsin zaten karışmazdı ama olsun.
Bende de 2 birine 2 birine 5 li takım. 1er tane de 10lu hastane çıkışı var. 1er 5li 1er 10luyu koyarım bende heralde
Yok ameliyathane için ikinci takım yaptım ondan. Normal takım ne olur ne olmaz küçük derler gelip filan versinler yanımdakiler yoksa yedek olacak yani karışmasın dedim

aysunayy aysunayy çok sevindim canım. 🥰
Şimdi tekrar OPU olmayacak heralde.
İlk adetle transfer hazırlıkları mı var sırada?
Teşekkür ederim canım 😍
Yok artık opu olmayacağım 5 tane yeter.. 1 tanesi saglikla gelirse cok guzel olur🙏🙏 yok gelmezse de artik nasip böyleymiş diyecegim 🥺

Aslindanbu opuyu yapmayacak 2 sini transfer edecekti hemen dr ben istemedim bir opu daha yapalim dedim kismet..isimiz rast gitti 3 kaldi bundan🧿🥰

Transferi 15 tatilde istiyorum 2 ay sobra yani🙏

Teşekkür ederim canım 😍
Yok artık opu olmayacağım 5 tane yeter.. 1 tanesi saglikla gelirse cok guzel olur🙏🙏 yok gelmezse de artik nasip böyleymiş diyecegim 🥺

Aslindanbu opuyu yapmayacak 2 sini transfer edecekti hemen dr ben istemedim bir opu daha yapalim dedim kismet..isimiz rast gitti 3 kaldi bundan🧿🥰

Transferi 15 tatilde istiyorum 2 ay sobra yani🙏
Oy oy, tarih bile belli.
Çok sevindim canım. 🥰
Gözünüz aydın şimdiden. 😉

Bi bakarmısınız kızlar ya bu valizr 2 bebek sığarmı sizce kendime ayırırım artık da. Kabin boy bu 🤷🏻‍♀️
Kabin boya sığmaz benim buna zor sığacak gibi her şey ayrı poşetlendiği için bir de owlileri de koydum zaten owli ile triko koysan doluyor resmen 🙄 bir orta bana da ayrı ya el çantası ya kabin boya koyacağım canım

Kabin boya sığmaz benim buna zor sığacak gibi her şey ayrı poşetlendiği için bir de owlileri de koydum zaten owli ile triko koysan doluyor resmen 🙄 bir orta bana da ayrı ya el çantası ya kabin boya koyacağım canım
Tamam ozamn şu aşağıdaki bez orta bora baktırim ben Bi. Allahım nolur valiz masrafı çıkmasın yaa

Kuzum cok sukur bebegin saglikli 🤲 biliosun makineden makineye sabahtan aksam a bile degisebilen biseymis su orani sen ne yapman icmen gerektigini biliyosun stres olmaya gerek yok hic ☺️🤲 38 gayet iyi bir tarih sez olucaksin yani ona karar vermis oldunuz saglikla gelsin bebegin insallah 🧿🥰
Aslinda ne istiyorsun dedi bende ikisindende korkuyorum dedim😅5.denemen riske atmak istemem seni nasil dogdugundan cok saglik önemli ikiniz icinde dedi bende peki dedim zaten tırsıyorm ne yalan söyleyim sükür iyi dedigin gibi bebis gerisi Allah kerim

İyi akşamlar kızlar. Bugün amniyon sıvı ölçüm testimi de yaptı doktorum. Negatif çıktı. Yani amniyon sıvım akmıyor çok şükür.
NST de normal çıktı. Bundan sonra her hafta Nst için kontrole gideceğim. Perşembeden perşembeye giderim diyorum. Haftam doldukça yani.
Dün vajinadan örnek de almıştı, kan ve idrar tahlili de vermiştim. Sanırım sonuçları daha çıkmadığı için doktor enfeksiyon için herhangi bir ilaç vermedi. Ben de pazartesiye kadar bekleyeceğim.

Ayrıca bu cumartesi normalde ayrıntılı ultrasonumuzu da yapan profesör perinatoloğa bir daha görünecektik, suyun alt sınırda olduğunu fark edince 2 hafta sonra tekrar gel demişti çünkü. Aradık doktoru da bir türlü cevap alamadık randevu almak için. Yarın bir daha deneyeceğiz ama sanırım özel muayenehane olmasına rağmen onlar da 3 gün tatile çıktı.

Bu arada gittiğim perinatolog aynı zamanda buradaki ünv hastanesinin de akademsiyeni bir prof. Hem de benim rutin takibimi yapan uzman doktorun da üniversiteden hocası. Doktorum özellikle hocasına görünmemden çok memnun oluyor. Takibi beraber yapınca kendinden emin ilerliyor sanırım. 😊

Kızlar dr den cıktım hersey iyi gelisim güzel fakat suyu daha bol olsun isterdim az diyemem ama bolda degil havuc suyu ic armut ye dedi riske atmak istemiykrum 38 de alalım dedi az canim sıkıldı ama kafana takma dedi suyu bol ic dedi zaten 2500 altina hoc dusmezdim daha artırıcm bakalm
Gozunaydin üzülme kız bana da Dr 38 de alicaz dedi sen sakın ol havuç suyu iç ins sivinda azalma olmaz cnm stres yapma
Tek çocuğa sigardi belki ama iki bebeğe zor gibi 🤔
İyi akşamlar kızlar. Bugün amniyon sıvı ölçüm testimi de yaptı doktorum. Negatif çıktı. Yani amniyon sıvım akmıyor çok şükür.
NST de normal çıktı. Bundan sonra her hafta Nst için kontrole gideceğim. Perşembeden perşembeye giderim diyorum. Haftam doldukça yani.
Dün vajinadan örnek de almıştı, kan ve idrar tahlili de vermiştim. Sanırım sonuçları daha çıkmadığı için doktor enfeksiyon için herhangi bir ilaç vermedi. Ben de pazartesiye kadar bekleyeceğim.

Ayrıca bu cumartesi normalde ayrıntılı ultrasonumuzu da yapan profesör perinatoloğa bir daha görünecektik, suyun alt sınırda olduğunu fark edince 2 hafta sonra tekrar gel demişti çünkü. Aradık doktoru da bir türlü cevap alamadık randevu almak için. Yarın bir daha deneyeceğiz ama sanırım özel muayenehane olmasına rağmen onlar da 3 gün tatile çıktı.

Bu arada gittiğim perinatolog aynı zamanda buradaki ünv hastanesinin de akademsiyeni bir prof. Hem de benim rutin takibimi yapan uzman doktorun da üniversiteden hocası. Doktorum özellikle hocasına görünmemden çok memnun oluyor. Takibi beraber yapınca kendinden emin ilerliyor sanırım. 😊
Cok şükür gozunaydin cnm amniyo sivin akmaması güzel ☺️

X