2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Allahhaamm yaraabbımm 🙈🙄
Seker ölcumlerım hep düşük cokıyor ac tok farketmıyor bana herseferınde az mı yemek yiyorsun yetersız mı beslenıyorsun
Hattaa aara öğünlerde Yemen lazım felan dıyorlar
Nerden nereyee hergun yemek cok yıyorum dıe sıkayet eden ben insan hasta olmayı versın herseyı altust, 😕
Cnm vücudun alt üst oldu ama toparlayacak son ins ins hepsi bitecek🤲

Herkesin tecrübesi ayrı yavrum kimi gerek görmüş kimi ancak oldu demiş 😂 aynı kiloda bebeler için bir de sanırım fiziksel yapısı etkiliyor sadece kilo değil. tiny miracle tiny miracle dediği olabilir aslında küçük paket almak bir 30 lu paket alıp denemek olmazsa da için acımaz olursa sonra büyük boy alırsın
Zaten küçük bir paket alıcam yaa alim dursun napim😐

Olmadı öyle yaparım yaa napim 😐
Kız ben bugün organizerleri battaniyeleri falan yıkim dedim yine yattım ya. Nolcak bu tembellik böylr bende 😂
Benimde hala toplanacak camasir duruyor esim ha bire msj atiyor yarin ben gelmeye hazır ol yola cıkalim biran önce diye bende tık yok😂

He ya kontrol var 1.5 saat yol sürüyor nasıl gözümde büyüyor o yol anlatamam hele dönüs daha eziyet yarın kendi dr randevumdan önce yeni bi dr deniycem😂insallah icime siner de gecerim ona yokss el mahkum devam edicem
Ay geldi mi o gün hadi bismillah Bi bak bakalım yeni doktor hayırlı gelsin olmazsa da napcan artık devam.
Yolun d a keyfini çıkar inşallahh hava güzel olur bakına bakına gitmiş olursun

Ay geldi mi o gün hadi bismillah Bi bak bakalım yeni doktor hayırlı gelsin olmazsa da napcan artık devam.
Yolun d a keyfini çıkar inşallahh hava güzel olur bakına bakına gitmiş olursun
Ayy insallah🙏hersey yolunda giderde insallah yazık adama biseyler alıcam garibim kendini tümden geri plana attı hicbiseyi kalmadı birazda buyuk cocuga alisveris lazim😂😂

X