2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa ben dün arkadaşımızın çocuğu hastalandı acillik oldu küçücük çocuk 1 buçuk yaşında ilk defa duydum bu hastalığı sizinde bilginiz olsun çocuk hastalığıymış krup diye biliyomuydunuz ??
O çok eski bir hastalık kuzum inatçı geçmeyen kuru öksürükle ve ilerleyince de nefes darlığını şeklinde kendini gösteriyor

O çok eski bir hastalık kuzum inatçı geçmeyen kuru öksürükle ve ilerleyince de nefes darlığını şeklinde kendini gösteriyor
Ben ilk kez duydum çok şükür etrafımızda hiç olan yoktu ama dün arkadaşımızın çocuğu boğuluyodu yanımızda yaa ödüm koptu gittiler acil e hemen iğne yapınca anca rahatlıyomuş ne iğnesi yapıolar sen bilirsin kzuum??

Ben ilk kez duydum çok şükür etrafımızda hiç olan yoktu ama dün arkadaşımızın çocuğu boğuluyodu yanımızda yaa ödüm koptu gittiler acil e hemen iğne yapınca anca rahatlıyomuş ne iğnesi yapıolar sen bilirsin kzuum??
Ben hiç öyle bir vakaya karşılaşmadım çok da bilmiyorum ama tahminimce öksürüğün sebep olduğu krizi, boğaz ses tellerindeki ödemi azaltmak için kortizon içerikli bir iğne ilaç yapmış olabilirler diye düşünüyorum ama bilmiyorum tabi ki😐 Allah yardımcıları olsun

Ben hiç öyle bir vakaya karşılaşmadım çok da bilmiyorum ama tahminimce öksürüğün sebep olduğu krizi, boğaz ses tellerindeki ödemi azaltmak için kortizon içerikli bir iğne ilaç yapmış olabilirler diye düşünüyorum ama bilmiyorum tabi ki😐 Allah yardımcıları olsun
Amin kuzum Allahım evlatlarla sınamasın 😐🤲

Yaa bunlar toplanıyormuş hiç iyi değil dediler bende hiç almadım 🤭😬 ihtiyaç olur mu ki 🙄
Bunları bilmiyorum hastane çıkışı harici görmedim de yandan çıtçıtlı olanlar daha iyi dediler işte öyle alıyorum bende kuzum ablamla annem özellikle uyarıo vardır bi bildikleri dedim en taze onlar 😂

Eklentiler

• 79C713DB-0B31-476B-A832-D2B19102D575.jpeg
    79C713DB-0B31-476B-A832-D2B19102D575.jpeg
    176 KB · Görüntüleme: 24
Bunları bilmiyorum hastane çıkışı harici görmedim de yandan çıtçıtlı olanlar daha iyi dediler işte öyle alıyorum bende kuzum ablamla annem özellikle uyarıo vardır bi bildikleri dedim en taze onlar 😂
Bncede daha kullanisli ama o zaman aklima gelmedi almis bulundum kücülene kadar giyecek yapacak.bisey yok😂

Evet bunlar güzel kuzum da Amerikan yaka olanlar yakadan aşağıya çıkarılıyormuş o yüzden sorun olmuyor dediler. Ben öyle aldım beyaz zıbınları hep 🙂

Canım ben tam 4.5 ay sadece çubuk kraker yedim ve nadiren elma, kaşar, yoğurt suyu bile günde 1 lt içiyordum neredeyse bazen dha az. 10-11 kg verdim ve bebek sağlıklıydı büyüyordu cok şükür. Senin depondan besleniyor. Depon dolu olmasa zaten hamile bile kalamamış olurdun dedi dr. Bebiş uygun ortamı buldugu için tutundu sana dedi 🥰 o yuzden rahat ol canım 5. Aydan sonra yediklerin etkili olmaya başlıyor
ewt çocuk depodan besleniyor biliyorum cnm.benim kendimle alakalı bağışıklığımı yüksek tutmak istiyorum pandemi süreci oldupu için.
mide bulantım vardı prilam içiyorum şükür geçti. uyanık olduğumda hiç ama hiç bitmeyen mide ağrım var .o yüzden yiyemiyorum.doktor rennie verdi ama anlık ağrı kesiyor . çarşamba randevum var mide koruyucu isteyeceğim belki daha iyi olurum.kahvaltı hazırlamak dışında kalkamıyorum sürekli yatıyorum.allah sağlık versin😞

X