2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Mide bulantısı ve felaket uyku yapıyo oral alımda biliyorsun 🥺
Ben aşımın üzerine 2 hafta geçmesini bekliyorum tam bağışıklığım oluşsun diye. Sonra bende giderim heralde. Ama angelbaby29 kuzucumdan sonra az tırsmadım değil 🙈
Bende korktum gitmeyeceğim kuzum. Eğer her şey düzgün ilerler doğum tarihi belli olursa ona yakın bir tarihte gitme kararı aldım. Uyarmayayım erkenden dedim 🙄😅 jilete devam 😑

Kuzularımmmm geldim sonunda 😍 bütün gün sokaktaydım son eksikler aklıma gelenler halinde... Vee son trendyol sepetimi de yaptım çok şükür ay başı onu da alıp finalliyorum artık nasipse 🙏🏻 hediyelik, kapı süsü, çikolata için fiyat sordum çok pahalı her şey. Onlarında malzemesini alıp kendim yapmayı denicem inşallah başarabilirim 😅🙏🏻 sonra gelsin temizlik gitsin deterjan 🤣

Gece alsam.belki hissetmezdm inan fitilden de sıkıldm hic ara vermedm ben bastan beri korkuyorum deli gibi gün aşırı dustayim 2 haftaya bir agda yapiyorum enf kaynagı olmasn diye korkudan agdadan evet onu dusundum nolur nolmaz randevu oncesi yaptiraym da bakim dedim evde de yapiyorum ya alışıgm insallah bisey olmaz
Ay senin evet yaa baştan beri kesmedi. Artık yeter deseler bu kadar niye sürdürdüler ki.Doğru sen evde yapıyosun alışıksın

Ya jiletle peki rahat ediyormusun hemen cıkmıyor mu ben cok kaşınıyorum 2 güne de hemen geri geliyor
Ah ah maalesef. Ama tuhaf bir şey var öyle kaşıntı yaşamadım bir de çok hızlı uzamıyor artık. Önce çok hızlı büyüyordu gebelik başında şimdi yavaşlama geldi. Açıkçası doktor muayenesinden muayeneye kullanıyorum ne yapayım 🙈 kendim asla ağda yapamam eldiven kullanıyordum onu da göremiyorum yani olmuyor belim karnım ağrıdı. Jilet hiiiiç sevmiyorumda mecbur kaldım.

Allah razı olsun kuzum inşallah nasip olur 🤲🏻 Bunları saklamak istiyorum Allah ömür verirse. Annem kardeşimin bir iki parça eşyasını saklamıştı yenidoğan. Şimdi evlendi kardeşim belki bebişi olacak inşallah 🤲🏻 Vereceğim diyor. Bende öyle anı kalsın istiyorum iki türlü de. Erkekler pek anlamaz gerçi 🤭😂 benimkini de saklamış olsa çok mutlu olurdum. Mesela evlenirken kendi işlediği bir gecelik sabahlığı vardı evlenirken bana verdi çok duygulandım. Hiç kullanmamış çünkü kendi evlerine çıkmamışlar hemen 😑 giyinme fırsatım olmadı ki dedi. Öyle hüzünlenmiştim de. Rabbim o günleri bizlere de göstersin inşallah 🤲🏻
Ben de çok anıcıyım bazı manevi şeylerin saklanıp sonradan kullanılması beni çok duygulandırıyo ve çok özel bişe bence. Valla annem hiç bişe saklamamış heralde vermedi bana. Ben öylr yapmıcam.
Eskiler de geceliklerini bile giyememişler ha yazık valla. Biz doğumdan sonra az büyüklü kalcaz diye geriliyoruz nasıl yapmışlar yaa

Kuzularımmmm geldim sonunda 😍 bütün gün sokaktaydım son eksikler aklıma gelenler halinde... Vee son trendyol sepetimi de yaptım çok şükür ay başı onu da alıp finalliyorum artık nasipse 🙏🏻 hediyelik, kapı süsü, çikolata için fiyat sordum çok pahalı her şey. Onlarında malzemesini alıp kendim yapmayı denicem inşallah başarabilirim 😅🙏🏻 sonra gelsin temizlik gitsin deterjan 🤣
Hadi gözün aydın kuzuum. Neler aldın neler 🤓 iyi günlerde kullanın inşallah. Ben şimdilik sadece çiklat alacağım bakalım 😅

Bende korktum gitmeyeceğim kuzum. Eğer her şey düzgün ilerler doğum tarihi belli olursa ona yakın bir tarihte gitme kararı aldım. Uyarmayayım erkenden dedim 🙄😅 jilete devam 😑
Tarih belli olursa yakın tarihte gitmek mantıklı tabi de ani bişe olursa 🙈

Ben de çok anıcıyım bazı manevi şeylerin saklanıp sonradan kullanılması beni çok duygulandırıyo ve çok özel bişe bence. Valla annem hiç bişe saklamamış heralde vermedi bana. Ben öylr yapmıcam.
Eskiler de geceliklerini bile giyememişler ha yazık valla. Biz doğumdan sonra az büyüklü kalcaz diye geriliyoruz nasıl yapmışlar yaa
Benimde bir tek kundağım varmış onu da birinin acil ihtiyacı olunca vermiş annem 😬 Bebekliğime ilişkin bir şeyim yok. Demi aslında evi varmış ama göndermemişler alışsın aileye filan diye 😑 şimdi dediğin gibi nasıl kalacağız diye düşünüyoruz 🙄

Hadi gözün aydın canım. Biz tıkanma evresindeyiz hadi siz alışveriş paylaşın da az gözümüz gönlümüz açılsın 🤗😊😊

Benimde bir tek kundağım varmış onu da birinin acil ihtiyacı olunca vermiş annem 😬 Bebekliğime ilişkin bir şeyim yok. Demi aslında evi varmış ama göndermemişler alışsın aileye filan diye 😑 şimdi dediğin gibi nasıl kalacağız diye düşünüyoruz 🙄
Alışsın aileye mi 🙄 geline az iş gördütelim küçükken başını ezelim eğitelim diyedir o🙈 ay ne fenayım 😁🤭

Ay senin evet yaa baştan beri kesmedi. Artık yeter deseler bu kadar niye sürdürdüler ki.Doğru sen evde yapıyosun alışıksın
Anlamadm ki valla gece bir tane devam diyor bi tehlike görüyor desem bana niye bisey demyor anlamadm ama iste enfeksiyon kaynagı elimden geldikce dikkat ediyorum yine de 5 hafta daha devam

Ah ah maalesef. Ama tuhaf bir şey var öyle kaşıntı yaşamadım bir de çok hızlı uzamıyor artık. Önce çok hızlı büyüyordu gebelik başında şimdi yavaşlama geldi. Açıkçası doktor muayenesinden muayeneye kullanıyorum ne yapayım 🙈 kendim asla ağda yapamam eldiven kullanıyordum onu da göremiyorum yani olmuyor belim karnım ağrıdı. Jilet hiiiiç sevmiyorumda mecbur kaldım.
Yaa benim lazer yarida kaldi hemen eskiye döndü ama dedign gibi bacaklarda felan bi dikkat ettim yavaslama geldi tüylerde kendim yapyrm inan daha cok ugrasiyorum yarin gidicem bi insallah pisman olmam

X