2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa bu benimde favorilerimde belinin ayarlamalı olması cok iyi kac beden verdin ben sabirla persembeyi bekliyorum dr kontrolunden sonra bi bakıcam bulamazsam bende siparisi vericem artık insallah
L beden verdim ya XL ile arasında kaldım ama 68.5 kiloyum yani en fazla 72 gibi olurum diyorum. Doğumdan sonra göbek biraz gider zaten 4-5 kilo inerim en azından dedim yani gelir sanırım

L beden verdim ya XL ile arasında kaldım ama 68.5 kiloyum yani en fazla 72 gibi olurum diyorum. Doğumdan sonra göbek biraz gider zaten 4-5 kilo inerim en azından dedim yani gelir sanırım
Beli ayarlamalıymis zaten ben suan 70 kg yim yorumlarda 85 kg 2xl vermis xl mi alsam bu arada bana da kupon oldu

Ben de penti’den bunları sipariş etmiştim. En üstteki takım biraz iç gösterir cinsten, ama diğer alt ve üst parçalar nispeten daha kalın. Hastanede üzerime sabahlık alırım, Doğumdan sonra da evde giyerim muhtemelen.
bu arada penti’de %25 indirim vardı, emzirme atletini 42 TL‘ye sipariş verdim. Hastane çantasına konulur.

Eklentiler

• 7CC47A5D-AE00-4A82-98B7-13CE6D2BBBE5.png
    181,1 KB · Görüntüleme: 40
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…