2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben de penti’den bunları sipariş etmiştim. En üstteki takım biraz iç gösterir cinsten, ama diğer alt ve üst parçalar nispeten daha kalın. Hastanede üzerime sabahlık alırım, Doğumdan sonra da evde giyerim muhtemelen.
bu arada penti’de %25 indirim vardı, emzirme atletini 42 TL‘ye sipariş verdim. Hastane çantasına konulur.
Burda hesaplı birileri daha varmis en sevdigim😅🥰

Bak su ikisini aldm ve pijema devrim kapandı ama tek alınca indirim oluyordu ya bi kendi adima uyelikten aldim bide hemen esime oldum ondan aldm ikiside 110 a geldi esim şok😂😂

Eklentiler

• Screenshot_20211024-155920_Trendyol.jpg
    Screenshot_20211024-155920_Trendyol.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_20211024-155912_Trendyol.jpg
    Screenshot_20211024-155912_Trendyol.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 36
Kuzular mıdem bulantı dan hıc bıseu yiyemiyorum ve bıkac yogun yasadıgım sıkıntılar da dr larımız bıac ıgneyı serumla verdıler
Ama bende alerjık yaptı heryerım kıpkırmızı kabardı
Söyledik sonkaandırdılar serum u alerjık serum u taktılar o olan seyelr de benı gevşettı oglen o ara uyu uyan modumdaydım gece de uyuyamamıstım dinlendim cok sukur 🤲 suankı halım daha sakın bı an evvel ıyılesme ye donsem cok mutlu olucam🤲
Bu arada bı ara ben cok yemek yemek istiyorum dıe sıkayet edıyordum bakın sımdıde yıyemıyorum dıe üzülüyordum
Kımse yıyorum sıe üzülmesın sonra hıc bı sey yıyemeyınce insan pısman oluyor😢

Kuzular mıdem bulantı dan hıc bıseu yiyemiyorum ve bıkac yogun yasadıgım sıkıntılar da dr larımız bıac ıgneyı serumla verdıler
Ama bende alerjık yaptı heryerım kıpkırmızı kabardı
Söyledik sonkaandırdılar serum u alerjık serum u taktılar o olan seyelr de benı gevşettı oglen o ara uyu uyan modumdaydım gece de uyuyamamıstım dinlendim cok sukur 🤲 suankı halım daha sakın bı an evvel ıyılesme ye donsem cok mutlu olucam🤲
Bu arada bı ara ben cok yemek yemek istiyorum dıe sıkayet edıyordum bakın sımdıde yıyemıyorum dıe üzülüyordum
Kımse yıyorum sıe üzülmesın sonra hıc bı sey yıyemeyınce insan pısman oluyor😢
Serumunu alerji ilacı takviye ederler bunda. Sonra canım baktılar ki alerjin gelişiyor. Alerji ilaçları da uyku yapar pamuk gibi🤗
Mide bulantısı için de minik serum verebilirler aslında öğünlerden yarım saat önce o seni rahat kılar

Serumunu alerji ilacı takviye ederler bunda. Sonra canım baktılar ki alerjin gelişiyor. Alerji ilaçları da uyku yapar pamuk gibi🤗
Mide bulantısı için de minik serum verebilirler aslında öğünlerden yarım saat önce o seni rahat kılar
Ewett kuzumm gece yı uykusuz gecırıdm
Serum sonrası uyu uyan 🤩🤲 cok mutlu oldum dınlenmıs oldum cok sukur
Bılmıyorum kı ne verırler nasıl verırler acaba 🥴

X