2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

H Hazel9 ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 Birumuttuyasataninsani Birumuttuyasataninsani
Tesekur ederım kızlar tabı ınsallah daha ıyı olcam cıgerlere bayagı sarmıs dedi dr kandakı enfeksıyon da cabası mıdem bukantılarım arttı yatmakta guçluk cekıyorum en kısa zaman da gecırırım ınsallajhh 🤲🤲🤲🤲☺️☺️☺️
Canım çok geçmiş olsun. Allah ağrılarını dindirsin, acil şifa versin 🤲🏻 Dualarımız seninle. Sen güçlü kadınsın 💪🏻 Bunun da üstesinden geleceksin 💐

Bebeğe 3 set:
Alt-üst takım ya da tulum
Çıtçıtlı badi/ayaklı pijama
Çorap, eldiven, şapka

2 Müslin, 1 penye, 1 triko, 1 owli

Bez (20 tane)
Alt açma örtüsü (2 tane)
Alt silme pamuğu
Pişik kremi
Islak mendil
Biberon

Kendime

1 gecelik, 1 pijama, sabahlık
2 çorap
Terlik
Lohusa tacı (almadım henüz)
Emzirme atleti (2 tane)
Canped Emici Külot (almadım henüz)
Banyo ve saç havlusu
İç çamaşırı? ( ne koyucam bilmiyorum?)
Çıkış için kıyafet ayakkabı falan.
Mochi (almadım henüz)

Bi de Bi kağıda son anda koyulacakları listelemeyi düşünüyorum

Deodorant
Şampuan
Tarak
Belki düzleştirici 😅 (normal doğum yaparsam diye)
Biraz makyaj şeyleri 😅
Şarj aleti
Fotoğraf makinası
Diş fırçası, macunu

Kilya Kilya şimdilik listem bu
Iç çamaşırı olarak bi emzirme atleti bi emzirme sütyeni 4 adet pamuklu geniş beden külot 2 penye çorap bir kalın çorap aldim bi de instagramda depend külot alin diyorlar onu bilemedim şimdilik burda kizlara sorarim diye düşündüm 😁

Yaşadıklarımızdan dolayı malesef 😔 benm de ilk hamileliğimde arkadasım ikili bi takım almıştı onu buldum şimdi yıkayıp kullansammı diyorum bi yandan da içimden gelmiyor
Yaşadıklarımız bizi gerçekten çok etkiliyor Rabbim kimsenin mutluluğunu yarıda bırakmasın 🤲🏻 🤲🏻🤲🏻
İnşallah hayırlısıyla sağlıkla hepimiz evlatlarımızı kucağımıza alırız 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Iç çamaşırı olarak bi emzirme atleti bi emzirme sütyeni 4 adet pamuklu geniş beden külot 2 penye çorap bir kalın çorap aldim bi de instagramda depend külot alin diyorlar onu bilemedim şimdilik burda kizlara sorarim diye düşündüm 😁
Kuzum herkes depend aldı ve yorumları da çok iyi alabilirsin bence de, bedeni olmadığı için ben muadil almak durumunda kalıyorum 😊 o varken külot giymeye bile gerek yokmuş

X