2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Valla bende öyle yapayım bari gelsin toplasın🤭😬 kız ama şişe kapağı ne bileyim peçete her şey o an almam gereken şeyler oluyor 🙄 artık korkar oldum. Telefonu yüzüme düşürdüm yatarken 😅 burnum kırıldı dedim 😂 her şeyden gebelik hormonları sorumlu 🤭
Kesinlikle sana katılıyorum herşeyden hormonlar sorumlu bizim elimizde olan birşey değil 😂😂😂 birde benim artık eski gücümde kalmamış ya bir insan kavanoz kapağını nasıl açamaz

İyi günler hanımlar kardeşim yeni transfer oldu bugün 10.gun dün dayanamayıp kan testi vermiş 2cikmis değeri dondurulmuş embriyo idi tutmadı diye ağlıyor doktor ilaçlarına ignelerine devam etmesini ve 12.ginde tekrar kan vermesini istemiş bu değer artarmi başına gelen varmı acaba
Değerin yükselmesini bilemeyiz gene ilaçlara deavm etsin yukselmezse de bir daha dener ins Allah yüzünü güldürsün..
Çok şükür kızlar, bebeği ve kalp atışını gördük. 🥰
Çok küçük henüz, 6+3 bugün.
Dinletmedi o yüzden ama gördük pıt pıt atıyordu. ❤️❤️❤️
İnşallah sağlıkla devam eder. 🙏
🧿Bir nazarlık koyalım masaallah gozunaydin cnm gördüm duydun gerisi doğuma kadar mutlulukla devam etsin.🥰♥️😍

Kızlar ya size bisi danısıcam bi arkadasm aradi sana gelmek istiyoruz esimle die kalakaldm hicbisey diyemedim olur felan dedim ama bizim ordan yani calistigim yerden simdi mesajlar geliyor delta varyantli bir hasta die kıza da yazdm kirmadan pcr yapmadan bize gelme felan diye hala üsteliyor benim hastam deildi bak bizi tehlikeye atma evden cikmıyorm ben dogru düzgün dedim bulgum yok diyor ay daha gelme nasıl denir bilemedim cok sinirlerim bozuldu
beni arayıp yemeğe çağıranlar oldu toplu yemek doğumdan önce son kez flan diye ben direk net cevap veriyorum. Aa canım ben aşı olmadım dr da kmseyle görüşmememi söyledi kırılmaca darılmaca olmasın lütfen ama zaten bebek konusnda cok ugrastım beni anlayacagnızu düşünüyorm diyorum. Yok biz aşılıyız belirtimiz flan yok diyenler oluyor. Ben de belirti olmasına gerek yok böyle bir durumda ben evden cıkmayı tercih etmiyorm ve eve de kmseyi kabul edemiyorum zaten az kaldı sonra inşallah görürşrz diyorm konu kapanıyor. Alınan darılan olursa güle güle ✋ ben onca uğraşayım sonra insanların keyfini yapcam diye kendi cocugma zarar veremem ayrıca artık kendmızı değil bebeğimizi düşünüyoruz analık damarıma basmasınlar 😡

Çok şükür kızlar, bebeği ve kalp atışını gördük. 🥰
Çok küçük henüz, 6+3 bugün.
Dinletmedi o yüzden ama gördük pıt pıt atıyordu. ❤️❤️❤️
İnşallah sağlıkla devam eder. 🙏
Gününn en güzelll haberiiiii 😍😍😍
Minik kalbi gümbür gümbür atsın annesinin kollarına geldiği günü göstersin rabbim inşallah 🤲🧿
Yavaş hareket ediyordum ama sanırım oturmak gerek ayakta yapmamaya dikkat etmeliyiz
Evt ben eğil kalk cok hareketliydim şimdiki aklım olsa umrmda olmazmıs b.k götrsn gerçekten sonra cıkarıcam bu ev işlerinin hıncını şimdi sabrediyorum düşen düşsün yerde bi ip var kmse almıyor onu mesela nasıl batıyor bana ama batsın yani evin düzenini bi ben umursuyomusum onu anladım bu süreçte ben de saldm kim toplarsa artık şuan sonra bakıcam düzenime insallah

C85B0E39-2805-4DA0-AD9A-B3AF57A71A09.jpeg

Sizi fotileyeyim taytımla birlikte siparişini vermiştim penye yelek. Trikodan daha rahat olur dedim kundağını açınca arada hemen üzerine geçirmek için minik yıldızlarıma 😬 tayt xl almıştım bu da bol 😂😅 neyse bol olsun öyle giyeceğim artık iade yapamam Allah dan çok ince değil orta bir şey. Lastiği göğüs altıma kadar çıkmadı ama baya bol şükür sonuna kadar iyi olur heralde inşallah 🙄

beni arayıp yemeğe çağıranlar oldu toplu yemek doğumdan önce son kez flan diye ben direk net cevap veriyorum. Aa canım ben aşı olmadım dr da kmseyle görüşmememi söyledi kırılmaca darılmaca olmasın lütfen ama zaten bebek konusnda cok ugrastım beni anlayacagnızu düşünüyorm diyorum. Yok biz aşılıyız belirtimiz flan yok diyenler oluyor. Ben de belirti olmasına gerek yok böyle bir durumda ben evden cıkmayı tercih etmiyorm ve eve de kmseyi kabul edemiyorum zaten az kaldı sonra inşallah görürşrz diyorm konu kapanıyor. Alınan darılan olursa güle güle ✋ ben onca uğraşayım sonra insanların keyfini yapcam diye kendi cocugma zarar veremem ayrıca artık kendmızı değil bebeğimizi düşünüyoruz analık damarıma basmasınlar 😡

Gününn en güzelll haberiiiii 😍😍😍
Minik kalbi gümbür gümbür atsın annesinin kollarına geldiği günü göstersin rabbim inşallah 🤲🧿

Evt ben eğil kalk cok hareketliydim şimdiki aklım olsa umrmda olmazmıs b.k götrsn gerçekten sonra cıkarıcam bu ev işlerinin hıncını şimdi sabrediyorum düşen düşsün yerde bi ip var kmse almıyor onu mesela nasıl batıyor bana ama batsın yani evin düzenini bi ben umursuyomusum onu anladım bu süreçte ben de saldm kim toplarsa artık şuan sonra bakıcam düzenime insallah
Benim evi zaten bir şeyler götürüyor 😬

X