2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Doktorunla konuş da, ikisini de akşam aynı anda alabilirsin. Olmadı 1 saat arayla falan. Öyle iç diyen doktorlar da var çünkü.
aslında günde yoğun progestan alıyorum.iki kere göbekten iğne,üç kere vajinal,iki kerede ağızdan haftaya tekrar kontrole gittiğimde ağızdan olanı 1 indirebilir miyiz diye soracaktım.estrofermi okumuştum günlük dozunu bir anda alanlar vardı,progestanı hiç okumadım.söylediğin iyi oldu onu da sorarım doktora saol cnm😍

Bizim de yarın yoğun bi gün olacak. Eşimi sabah fizik tedaviye götürücem, öğleden sonrada benim doktor kontrolüm var. En son 3 hafta önce görmüştük minnak kurabiyemizi 🤗😍 Asla yüzünü göstermiyo 🤦🏻‍♀️ Hep plasentaya yaslıyo, elleri, parmakları çok güzel ♥️ Babasına benzetiyo doktorum 😏

Kızlar ya size bisi danısıcam bi arkadasm aradi sana gelmek istiyoruz esimle die kalakaldm hicbisey diyemedim olur felan dedim ama bizim ordan yani calistigim yerden simdi mesajlar geliyor delta varyantli bir hasta die kıza da yazdm kirmadan pcr yapmadan bize gelme felan diye hala üsteliyor benim hastam deildi bak bizi tehlikeye atma evden cikmıyorm ben dogru düzgün dedim bulgum yok diyor ay daha gelme nasıl denir bilemedim cok sinirlerim bozuldu

X