2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Al bi tane daha benden, bende bilemedim 😂😂
Renkli vwrito zaten benimki siyah beyaz değil o 3 boyutluysa 4boyutlu bakcaklarmı🤔
Benmkisi şöyle bakıyo 1. Foto gibi ve altında 4d yazıyo bakarken ekranda ama benm istediğim 2. Foto gibi görmek bi arkadasmn hep öyle bakıyo bebeği biliyorm mesela nasıl bişey oldgnuu cok güzel onun dr un makinesi

Eklentiler

• 3C84557C-6077-48A7-B991-D500C359DD8E.png
    3C84557C-6077-48A7-B991-D500C359DD8E.png
    392,8 KB · Görüntüleme: 35
  • 4A8D7CBB-0675-48A3-A04D-51A387178B8E.jpeg
    4A8D7CBB-0675-48A3-A04D-51A387178B8E.jpeg
    59,9 KB · Görüntüleme: 32
Ee tabi için nasıl rahat edicekse kuzum ya 😊 ben de çok rahat hareket ediyorum inşallah sıkışmam son aylar şu an ilk işim odasını halletmek gitmem lazım herşeyi de annemlerle yapıyorum işte benim koca işkolik 🤷🏻‍♀️
İnan suan azcık dolansam belim kasiklarm agriyor iyi ki buyuk seyleri almisim diyorum ufaktan halletmeye basla bnce😊

Canım covitte mi yatıyorsun test yapıldı mı tekrsr belki negatife dönmüssündür eger ilaclı veriyorlarsa eve de bir nebulizatör alıp kendin kullanabilirsin aslında insallah daha iyi olursn canım benim Allah yardimciniz olsun
Tamm canım bana verılen ılac ısımlerınıde aldım
Ecz geliniiz var konustum makıneyı ve ılacları yarın verıcek cok tesekkur ederim 🙏 sayende stres yapmıcam🙏🥰

Sağlıkla zamanında gelsinler inşallah kuzucum ya ben de sez olursa 38 i geçiririz inşallah diyorum bakalım Allah büyük biz ne desek boş 🤲 sen öndeymişsin zaten en doğru zamanda alalım haberini inşallah kuzucum ya 🥰🧿
İnşallah canım, çok teşekkür ederim. Doğurduğum gibi de tecrübelerimi paylaşırım inşallah 🤩

Kızlar malesef kendi ıstegım ıle cıkıs verdık cıkıyrouz
Esım yanımda refakatcıydı
Yanımızda kımse yoktun2 kısılık oda da
Sımdı baska hasta gelıcekmıs esımın gımesını istiyorlar bayan refakatcı dıyorlar yada tek kalcak dıyorlar
2. Sıde olamayacaggj ıcın ben kendım ımza atıp cıkıyorum
Praol ve oksıjen gunde 3 kere verıuoalr vıtamın takviye vs de yok
Kendım aldıklarımı kullanıylrum evdede parol kullanıyorum oksıjende yıne daralırsam mecbur baska hastaneye gıder alırım
Bırde dıyorlar siz tek kalın sıze bız bakarız hemsıreler var burda tek kalmazsınız ben ılacım bitse kendım cokarıyorum bırde gece gunduz kıvrandııgıım zamanalr esım koluma gırıyor vc ye gıdıyorum oturuyor zorla yemek verıyor bana kım bakcak öyle konusuyorlar ıste neyse bakalım mevlam neylerse guzel eyler hayırlısı 🤲
Canım nasıl rahat edeceksen sen kendini daha iyi biliyorsun. Hastane kolay değil tabii ama daha iyi hissediyorsundur inşallah 🤲🏻

Canım nasıl rahat edeceksen sen kendini daha iyi biliyorsun. Hastane kolay değil tabii ama daha iyi hissediyorsundur inşallah 🤲🏻
Ewet herturlu agrıyı yıne cekıyorum yıne cekıyorum
Hastanedede oturup aglıyorum evdede
Iyılsene kadar rahat edemıceyeecegım ama
Yapacak bısey yok tek kalmaktamsa evde kalma fikri daha ıyı geldı aynı tedavıyu uyguladıktan sonra
Insallah daha ıyı olur 🤲

Kesnlkleeee herşeyi hazırlamak lazm benim mesela şuan içime taş doldurmusllar sanki kalkınca kum torbası gibi bişi vajnaya düşüyor sanki elimle ağırlıgı tutmak istyorum H Hazel9
ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 vallahi elimden geleni yapıcam işte sizden gördüğüm kadarıyla başlarım kasım başı artık yavaş yavaş hallederiz inşallah 🤲🥰

Benmkisi şöyle bakıyo 1. Foto gibi ve altında 4d yazıyo bakarken ekranda ama benm istediğim 2. Foto gibi görmek bi arkadasmn hep öyle bakıyo bebeği biliyorm mesela nasıl bişey oldgnuu cok güzel onun dr un makinesi
Ayy dicektim bune tatlılık senin bebiş diyeee 😂😂😂 google mış 😅 ben de ilk fotodaki gibi olan 4d diye biliorum işte bakalım görcez yarın nasıl bakcak 🤗

Kızlar malesef kendi ıstegım ıle cıkıs verdık cıkıyrouz
Esım yanımda refakatcıydı
Yanımızda kımse yoktun2 kısılık oda da
Sımdı baska hasta gelıcekmıs esımın gımesını istiyorlar bayan refakatcı dıyorlar yada tek kalcak dıyorlar
2. Sıde olamayacaggj ıcın ben kendım ımza atıp cıkıyorum
Praol ve oksıjen gunde 3 kere verıuoalr vıtamın takviye vs de yok
Kendım aldıklarımı kullanıylrum evdede parol kullanıyorum oksıjende yıne daralırsam mecbur baska hastaneye gıder alırım
Bırde dıyorlar siz tek kalın sıze bız bakarız hemsıreler var burda tek kalmazsınız ben ılacım bitse kendım cokarıyorum bırde gece gunduz kıvrandııgıım zamanalr esım koluma gırıyor vc ye gıdıyorum oturuyor zorla yemek verıyor bana kım bakcak öyle konusuyorlar ıste neyse bakalım mevlam neylerse guzel eyler hayırlısı 🤲
Cnm evde daha rahat edeceksen tabiki iyi olmuş yanina biri gelmesinde zor olurdu hastanede ins daha iyi olursun evde 🤲
Napalım kısmet böyleymiş hep annemle gidiyorum zaten en son ağustosta geldi 😔 bekliyorum gece haber vercem annemlere belki değişir fikri işler çözülürse inşallah 😐
Eşinle gitsen iyi olurdu senin için ama olsun annenle ins güzel haberlerle dönersin...
Olurrr canım deseydin 😅 ben de doğumdan sonra herkesin notunu vericem dedim kapıda kim beklicek diye sırf cocugumu ilk ben göreym diye spinal anestezi istiyorm zaten 😂
Ya bende aynı şeyi düşünüyorum ama ben daha önce bir operasyon geçirdim küçük onuda lokal yaptılar herşeyi duydum hissettim o günden sonra korku kaldı ben galiba narkoz kafası yaşayacağım..☺️
Kızlar 4d ultrason bakıcak mı size doktorlarınız
Benim de.da yokmuş 4 d he olsa da benim kız gene kaburgaların totosunu gösterir bana 🤣🤣🤣

X