2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayyy doğum parası demeeee
Dün burdan Bi arkadaşın yazdığı doğum parasını da görünce efkarım birikti sığmadı içime isyanım dağları aştııııı
Valla en son maası ona ayırmayı planlıyoruz kartları sifirlamak icin 3 ay var bakalım insallah kredisiz hallederiz

Ne ince kayınpederler var desene gerçek hayatta bırak kıskansın diye hususi almazlar
Ayy bizim ki bizden bisey istemesinde takısı kendine kalsın

Valla en son maası ona ayırmayı planlıyoruz kartları sifirlamak icin 3 ay var bakalım insallah kredisiz hallederiz

Kartları 3 ayda temizleyip aynı zamanda alışverişe devam etmek miiii mesela ben bunu sanmıyorum hiç ama nasip belki borçsuz doğururuz

Son maaş yeter mi bilmiyorum ne olacak hiç fikrim yok. İkimizde onu düşünmüyoruz şu an

Ayy hadi insallah hıckırık nasil bir duygu onu nasil hissediyorsn

Bunu bende merak ediyorum

valla kızlar şöyle yatıyorum mesela sola doğru karnımın bi bölümü atmaya başlıyor 3-4 dk sürüyor aynı yer yukarı inip cıkıyor 5 saniye arayla gözümle de görüyorum yani ben hep aynı yere vuruyo sanıyordum 9 aylk hamile bi arkadaşıma söyledim o da o hıçkırıyo o an dedi ben de öyle anladım yani

Yaaa kız bana da oluyor ben vuruyor dıyorum

3-4 dakika öyle bir durum yaşamadım yavrum demek ki hıçkırmadı yavruşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…