2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ne bilim ya olabilir. Üzerine çok düşünmedim düşğnsemmi az daha
Aman öbürlerini listeleri düşünmekten kafayı yicez sıra mı geliyo ona

Bu yaşlar da değerli taşlardır hani
Bu da mantıklı. Yüzüğü oğluma veririm evleneceği kıza takar kolyeyi kıza Küpe de durur bakalım belki 3leriz

Aynen yavrum bu durumda hiç konuşmadık zaten maddi olarak sarsıldık bir şey istemem düşünmezse de dediğin gibi sorun değil, ama şu setin benzerini görünce istemiştim çok önce kendim de alabilirim pek pahalı bir şeyde değil ama o alsın

Ay kendin niye alıyon be
Dizinin birinde gördüm gelin hamile kalıyo kayınpederi daha öğrenir öğrenmez bir set takıyo gelinine sormaaa

İmkan olursa endokrine git kuzum akla gelmeyen şeyleri de düşünürler hormonlarla ilgili olarak en azından. Gidip kontrol ettirmen iyi olacak. İnşallah güzel sonuçlar alırsın
Aminn ınsallahh da ınanın hastaanelere gıtmek bıle ezıyet bana
Oyuzden buraya yakın bı hastanenın sahılıye uzm takıbındeydım 3 aydır gıtmıyordum mecbur yıne ona gıdıcem

Zaten tek kötü yanı kimsenin durumu kalmadı dogum parasi yok daha ortada her ay diger ay rahatlarz diyoruz ama tabiki öyle bisey olmuyor

Zaten tek kötü yanı kimsenin durumu kalmadı dogum parasi yok daha ortada her ay diger ay rahatlarz diyoruz ama tabiki öyle bisey olmuyor
Ayyy doğum parası demeeee
Dün burdan Bi arkadaşın yazdığı doğum parasını da görünce efkarım birikti sığmadı içime isyanım dağları aştııııı

Aynen öyle yavrum. Çarşamba nasipse muayene günüm. İnşallah sorunsuz geçerde doktor ile konuşmayı düşünüyorum doğum konusunu. Gerçi o para işini asla hasta ile konuşmuyor muhasebeye yönlendirir. Pahalı olacağını biliyorum ama bir umut ne diyecek. Valla sırf o yüzden doktor değiştireceğim belki şimdi. Dediğin gibi rahatlama yok

Vayy senin muayene çarşamba mı. Benim de salı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…