2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayyy doğum parası demeeee 😭😭😭
Dün burdan Bi arkadaşın yazdığı doğum parasını da görünce efkarım birikti sığmadı içime 😭😭 isyanım dağları aştııııı😫😫
Valla en son maası ona ayırmayı planlıyoruz kartları sifirlamak icin 3 ay var bakalım insallah kredisiz hallederiz🙈

Ne ince kayınpederler var desene 😅 gerçek hayatta bırak kıskansın diye hususi almazlar 😬🤪
Ayy bizim ki bizden bisey istemesinde takısı kendine kalsın🤣

Valla en son maası ona ayırmayı planlıyoruz kartları sifirlamak icin 3 ay var bakalım insallah kredisiz hallederiz🙈

Kartları 3 ayda temizleyip aynı zamanda alışverişe devam etmek miiii😬 mesela ben bunu sanmıyorum hiç ama nasip belki borçsuz doğururuz😂

Son maaş yeter mi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ ne olacak hiç fikrim yok. İkimizde onu düşünmüyoruz şu an 😅

Ayy hadi insallah hıckırık nasil bir duygu onu nasil hissediyorsn😍

Bunu bende merak ediyorum 😅

valla kızlar şöyle yatıyorum mesela sola doğru karnımın bi bölümü atmaya başlıyor 3-4 dk sürüyor aynı yer yukarı inip cıkıyor 5 saniye arayla 😅 gözümle de görüyorum yani 😅 ben hep aynı yere vuruyo sanıyordum 9 aylk hamile bi arkadaşıma söyledim o da o hıçkırıyo o an dedi ben de öyle anladım yani

valla kızlar şöyle yatıyorum mesela sola doğru karnımın bi bölümü atmaya başlıyor 3-4 dk sürüyor aynı yer yukarı inip cıkıyor 5 saniye arayla 😅 gözümle de görüyorum yani 😅 ben hep aynı yere vuruyo sanıyordum 9 aylk hamile bi arkadaşıma söyledim o da o hıçkırıyo o an dedi ben de öyle anladım yani
Yaaa kız bana da oluyor ben vuruyor dıyorum 🤩

3-4 dakika öyle bir durum yaşamadım yavrum demek ki hıçkırmadı yavruşlar 🙄😬

X